Galatasaray: 76 - Asvel: 75

Re: Galatasaray-Asvel (26.02 Salı 21:15) İlk Maç : 69-69

Muhteşem bir sonuç.

Helal Olsun ASLAN YÜREKLİLERE

Şimdi rakibimizi bekliyoruz.Canaria ilk yarıyı 38-22 önde kapatmış.....

taraftar,oyuncular,yönetim her maçta böle olursa korkun bizden!!!''WE WANT THİS CUP''bu arada rakim kim oldu canariamı bosna mı??

Telekom'da bir üst tura çıksın isterdim ama ligi düşündüğüm için değil Türkiye'yi temsil ettiği için...

Evet bu Türk düşmanı şerefsiz yunan hakeme rağmen de devirdik... Bİr gerçek vardı hak eden kazanması gerekirdi oyunu ; zaten öyle oldu! Herkes gördü Galatasaray'ın ve taraftarının mükemmelliğini son 3 dakika zaten 10 yaş yaşlandım zaten... Adam akıllı hakemleri versinler bize yunan , rus hakemleri veriyorlar Türkiye aleyhine ! O kadar Asvel oyuncuları hatalı yürüme yaptı nerden baksak 5 tane düdük çalmadı hakem faul vermeleri gereken yerde faul vermediler ve oyuncularımızın oyun isteğini kırdılar ama yılmadık yılmadık yılmadık!

Hakemler şovenist bir yönetim gösterdi adeta..

En az 5-6 hatalı yürüme, top taşıma kararı çıkması gerekirdi.
En azından 2 teknik faul verilmesiydi.
Cüneyt'e verilen teknik faulde neyin nesiydi?

Bravo hakemler.. Bu galibiyet YUNAN hakeme armağan olsun :)

arkadaşlar maçın başındaki sessizlik ve birden rerere rarara ile başlayan müthiş tezahurat da çok ilginçti açıkçası...güzeldi ama:)

Rakibimiz Gran Canaria olacak sanırım, İspanya liginde 9. olan bu takım Avrupa'da başarı görmemiş bir takımdır [bildiğim kadarıyla] ve en etkili silahları ''English'' adında bir fırlama tipli sarışın. Hadi hayırlısı.. Galatasaray'ımıza güveniyoruz.

Bu maç ile tarihe geçtik !!

Kimse takımımızı Bjk ile karşılaştırmasın..

Buraya dikkat.. Rakip ASVEL !!

Cenk'in dövmesinde "GS" mi yazıyor? :) Pek karışık bir şekil, "GS" ye benzettim.

Dövmesi nedir, bilemem; ama Cenk bu maçta yüreğine kazımış "GS"yi. Tebrikler Cenk, hep böyle devam et.

Bütün oyuncularımıza, taraftarlarımıza bu güzel galibiyette emekleri olduğu için kendi adıma teşekkür ediyorum. :)

Onur Göndem' Alıntı:
arkadaşlar maçın başındaki sessizlik ve birden rerere rarara ile başlayan müthiş tezahurat da çok ilginçti açıkçası...güzeldi ama:)
Abi ben korktum vallahi dedim heralde Sayın başkan Özhan Canaydın geldi takımı izlemeye desteklemeye diye seyircimiz takımı desteklemeyecek dedim... Televizyonun sesi de açıktı tık yoktu salonda, bir anda herkes bağırınca korktum :muhaha

..seyirci etkiliydi,fakat stat etkisi azdı..bjk tam anlamıyla o stadta rakibi boğdu.onlar gibi olmalıyız..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bu maç ile tarihe geçtik !!

Kimse takımımızı Bjk ile karşılaştırmasın..

Buraya dikkat.. Rakip ASVEL !!

Evet, haklısın rakip asvel(di) fakat Bjk'nin de işi kolay geldiğindi rövanşta kardeşim 16 sayı farkla yenmeleri lazımdı ama gerçekten son periyotta inanılmaz oynadılar gözlerime inanamadım bjk seyircisi de etkiliydi 20 sayı farkla kazandılar tebrikler evet bizim rakip zordu ama işte farkımız burda '' Zoru sever ve zoru başarırız. ''

helal olsun herkeseee helal olsun başka bişi demicem.bjk yi de tebrik ederim onlarda süper bi maçı kazandılarr bu turu geçersek büyük ihtimalle beşiktaşla eşleşcez hayırlsıı artık fark etmez onlar düşünsün.Telekom farkı 16 ya kadar çıkarmışken elenmesi beni baya üzdü keşke onlarda eleseydi ülkemiz için müthiş bi gün yaşasaydık.Yine de bu galibiyet bize yetti.

kanarya kartal fark etmez cimbom ezer geçer affetmez:)
AYVA ÇİÇEK AÇMIŞ YAZMI GELECEK ?FENER SAMİYENE NASI GELECEK?

Metin Ertürk' Alıntı:
..seyirci etkiliydi,fakat stat etkisi azdı..bjk tam anlamıyla o stadta rakibi boğdu.onlar gibi olmalıyız..

Kusura bakma ama mesajını okuduğumda direkt kahkaha attım bunu belirtmek isterim Metin ''abiciğim' :)

Çağlar Şentürk' Alıntı:
[quote="Metin Ertürk":1amp3z46]..seyirci etkiliydi,fakat stat etkisi azdı..bjk tam anlamıyla o stadta rakibi boğdu.onlar gibi olmalıyız..
[/quote:1amp3z46]

Sen başka maçı izledin galiba.Taraftar daha ne yapıcak.TV den izleyip ahkam kesmek pek olmuyor.. [ /quote]
yanlış anladın..akatların akustiği çok etkili..onlarınkine benzer bir stad lazım..bence ayhan şahenk pek etlkili bir yer değil..

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Çağlar Şentürk":39q4usiq][quote="Metin Ertürk":39q4usiq]..seyirci etkiliydi,fakat stat etkisi azdı..bjk tam anlamıyla o stadta rakibi boğdu.onlar gibi olmalıyız..
[/quote:39q4usiq]

Sen başka maçı izledin galiba.Taraftar daha ne yapıcak.TV den izleyip ahkam kesmek pek olmuyor.. [ /quote]
yanlış anladın..akatların akustiği çok etkili..onlarınkine benzer bir stad lazım..bence ayhan şahenk pek etlkili bir yer değil..[/quote:39q4usiq]

Evet bu konuda haklı olabilirsin ama Beşiktaş Akatlarda bize kaybetti ligde örnek vermek gerekirse =) ama biz NAMAĞLUBUZ ! Şahenk'te..

Metin Ertürk' Alıntı:
metin maça bekleriz seni tabii oralardan izlemek daha rahat ama taraftar tabir yerindeyse kıçını yırttı herkesin gözünden kan geliyordu maç sonu...