Galatasaray 75- Beykoz 78

GALATASARAY CAFECROWN: 75 - BEYKOZ: 78

SALON: Abdi Ipekçi
HAKEMLER: Emin Moðulkoç, Çetin Artan, Özlem Yalman

GALATASARAY CAFECROWN: 75- Malik Dixon 30, DeSean Hadley 2, Semsettin Bas 18, Hüseyin Demiral 6, Fatih Solak 4, Randy Livingston 0, Valentin Pastal 12, Serhat Çetin 0, Umut Yenice 3, Gökhan Üçoklar

BEYKOZ: 78- Henry Antawn Dobie 24, Fatih Özbilen 0, Banjo 4, Güray Kanan 10, Tencho Banev 15, Onur Sarisirma 9, Onur Altinmakas 2, Mustafa Kemal Bitim 10, Barýþ 4

1. Periyot: 17-18
Devre: 32-35 (Beykoz Lehine)
3. Periyot: 53-51
Normal Süre: 66-66
5 FAUL: 35.52 Banev, 41.44 Güray (Beykoz), 38.33 Hadley (Galatasaray Cafe Crown

Bu sene kac yabanci geldi gitti acaba.
Ve biz mac 3 yabanci cikiyor bunlardan ikisi toplam 2 sayi atiyor.
Uzunu olmayan bir takima karsi bu kadar uzunla maci domine edemiyorsun.
Neyse ya neyi yaziyorumki ben.Yazicak birseymi var.
Hakemler ve Burak ah ahh..

aralığa doğru oturcak takım
bide Burak yoktu tabi

ee hocam geçen seneyi fatihe bağladın
al sana Fatih işte oynatsana

4 sayı atıo adam beykoza adamların uzunu yok

bu seneki bahanen kim
kimi istedinde alamadık gene tüh tüh

ama biz net başından atmayalım 100 dolar veripte kombine de alamıyorus nese Aralık Ocak gibi patlıcas

Cafe Crown: 75
Beykoz : 78

Livingston.....:12:19, 0 Sayi, 0 rib, 0 asist, 0 st.
M.Dixon........:41:23, 30 Sayi, 6 rib, 4 asist, 0 st, 5 to.
Umut Yenice..:12:46, 3 Sayi, 4 rib, 1 asist, 0 st.
Semsettin......:34:16, 18 Sayi, 7 rib, 0 asist, 0 st.
Hüseyin.........:39:55, 6 Sayi, 4 rib, 1 asist, 1 st. 5 to.
Hadley..........:21:27, 2 Sayi, 3 rib, 0 asist, 2 st.
Serhat Cetin..:13:08, 0 Sayi, 3 rib, 1 asist, 1 blok
Fatih Solak....:25:37, 4 Sayi, 4 rib, 3 asist, 3 blok
V.Pastal........:20:23, 12 Sayi, 7 rib, 0 asist, 0 to.
Gökhan........:16:31, 0 Sayi, 2 rib, 2 asist, 1 to.

ozzy' Alıntı:
Bu arada maç sonu H.Ü e saldırma olayı nedir? Neden saldırdılar küfür falan mı etti acaba?
ya benim bildiim yok ama uzatmalarda baya bağırıldı.Bide Bench arkası abuk sabuk hareketler yapıyodu.Sinir boşaldı o an

bide ya allah kahretsin ufak tefek ucuz bi amerikalı devirdi bizi off

Hüseyin'i birakinda Stockton'ın veliahtı Livingston'a koptum ben..
Koca bir 000000000000000000000000000

Tıpkı koç halil üner gibi..

Rakipleri off-road a çekiyoruz Türkiyenin en sert uzunu Hüseyin'le. Vallahi bağcıyı yedirmeye yedirmeye Galatasarayı yedirdik. Geçmiş olsun!

lıvınsgton nıe geldı ya ınsan bı ıkı tane ıstatık yapar hıc degılse oynadıgı sure ıcınde hıc bı ıstatıstık yok bu adam nasıl nba oynadı ben anlamadım

Tek tek oyunculrı suçlamak yersiz bence. Adamın 3 senedir ilk kez bir hücum planı var o da "ver malik'e nasılsa atar", savunma stratejisi ise 3 senedir yok. Hangi oyuncuyu koyarsan koy kenarda bu adam varken iş yapmaz. Livinston u nerede nasıl oynattı bilmiyorum ama bu adam sokaktan gelmiş değil NBA kariyeri olan bir adam. Ben bu kadar kötü oynamasını başka yerlere bağlıoyrum

Oyuncuların hocaya inandığını güvendiğini de sanmıyorum. Özellikle yabacılar.. Malik ii 1-2 molada izledim "ne diyor bu herif?" der gibisinden ırıtıyordu ki haklı da. Molada bizim koç saçma sapan gaz laflar ediyor. "Get the ball zart zurt". Elinde taktik tahtası var 1 kere birşey çizdiğini görmedim..

3 senenin özeti koskocaman bir sıfır.

ozzy' Alıntı:
Tek tek oyunculrı suçlamak yersiz bence. Adamın 3 senedir ilk kez bir hücum planı var o da "ver malik'e nasılsa atar", savunma stratejisi ise 3 senedir yok. Hangi oyuncuyu koyarsan koy kenarda bu adam varken iş yapmaz. Livinston u nerede nasıl oynattı bilmiyorum ama bu adam sokaktan gelmiş değil NBA kariyeri olan bir adam. Ben bu kadar kötü oynamasını başka yerlere bağlıoyrum

Oyuncuların hocaya inandığını güvendiğini de sanmıyorum. Özellikle yabacılar.. Malik ii 1-2 molada izledim "ne diyor bu herif?" der gibisinden ırıtıyordu ki haklı da. Molada bizim koç saçma sapan gaz laflar ediyor. "Get the ball zart zurt". Elinde taktik tahtası var 1 kere birşey çizdiğini görmedim..

3 senenin özeti koskocaman bir sıfır.
bence haklısın livingston boş sıfır bi adam olamaz ama bence burda asıl konu livingstonun basketbolu diil neden alındı bu adam?? bu sorunun cevabıda gene aynı kişiye çıkıyor sanırım

arkadaslar artik sinira dayandi bu halil uner uc senedir takimin basinda gecen sene boddicker bagliydi sayi simdi dixon ya bu kadar antraman yapiyor bu takim ne yapiyor set calisilmaz bu takimda halil unerin yaptigi antronorluk yapilirsa ben talibim vallaha adamin tek dedigi i want this neyse bu arada chris garnett nerde??????????????

Halil Üner ne zaman istifa edeceksin? İnsanda biraz şeref haysiyet olur ya. Beykozu yenemeyecekse kim yenecek bu takım. Ben coach olarak çıksam fark yapardık bugün...

arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun.2 tarafta elinden geldiğince mücadele etti kazanan biz olduk...werdiğiniz mücadeleden dolayı tebrikler...yanlız macdaki gs li arkadasları anlamış deilim küfür etme sebeplerini we dewre arası hiç bişey yokmus gibi dawranmalarını anlamıs diilim ama neyse basarılar

yazıklar olsun sadece halil hoca yada diil oynayan fatihede huseyinede sene basında cook guvendigimiz desean ada YAZIKLAR OLSUN beykozada yenildik artık diicek hic bisi kalmadı sene basında okadar dedik basket subesi subesi die alll sana basket subesi vala arkadaslar bu beykoz macı hepimize KAPAK oldu