Galatasaray: 77 - Oyak Renault: 64

seyircili bir maç ..şimdi tarftarımızın gövde göstersi yapma zamanı ..karşıyaka maçını hatırlamak bile istemiyorum inşş taraftarımız bi taşkınlık yapmaz ve muhtemelen farklı bir galibiyet alırızz :)

inş tribünlerimiz alpella maçındaki gibi olur ve takımımızı mutlu ederiz...
maçı ise farklı kazanacağımızı düşünüyorum..ama basketçilerimizin maçı cidiye almaları gerekiyo
fitchi gene şov yapacağını düşünüyorum

lutfen ımkanı olan herkes kardesını,arkadasını,aılesını alıp maca gelsın...

arkadaşlar ben kadıköyden gelicem(zaman uygun olursa) şu salonun kısa bir tarifini alabilirmiyim acaba.

Osman Temizkan' Alıntı:
arkadaşlar ben kadıköyden gelicem(zaman uygun olursa) şu salonun kısa bir tarifini alabilirmiyim acaba.
kadikoyden deniz otobüsüne binn bakirköye giden ordan zaten 5 daka her türlü gelirsinnn

Murat İNAL' Alıntı:
Cuma olmasın artık yahu yeter.Üstüne altına birde tekerlekli sandalye maçı koysalar bari.
Evet murat abiye katılıyorum iki mac bir arada güzel olur hem iki gün üst üste gelemicekler icin cok daha iyi olur

Tekerlekli maçı mümkün değil, Yavuz ağabeyle konuştum; Pazar olması gerek diyor. Malum rakip takım deplasman geliyor diyeymiş bu zorunluluk. Pazar saat 14:00 Tekerlekli, Pazar saat 16:00 Erkek Basketbol mükemmel olur gerçekten.