Galatasaray:76-Karsıyaka:78

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abiciğim amma buzağı arıyorsun ha. :) Tek söylediğim, Halil Üner'in saha dışındaki çabaları nedeniyle takımın iki senelik saha içi performansını objektif biçimde değerlendiremediğiniz. Bunu da ilk defa söylemiyorum ki. Yok yani öyle yeni bir bilgi falan. :) Başka bir şey kaldıysa aklını kurcalayan, özel mesajla halledelim derim.

coolidge' Alıntı:
Abiciğim amma buzağı arıyorsun ha. :) Tek söylediğim, Halil Üner'in saha dışındaki çabaları nedeniyle takımın iki senelik saha içi performansını objektif biçimde değerlendiremediğiniz. Bunu da ilk defa söylemiyorum ki. Yok yani öyle yeni bir bilgi falan. :) Başka bir şey kaldıysa aklını kurcalayan, özel mesajla halledelim derim.

Bunu yazacağını biliyordum...

HÜ'in suçu değil saha dışının saha içine yansıması...
Ayrıca saha içi hatalarının şu durumda olması çokta normal...Nasıl objektif olabildim mi :wink:
Benim tek derdim bu şubenin kapatılmaması...
HÜ gider bir başkası gelir,ama HÜ'in yaptıklarını asla başka bir hocanın yapacağına inanmıyorum kendi adıma...

Yanlizca isini yapan ve sadece kendi isini iyi yapan bir koca ihtiyaci var Galatasaray'in. Eger kendi elindeki kadroyu dogru degerlendirebilse ve oyunculara insan olarak guven verebilse sportif olarak da daha basarili olunur. Sportif anlamda daha basarili olunsa, maclara gelen seyirci sayisi farkli olur. Daha kalabalik tribunlere oynayan bir Galatasaray da kendisine daha iyi sponsorlar bulabilir.

bu sebeple kendi isi disi islere girisip bir yaptigini on diye anlatan bir adama degil, meslegini iyi icra eden ve sadece kendi isi ile ugrasan is ahlaki duzgun bir koca ihtiyaci var Galatasaray'in. (ornek: Erman Kunter. Eger Erman Kunter'i amatorce elimizden kacirmasaydik su an sube hem maddi hem de sportif olarak nerede olurdu sizce?)

Erman kardeşimizin görev yaptığı dönemle şu iki seneyi karşılaştırmak gerçekten biraz insafsızlık.
Erkek takımında iki tane gerçekten kariyerli yardımcı hoca vardı, isimleri malum,
Tamamen erkek takımla ilgilenen bir manager vardı,
Şubenin başında bu alnada ismi en yüce olan bir ağabeyimiz ve onun oluşturduğu bir basketboll komitesi vardı.
Bu abimiz başkandan bir takım şeyler talep ettiğinde onu reddetme luksü başkan dahil hiç kimsede yoktu,
Ve en önemlisi o dönem TRT den gelen bu yıl ki bütçenin tam üç katı bir para vardı.
Aynı mı allah aşkına aynı mı, o dönemle bu dönem.

ahlaki duzgun bir koca ihtiyaci var Galatasaray'in. (ornek: Erman Kunter.

Ahlakı düzgün derken herkesin ahlak anlayışı farklı. Erman Hoca'nın da adı komisyoncuya çıkmıştı zamanında. Spor camiasında tertemiz adam bulmanın imkanı yok kaldı ki kızımıza damat aramıyoruz işini hakkıyla yapacak biri olsun ve de camiaya karşı edepsizliği olan dengesiz biri olmasın yeter.

Ben H.Ü e en başından beri karşıyım neden? Hırçınlığı mı? Hayır Hagi de Hırçın Terim de hırçındı. Aydan Abi de hırçınndı. O da küfür ederdi. Hakeme de oyuncusuna da. Ama o adamın ettiği küfür gözüme batmıyordu batmaz da.. Çünkü hiçbiri yanar döner değildi.Çünkü herkes saygı duyardı bu adamlara.. Oraya gidince "Ben FB liyim" buraya gelince "ben en harbi cimbomluyum" muhabbeti yapmadı bu adamlar.. Başka takıma gidince GS tribünü ile dalaşmadı. Elini kolunu oynatıp edepsizlik etmedi.

Bunların üstüne bir de başarısızlık eklenince tutar bir tarafı kalmıyor. Hadi biraz basket oynatsa orda olmasını içime sindirmesem de yine sesimi çıkarmayacam "ulan adam şöyle böyle ama hakkını da verelim bu işten anlıyo" diyecem o da yok. Yok işte..

Umarım sezon sonu bizi kümede tutma başarısını (!) gösterir ve sezon sonunda da bir daha dönmemek üzere gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...