Galatasaray: 77 - Oyak Renault: 64

sonunda takımı görebilcez yaw izmirde oturunca kötü oluyo gidemioz maçlara:(maça gelirsek bence oyak,alpelladan iyi bi takım değil yani kolay bi galibiyet alırız

televizyon veriyor mac cuma sekiz de umarım dolar orası ümidim var mı yokk :(

canlı yayın çok güzel oldu haftalar sonra takımımızı kendi seyircimiz önüde görebileceğiz ama inşallah bi taşkınlık yapmazlar :atki

Ahh daçka ahhhh tekel'e yenilecektinde bizi niye yendin çok acı çekiyorum :)

bende büyük bi aksilik olmazsa maça gidicem sizden ricam istanbulda oturuyosanız maça gitmeniz
maç tv dende yayınlanıyo
GALATASARAY taraftarının büyüklüğünü bi kez daha herkese gösterelim

Offf ya ben de gitmek istiyorum basket maçlarına. Allah kahretsin Kayseri seni, bir tane de basket takımı çıkaramadın su 1.lige :) Eskiden Meysu vardı, gidip izliyorduk ne güzel :)

bence takım her halukarda kazanır asıl merak ettigim bahsi gectigi gibi taraftarın bu maca ilgisi ve yaptıkları yapacakları tezavratlar

Ali Keskin' Alıntı:
Offf ya ben de gitmek istiyorum basket maçlarına. Allah kahretsin Kayseri seni, bir tane de basket takımı çıkaramadın su 1.lige :) Eskiden Meysu vardı, gidip izliyorduk ne güzel :)

o Meysu'da insan Meysu'su değildi yalnız.. bizim pamukspor'da yaparlardı idmanı yazın , izlerdik hep çok iyi bir 1 numaraları vardıda unuttum adını , hatta getirdikleri zamanda baya gündemde olmuştu..hoca'da çok iyidi..kombassan konya ve meysu zamanında çok iyi yatırımlar yapıyordu basketbola, sonra bıraktılar bir getiri olmayınca heralde..salon da çok güzel çünkü Kayseri'de..

Haftaya 6 yazılı var,dişimi sıkıp gelecek haftayı da atlatayım bol bol geleceğim maçlara.Hala Daçka maçına yandığımız bir ortamda takımın aynı hatayı 2. kez yapacağını zannetmiyorum.Oldukça keyifli geçer maç...

arkadaşlar siteye yeni üye oldum.sizin yazzdıklarınızı takip ediyorum.bence eski ülkerli efthimios rentzias gowan ın yerine alınabilir.hem 5 hem 4 numaralı pozisyonlarda oynuyo ve orta şutu olan skorer bi oyuncu.gelecek sene için ilk olarak madadi imkanlarla(riva )birlikte takıma melvin booker eski ülkerli dahil edilmeli.tam bi oyun kurucu her yerden atabildiği şutlar ve takıma abilik edbilir.ayrıca jenkins gibi içeri dalışlarıda çok etkiliydi.tabiki basketbola halen devam ediyo ise ki ediyo diye bilgim var

:atki

Levent ÖKTENER' Alıntı:
o Meysu'da insan Meysu'su değildi yalnız.. bizim pamukspor'da yaparlardı idmanı yazın , izlerdik hep çok iyi bir 1 numaraları vardıda unuttum adını , hatta getirdikleri zamanda baya gündemde olmuştu..hoca'da çok iyidi..kombassan konya ve meysu zamanında çok iyi yatırımlar yapıyordu basketbola, sonra bıraktılar bir getiri olmayınca heralde..salon da çok güzel çünkü Kayseri'de..
Evet çok güzel takımı vardı Meysu'nun. Koraç kupasında filan oynamışlardı, iyi de sonuçlar almışlardı. Fener'i yendikleri bir maç vardı, onda çok zevk almıştım :)
Evet doğru isimlerini filan ben de unutmusum :) Larry bişeydi sanki o oyun kurucu, koçları da Haşim Tündoğan'dı sanki öyle hatırlıyorum.

Daha ilgincini söyleyim sana o zaman. Hani Kayseri yeni stat yaptıyor ya, sadece stat yapılmıyor oraya. 2 spor salonu, 1 olimpik yüzme havuzu da yapılıyor. Eskileri yıkılacak. 5000 kişilik modern bir salonu olucak yani :shock: Ama takım yok, Ted hariç :) Galatasarayımızn da böyle bir spor kompleksi olur inşallah bir gün.

ersin çelik' Alıntı:
arkadaşlar siteye yeni üye oldum.sizin yazzdıklarınızı takip ediyorum.bence eski ülkerli efthimios rentzias gowan ın yerine alınabilir.hem 5 hem 4 numaralı pozisyonlarda oynuyo ve orta şutu olan skorer bi oyuncu.gelecek sene için ilk olarak madadi imkanlarla(riva )birlikte takıma melvin booker eski ülkerli dahil edilmeli.tam bi oyun kurucu her yerden atabildiği şutlar ve takıma abilik edbilir.ayrıca jenkins gibi içeri dalışlarıda çok etkiliydi.tabiki basketbola halen devam ediyo ise ki ediyo diye bilgim var

:atki
Melvin booker en son bildigim kadarıyla rusya da oynuyordu ve eminim iyi bir paraya oynuyordur .Ayrıca cok da yaşlandı,mitcell fena değil biraz asist özelliğini geliştitirse yeterli olcaktır zaten onla yanılmıyorsam 2 yılık anlaşmamız var.

Nedir bu salon doldurma telaşı?Merak etmeyin arkadaşlar Galatasaray tribünlerinde her zaman bağıracak,destek verecek insanlar bulunur.Salondan çıkarınca sosyetik denilen insanlar bile bağırmadı mı?Galatasaray aşkını taşıyanı getirtmeye gerek yok,gelir zaten.

Eğer maçlarda bilinçli basket taraftarı öncülük ederse takıma daha faydalı olacak ve tribünde güzel işler olacak.