Galatasaray 75- Beykoz 78

M.Dixon........:41:23, 30 Sayi, 6 rib, 4 asist, 0 st, 5 to.

Aslında Malik'in istatistiklerinden bahsedecektim. Ama görüyorum ki, maç yine Üner'in maçı olmuş. Yorumun birinde her topun Malik'le buluşturulmasını okudum. Al Malik, at Malik olmuş galiba.

X' Alıntı:
GALATASARAY CAFECROWN: 75- Malik Dixon 30, DeSean Hadley 2, Semsettin Bas 18, Hüseyin Demiral 6, Fatih Solak 4, Randy Livingston 0, Valentin Pastal 12, Serhat Çetin 0, Umut Yenice 3, Gökhan Üçoklar /quote]

Şu istatistiklere bakıyorumda takım nasıl oynadı anlaşılıyor...Sadece Malik üzerine kurulu olduğu ne kadar belli... Ben takımın başında sahaya çıksam harbiden aynı oyunu oynatırım...

Bu nedir yaa... Bu takım hiç mi set hücumu yapmaz... Bu oyuncuların hiçbiri mi şu atamaz... demek ki sen hücum seti kurmuyorsun ki kimse sayı atamıyor... Yazık, gerçekten şu takıma yazık...

Ligin en kötü 2 takımından biri olan Beykoz' a yenildik (diğeri ITU). Kadroya baktığımızda Beykoz' dan keşke Galatasaray' da olsa diyebileceğimiz tek bir oyuncu dahi yok. Ya da daha basitçe düşünürsek; Beykoz' da ilk 5 oynayan oyuncular dahil Galatasaray takımında şu an itibariyle kadroya girebilecek herhangi bir basketbolcu mevcut değil.

Bu şartlarda nasıl oluyor da Beykoz karşısında ecel terleri döküyoruz ve sonucunda yeniliyoruz anlamak mümkün değil. Yenilmek bir tarafa, bu karşılaşmanın güle oynaya kazanılması ve kadro yapısı itibariyle en azından 20 sayı farkla lehimize sonlanması gerekirdi.

İşte bu durumdan takımın teknik sorumlusunun yetersizliği sonucu ortaya çıkıyor. Un var yağ var ama nedense helvayı bir türlü yiyemiyoruz. Kimse oyuna at gözlüğüyle bakmıyor; şeref tribününde göguslerini gere gere oturan yöneticilerimiz ve oyuncuların yanında takım elbiseleriyle oturan sevgili teknik heyetimiz çok çok iyi anlamalıdırlar ki, beğenmedikleri Galatasaray taraftarları basketbolu kendilerinden çok daha iyi biliyor. Biz herşeyi sağlıklı bir şekilde görebiliyoruz bundan kimsenin en ufak bir şüphesi dahi olmasın.

Bugün maçtan sonraki protesto üzücü olmasına karşın bir o kadar da gerekli bir haraketti. Artık bazı şeylerin anlaşılması gerekiyor. Güzellikle söyleyince anlamayana zaman zaman başka yöntemlerle anlatmak şart hale geliyor. Galatasaray Basketbol Şubesi kimsenin çiftliği değil. Pek tabi ki asıl suçlular şubeyi bir takım insanların çiftliği haline getirenler, konunun iç yüzünü çok iyi bilen biri olarak üzülmemek elde değil. Galatasaray Basketbol Şubesini çiftlik haline getirenler ve onlarla beraber hala bu çiftliği terketmeyenler düşünsün bizler değil ...

Orijinde Ankara' da ikamet edip Beşevler M.E.B. Salonu tribününde saçma sapan yorumlar yaparak sahadaki çocuklara bağırıp çağıran, o kadar sene basketbol oynamasına rağmen basketbol bilgisi sıfırın altında olan, yeteneksiz oğlunun sadece ve sadece Ankara TED klubundeki forsu sayesinde yıldız takımda oynayabildiği gerçeğini göremeyecek kadar basketboldan bihaber bir durumdaki Behçet ÜNER'in yönettiği Beykoz Takımına yenildik. Başka ne denilebilir ki.

Helal olsun Halo Ağa ve muritleri ....

Yeter artık düş Galatasarayımızın yakasından Halil Üner.

Rahat alabilmemiz gerek bir maci nasil kaybediyoruz anlamiyorum :(

insALLAH bu mac son mac olur

halil hoca yeter artık ...sen bu işi beceremiyorsun...bu takımı da oynatamayacaksan hakikaten defol git artık...elin cebinde maç seyrettin ya yazıklar olsun sana...yanında müge daha çırpınıyordu...ne yapacağını bilmeyen koçlar 30 saniyede bir oyuncu değiştirir...çok acizdin çok...
gsaray dergisindeki röportajında artık eleştiri değil sinerji yaratalım demişsin...o ruhsuz halinle ve basiretsizliğinle sinerji olmazzzzzzzzzz...
bir de taraftarın gsaraylılığına laf etmişsin dergimizde...sen en iyisi en büyük gsaraylılığı yap ve istifa et düş bu takımın yakasından ve önümüzü aç....evet tuğrul demir..sn kalpakçıoğlu sn.taşdelenler bu protestolar her maç devam edecek.

halil hoca bu takıma antreman yaptırıyo mu?yaptırıyosa ne çalıştırıyo takımın bi tane taktiği yok oyuncular maç bitse de gitsek diye oynuyo hepimizin eleştirdiği şemsettin bile dixon we valentin le birlikte en çok mücadele eden adam bu takıma gelmiş fatih , hüseyin senelerdir bi şeler yapmaya çalışan adamlar fırsat bulmuşlar kendilerini kanıtlamaya yaptıkları bi şi yok karşındaki takım beykoz maçta yönetimden bir tane adam warmıydı göremedim bu takıma sahip çıkacak adam lazım elin beykozuna rezil ettiler sezonun başı diyoruz diğer takımlar için de aynısı geçerli başta halil hoca gitmedikçe bu takım adam olmaz biz bu ligde kimi yenicez merak ediyorum

maç bitim,nde kendini kaybedip,soyunma odası girişine koşan ve istifaya davet edenlerden biriyim .hiç kimse durup cevap vermezken halilin durup ağız dalaşına girmesi, durup bize laf yetiştirmeye çalışması;kargaşada tam duyamadım ama sanırım küfürde etti,bunlar büyük terbiyesizlikler.oraya giden zaten 6-7 kişiydik.herkesin dilinde istifa et lafı vardı.ekstradan ben oyunculara ve mügeye yazıklar olsun gibi bişeyler söyledim. ki hiçbiri münakaşayagirmeden içeri girdi.halil üner yeteneği bir yana kişiliği ile de yakışmıyo galatasaraya.

Halil Uner de site girişinde de yazdığı gibi sanırım bi ağalık bi kendini büyük görme olayı var ve kimse bu adama dur diyemiyo.İlk geldiğinde bu kulübe çok tartışılmıştı.Galatasaray a yakışıp yakışmadığı.Kendini öyle bi savundu ki sanırsınız ondan büyük Galatasaray lı yok.Şu anda da eminim ki çok stresli ve takıma verceği bişiy olsa bile bişiy veremez ki verebileceği hiç bişey yok.Bu yüzsüzlükle mart ayındaki başkanlığa da aday olursa da kimse şaşırmasın.
Adamın iki oğlunu da tanıyorum.Önce Acarkent te okuyolardı geçen sene ise Selim Parstalardı.Tamam Kaan ın hakkını biraz daha teslim edelim ama geçen sene bi ara Galatasaray A Takımın da da yer almış Berk Üner topu elinde tutmayı beceremeyen bi çocuk.Kaan sa çok yetenekli ama Efes Pilsen de oynamayı asla hak etmeyen bi çocuk.Bu çocukların her ikisi de acayip kollanıyo.Hele geçen sene Selim Parsta bunlara tanınan torpilleri gördükten sonra dedim ki bu adam hiçbi vasfı olmadan tüm camiaya kafa tutar hale gelmiş.Ama bilmediği hesaba katmadığı bişiy var ki hiçbi camiada kiç bi kimse hiç bi grup taraftarlardan büyük değildir.Sanırım Ülker maçında yine takımın başında olacak ve gereken cevap fazlasıyla o gün kendisine verilecektir.

Bu adamın mafyayla bir bağlantısı var mı...Acaba korkudan mı görevden alamıyorlar...Gerçekten böyle düşünmeye başladım...

Bir hoca düşünün ki...Bir takımı küme düşürsün ve hala görevde kalsın..Bir hoca düşünün ki bütün yabancı haklarını dış oyuncular için kullansın..

Ama diyceksiniz ki böyle başa böyle tarak....Böyle başkanada böyle hoca....

Öncelikle Halil Üner kesinlikle istifa etmeli. Bir sezon boyunca daha gitmez böyle. Belli ki takımı iyi yönetemiyor.

Zaten en komik olanı da, takım ne zaman toparlansa, o an sayı yükünü çeken veya savunmada iyi işler yapan oyuncuları kenara alıyor. Ben bunu asla sabote etme eylemi olarak görmüyorum, bu daha çok iş güzarlık olsa gerek. Nasılsa toparlandı ya takım... şimdi bir iki değişiklik yapıp onları dinlendirmek ve sonra sıkışınca icabında yeniden oyuna sokup 'ben çok iyi okurum oyunu' diyebilmek.

Hayır....madem kalp hastasısın hocam... madem genelde 2 sezonun ardından 1 sezon dinlenmeye geçiyorsun....

Sana 'iyi istirahatler' hocam diyelim... daha çok kırmayalım birbirimizi!

Mübarek ayda Allah senin de bizim de gönlümüze göre versin. Benim gönlümde sen yatmıyrsun hocam... kusura bakma, ama sana güvenmiyorum...sahadaki oyunculara bakılırsa... onlar da....

Yolun açık olsun be hocam! Lütfen!

Rahatsızlığımdan dolayı maça gelemedım, herkes herşeyi yamış ben sunu acıkca yazayım maç gunu skora bakma gereksimini bile göremedim nasıl olsa enaz 15 sayı atarız demişitm sopnuç oratda!

Tepkiler yeri ve zamanı ayaralanırsa en güzel teşviktir bencede tam zamanıydı, Halil Hoca neden bır gazatede yada bır sitede bır özleleştiri yada tepkiye tepki vye kednını savınmadı bu dahada garip şube içinde çok sey dönuyor şimdi zamanı değil ama az kaldı yazık bu takıma yazık!

Bu maçla ilgili söylenecek çokta fazla birşey yok aslında
iki nedenden dolayı maçı kaybetmiş olabiliriz;Birincisi Halil Ünerin basketbol bilgisi 0 ya da maalesef kardeşine maçı sattı
bana göre %51 maçı sattı...

Tequila' Alıntı:
geri kalan % 49 luk kısımdada
Basketbolu bilmiyo ztn kendisi.
Tequila o da varda şu takımın başına Turizm bakanı Atilla Koç'u koysan bu maçı kazanırdı. Yani basketbol bilgisi ile alakası yok.
Açıkca Galatasarayın koçu maç sattı dememek için öyle yazmıştım

yuhh yok daha neler bu macı mı satcak kardeşi için gs yönetimi buna müsade eder mi oyuncular buna müsade eder mi?efes banwiti yendi tekel ülkeri yendi onlarda mı sattı macı?yenilgiyi kabullenin bence karsı tarafın emeğine saygı duyun herseyden önce...bundan sonraki maclarınızda basarılar