Galatasaray : 75 - Fenerbahce : 59

arkadaşlar,
herkesin fenerbahçeye, aziz yıldırıma vs. karşı bir hıncı, öfkesi var
ama bu maç için önemli olan maçın son dakikasına kadar takımımıza destek verilmesi, takımımızın yalnız bırakılmaması gerekiyor. son fenerbahça maçlarının bir çoğunu maalesef seyircili bitiremedik birtülü. ama lütfen bu sefer sadece coşkumuzu takımın lehine kullanalım, salaonu boşalttırmayı marfiet sananların işini kolaylaştırmadan ssadece galatasarayı coşku ile destekleyin lütfen

yusuf' Alıntı:
biletler için 5,8,10 diyolar doğrumu bilgilerdirirseniz iyiolur....

:atki :atki

Bilet fiyatları 5-7,50-10 YTL. Ancak bu Abdi İpekçi gişe fiyatları. Keşke biletler bitse de karaborsa bile olsa şu maçta :)
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı İdari ve Teknik Kadrosu ile oyuncularımız, yarın akşam saat 20.00'de Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe basketbol karşılaşmasını izlemeye gidecek. Kaynak: http://www.galatasaray.org
Şimdi destek zamanı...

arkadaşlar malik dixon elini kesmiş yarınki maçta yok

arkadaslar bu mac bizim olmalı yenelim artık su feneri ve play off lara kalalım bjk ztn dackayı yener tabi isallah haydı hayırlısı pota altımız ve malik cok onemli bu macta...

Lütfen bilen birisi bilgilendirirse iyi olur..
Sonio eger yazılan bilgiler dogruysa kafa tuyttugun adam senden 20 yaş büyük biraz daha dikkat et biz küçükler olarak saygısızlık yapmayalım...

Play-Off Yolunda Rövanş Zamanı: Galatasaray Cafe Crown-Fenerbahçe

TBL’nin son haftasında Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı, Play-Off’a kalma yolunda Fenerbahçe ile karşılaşıyor.

5 Mayıs Cuma günü Abdi İpekçi Arena’da oynanacak karşılaşmanın başlama saati 20.00.

Sezon başından bu yana çeşitli şansızlıklara rağmen yüreklerini ortaya koyarak mücadeleleriyle play-off umudunu sürdüren Galatasaray Cafe Crown Baketbol Takımını, Abdi İpekçi Arena’da yanlız bırakmayalım.

Takımımızın desteğe en çok ihtiyacı olduğu bu karşılaşmada sonuna kadar destek için tüm taraftarlarımızı Abdi İpekçi Arena’ya çağırıyoruz.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı İdari ve Teknik Kadrosu ile oyuncularımız, yarın akşam saat 20.00'de Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak olan Galatasaray-Fenerbahçe basketbol karşılaşmasını izlemeye gidecek.

Galatasaray Cafe Crown – Fenerbahçe karşılaşmasının bilet fiyatları ise, 5 YTL, 7,5 YTL ve 10 YTL.

Biletler, Abdi İpekçi Arena’nın gişelerinden satışa sunulacak.

kaynak:www.galatasaray.org

MALİK NERDE ELİNİ KESMİŞ YA.HEM OLSA BİLE OKARA ÖNEMLİ DĞİLDİR.HEM BU GÜN MALİĞİ KAPALIÇARŞIDA GÖRDÜM GÖZLERİMLE.AMA KONUŞAMADIM.İŞİM VARDI DÜKKANDA.BEN KAPALI ÇARŞIDA ÇALIŞTIĞIM İÇİN ÇOĞU GS LI YI HEP GÖRÜOM.MALİĞİDE GÖRDÜM BU GÜN GAYET İYİYDİ. AMA BU MAÇA GELMEYEN GHS LI DĞİLDİR.İŞTEN BİLE ERKEN ÇIKICAM .

Papyoncu senden binlerce kez özür diliyorum sana saygizizlik etigim icin ve adminlerden de özür diliyorum.Bir anda kendimi kaybettim cünkü Malik Dixon nin oynamayacagini duyarken bir anda sok oldum tekrar tekrar özür diliyorum Papyoncu ve hepinizden böyle bir saygizizlik yaptigim icin

Onu bunu bilmem GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR;GÜN DAYANIŞMA GÜNÜDÜR.İster sevsin,ister sevmesin o gün fırsatı olan her gsli statta yerini almalıdır.Eğer dolduramazsanız o boşlukları çok rahatça,cesurca fenerliler doldurur.Bundan eminim. Eğer siz güçsüzseniz onlarda bir şov yaparlar.

İşin kolay yanı Bjk'nın Daçka'yı yenmesi,zor olan bize ait.Ben play-off derdinde değilim, girersek rakp ya Efes ya Ülker.Ama FB'nin bize play-off dışına itmesine dayanamam.En büyük CİMBOM!

biz erkek yıldız takım olarak abilere örnek olduk yendik onlar da yener o maçta takım halinde desteklemek için salonda olacağız .

evet buyuk gun geldı. play off oncesı son mac. ve ben her galatasaray macından once ınanılmaz heyecanlanırım. rakıp kım olursa. umarım cok guzel bı mac seyrederız..
yalnız sunu unutmamak gerek ne olursa olsun sahaya hıcbır sey atılmaması gerek. ne olursa olsun. kı bızım bu sene hakem kararlarından basımız baya agırdı ama yınede yakıma 40 dk destek vermemız gerek.
bıde bız bu sene abdı ıpekcıde hıc mac kazanmadık.umarım bugun bunuda asıp play off'da kalacaz....

herkes gıbı adbı ıpekcı yolundayız. galatasaray ıle

beyoğlundan geliyoruz!!!!
fair play ruhuyla :kizlar :kizlar :kizlar

HAYDİ BEYLER

ABDİ İPEKÇİYİ ALİ SAMİ YEN E ÇEVİRELİM.BU HAFTA BJK MAÇI DEPLASMANDA OLDUGU İÇİN ALİ SAMİ YENE VERECEĞİNİZ BİLET PARASINI BU MAÇA VERİN FİYATLAR NORMAL.TÜRKİYENİN EN TERBİYESİZ VE AHLAKSIZ KULUBÜNE GÖSTERELİM GÜCÜMÜZÜ AMA HOLİGANLIKLA DEĞİL ORAYI CEHENENNEME ÇEVİREREK.O PANKARTI AÇTIKLARINA PİŞMAN EDECEK KADAR BUYUK BİR HEZİMETE UGRATACAGIZ AMA ÖNCE İNANALIM MALİK TEN BURAGA ŞEMSOYA FATİHE BİZİM KADROMUZ DAHA SAGLAM.BU MAÇA GELMEYEN CİMBOMLU DEGİLDİR . CEVRENİZDE NE KADAR GS LI WARSA TOPLAYIN GELİN ULASIMA YARDIMCI OLUN GETİRİN HATTA DURUMU KOTUYSE BİLET PARASINI KARSILAYIN GUN BİRLİK VE BERABERLİK GUNUDUR.GUN FB Yİ EZME GUNUDUR.ABDİ İPEKÇİYİ TIKLIM TIKLIM DOLDURALIM

işler istediğimz gibi giderse playoffa kalıp efes serisine 0-0 başlama ihtimalimiz var..benim korkum bjk nin yenilmesi,biz bugün kesin kazanıcaz eminim..o ezikler dersini alıcak