Galatasaray: 77 - Oyak Renault: 64

Rentzias basketbolu bıraktı genç sayılabilecek yaşta.McGowan'ın yerine birini alsak iyi olacak artık.Sezonun yarısı geçti,halen yeni gelecek yabancı,oturmayan takım kmyasından bahsediyoruz.

Alpella maçı gibi bu maçın da rahat geçeceğini düşünüyorum.
Umarım salon da dolar çünkü dolu tribunler önünde takım gerçekten daha iyi oynuyor.Maçın cuma günü olması ve naklen yayın sayımızı düşürmemeli.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
küfürsüz sahaya girmeden destekleyelim takımımızı!!!
Artık taraftarımızın da bu cezalar sonunda yavaş yavaş bilinçlendiğini düşünüyorum. O tarz hareketlerle elimize hiçbir şey geçmiyor sadece 2 maç takımdan uzak kalmamızı sağlıyor(ben de maçlara gidebilirmişim gibi yazıyorum :) ) Özellikle fenerbahçeye küfredilmesini hiç doğru bulmuyorum, bu yanlışa artık düşmeyelim. (fenerli sanacaklar şimdi beni :) )

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Rentzias basketbolu bıraktı genç sayılabilecek yaşta.McGowan'ın yerine birini alsak iyi olacak artık.Sezonun yarısı geçti,halen yeni gelecek yabancı,oturmayan takım kmyasından bahsediyoruz.

McGowan'ın yerini doldurmak için oyuncu almak lazım dediğin gibi. Ama bu oyuncuyu almak için de para lazım, şu anda McGowan bir klüp bulmuş ve bonservisini ödediğinde gelen parayla oyuncu alınacak.

valla oyak ın yabancıları iyidir ve lutfen yıne sahaya falan girmeyelim bu sezon sahamızda taraftarlı oynadıgımız mac hatırlamıyorum nerdeyse tam destek hep destek

Oyak renault,kesinlikle bizim gibi beklentileri ust sıralar olan bir takım değil.Ancak süpriz yapma kapasiteleri de yok değil.Özellikle yabancılarına dikkat etmeliyiz,ne kadar istikarsız olsalar da bir macta cıkıp 40 sayı atacak kadar potansiyelli oyunculara sahipler.Ama kadro olarak biz cok üstünüz bu yüzden cok da zorlıyabileceklerini sanmıyorumm.
z

Arkadaşlar maç bitince Kadıköy'e nasıl dönebilirim bilgi verebilir misiniz..Daha önce gittiklerimde deniz otobüsünü kullanmıştım ama bu saatte yok sanırım..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Arkadaşlar maç bitince Kadıköy'e nasıl dönebilirim bilgi verebilir misiniz..Daha önce gittiklerimde deniz otobüsünü kullanmıştım ama bu saatte yok sanırım..

salon ataköyde
ilk olarak dolmuşla bakırköye gidiceksin(5 dkka sürüyo)
bakırköyden taksim dolmuşları war onlarla taksime gidiceksin
taksimdende 110 no lu otobüse binicen gece 12 ye kadar kalkıyo o otobüsler...---o saatte sadece bu şekilde ulaşabilirsin kadıköye

beyler forumda olup istanbulda oturuyosanız lütfn maça gelin
tv den maçı izlemenizin takımımıza hiç bi faydası olmaz
lütfen GALATASARAYIMIZI destekleyelim

arkadaşlar az önce öğrendim yeni sloganımız ARMA İÇİN HERKES SALONA ymış
bulanı tebrik ediyorum çok güzel olmuş
biz galatasaray futbol takımlı değil GALATASARAYLIYIZ bu unutulmasın
biz her alanda Galatasarylıyız o nedenle herkes salona gelsin

BU MACI ALACAGIMIZA INANIYORUM TAKIMIMIZI TELEVIZYONDAN SEYREDECEGIM CUNKU KAPADOKYADAYIM....AMA EMIN OLUNKI SIZINLE BERABER GIBI TAKIMIMIZI DESTEKLICEM..HAYDI BASTIR ASLANLARR..

ya nası oluyo ntv nın sitesinde 3 macı da verecek gibi yazmıslar cumartesı bjk nın macı pazar fb nin macı cuma da oyak- gs macı diye yazıyor anlamadım umarım bizim maçı verirler