Galatasaray 75- Beykoz 78

İLGİLİLERE DUYURU BENDEN

BEN BÜTÜN GALATASARAY SEVDALILARINI MAÇA BEKLİYORUM BU SENE GERÇEKTEN İYİ BİR TAKIMIMIZ VAR VE LÜTFEN DESTEK OLALIM BENDE BURDA BİR RİCADA BULUNMAK İSTİYORUM BASKETBOL MAÇLARIYLA İLİGİLİ BÜTÜN AKTİVİTELERE MADDİ MANEVİ KATILMAK İSTERİM BENİDE KABUL EDEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM

ultrAslan_kutay' Alıntı:
galatasaray- mersin maçından önce herkes bu sitede maça gelcegini söyledi fakat hiç kimse gelmedi bu maç için olur olmadık mesajlar yazmayın.maça gelcek olan gellcem desin gelmicek olan adam gibi gelmicem desin.

ama gelmeyende FENERLİ olsun (mazereti olanlar hariç)
bu maça katılım bekliyorum bu sefer apdipekçiye SIĞMAYALIM!!!!!
şereftir seni sevmek senle ağlayıp senle gülmek galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek :atki :atki :atki :atki :atki

kutay ben ipekciye sığmak değil 3.000 kişiye rağzıyım :atki :eek:key

gelecez inşallah maça....şu abdi ipekçi işi canımı sıktı valla...bi salonda sabit duralım...geçen sene abdi ipekçide kemik bi 30 kişi vardı yane maç seçmeden gün seçmeden maça gelen ama ahmet cömerte gelince bunların yarısı dağılmıştı...bu rakam bazılarına komik gelebilir ama çoğu maçta 30 kişi bağırdık orasıda gerçek...

inş yarın salonda ki yerimizi alıcaz..

(maç bizim sahamız da dime sonra polisler bizi yine alıp götürmesinler :ehue :ehue )

Forza Galatasaray! Bu sene mükemmel kadronla Efes Pilsen'i finalde süpüreceksin! :atki

Az sonra yola çıkacağım.Hava da çok kötü.Seyirci sayısının düşük olacağını zannediyorum.Ama kuru kalabalık yerine oyunu takip edip oyunu etkileyen 100 kişi bile ciddi iş yapar.

Önder' Alıntı:
Rasit ve Kutay;yazılarınıza dikkat edin !
tamam dikkat ederim ama haklı deilmiyim_? ama ne yapayım kardeş ben yediremiyorum kendime yaa herkes gelcez dio bi gidiyoruz sadece uA,marmara_uni ve yıldız teknik vardı (yanlış hattırlamıyosam) ama yazılara dikkat etcez :atki :atki :atki :atki :atki :atki

saygılarımla; ultrAslan_kutay