Galatasaray: 77 - Oyak Renault: 64

ya 19 una yeni girdi ama sonuçta onla beraber oynıyan adamlar nerelerde mesela cenk galiba bir yaş büyük ama şuan euroligde ilk 5 te başlıyor 18 yaşında avrupayı sallayan kaç tane adam var geçen efes pilsen le mans maçında 18 yaşında çok iyi bir adam vardı onun dışında ender aslanlar filan hep bu yaşlarda sorumluluk aldı yavaş yavaş oynamsının zamanı geldi

Aman diyorum küçük harflerle kimsenin tribünü falan yok hepimiz oraya maç izlemek için gitiyoruz salonda nerde olduğumuz hiç önemli değil illaki ama maçı izlediğimiz yeri benimsedik yani izlemesi hakemlere ve rakipe olan müdahele alanı olarakta baya elverişli. Kısaca takılıyoruz...

beşikteş son saniyede bulduğu basketle banviti yenmeyi başardılar.çok üzüldüm.bence banvit alsaydı ii olurdu.burada beşiktaş pota altına 2 ii oyuncu aldı 5 yabancı oyuncuları oldu.birbirlerine elışırsalar beşiktaş ii yerlere gider.artık yönetim ve hocamızdan ii bir yabancı bekliyoruz.ikinci yarı onla başlayalım bari.murat hocam size çok güveniyoruz. :atki

arda öztürk' Alıntı:
ya 19 una yeni girdi ama sonuçta onla beraber oynıyan adamlar nerelerde mesela cenk galiba bir yaş büyük ama şuan euroligde ilk 5 te başlıyor 18 yaşında avrupayı sallayan kaç tane adam var geçen efes pilsen le mans maçında 18 yaşında çok iyi bir adam vardı onun dışında ender aslanlar filan hep bu yaşlarda sorumluluk aldı yavaş yavaş oynamsının zamanı geldi

kesinlikle
3 sene önce onla takım arkadaşıydım , inanılmaz bir yetenek özellikle 3lüklerde.. Kendine güveni herzaman var fakat bu güven için zaman gerekliki oda malasef alt seviyelerde...

ismet o eski GS play-out oynarken bizi kurtaran ismet degil oynunu gecen 2 senede ne yazıkkı hiç gelistiremedi ben sahsen artık tarz olarak begenmemeye basladım ismeti
bunun yanında bence iyi bir galibiyet oldu pota altında fatih cok zorlandı zaten macın kopmamasını ben buna ve 3.perioda bağlıyorum neyse su an için hatice'ye değil neticeye bakalım oda güzel bizim icin

İkinci yarı taraftar onculuguyle takım iyiydi.Ozellikle de taraftarın savunma konusundaki çabası gorulmeye değerdi.Ahmet Cömert'i istemeyenler var ama Ahmet Cömert kadar amatör basket havası katan bir salon bilmiyorum.Bu yüzden hoşuma gidiyor.Oyuncuya elimle uzansam değecek yakınlıktayız ve sanki sokak basketbolu izliyor gibisin.

Gsbasket'in az sayıda ama basketbol ile alakadar,basket seyircisi gorunumundeki topluluguyla beraber ''Yalçın'',''Altan'',''Uğur'',''Ahmet'' isimli oyuncuların dikkatini dagıtmadaki çabamız güzel sonuçlar verdi.Ozellikle Yalçın çok kızdı,Ahmet'te bi ara elinden topu kaçırmak zorunda kaldı.

Genç oyuncumuz İsmet,en sonunda uzun bi şans yakalayabildi;ama takıma alışmamış oldugu goze çarpıyordu.Alışırsa kimse tutamaz.Az süre alsada Oyak'tan Uğur adlı oyuncuda iyi gözüktü.

Son olarak Bahtsız Bedevi'nin bahsettiği Ülker orgutlenmeleri gozume çarpmadı değil.Elini kolunu ülker'e bağlayan,inanılmaz borçlara imza atan,maaşını yardım için klübe bağışlayan taraftarın parasıyla bile birşey yapamayan yönetim,canımı sıkmaya devam ediyor.Amatör şubelerdeki düşüşümüz hala sürüyor.Galatasaray,Payidarlı zamanlardaki erkek voleybol takımını,bayan voleybol veya basketbolunu hep unuttu.Daha nice dallarımız sürekli kan kaybediyor.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hmm sen o zaman sahada basket oynayan solak biri vardı osun galiba..üstünde gsbasket pları vardı..bi daha da gelirim yanına :)

bir de sakallı baya karizma bi abi vardı..o kimdi :)

Sakallı karizma abi :kop
Off offf Murat' dan bahsediliyor sanırım :ehue
Zayıflamış da zaten şekil şemal yerinde eheh :roll:

Cem Baba' Alıntı:
Gsbasket'in az sayıda ama basketbol ile alakadar,basket seyircisi gorunumundeki topluluguyla beraber ''Yalçın'',''Altan'',''Uğur'',''Ahmet'' isimli oyuncuların dikkatini dagıtmadaki çabamız güzel sonuçlar verdi.Ozellikle Yalçın çok kızdı,Ahmet'te bi ara elinden topu kaçırmak zorunda kaldı.

Aslında GSbasket.Org ' da düzenli olarak yazan çizen birçok arkadas daha vardı salonda ama GSbasket.Org Sitesi kavram olarak bir tribün grubu olmadığı için hep birlikte tribünün herhangi bir yerinde toplanılması söz konusu olmuyor. Semih URAL, Tarkan AKGÜL, Ali Emre DEDEOĞLU ile bendeniz Arda EZER gibi forumda eski ve çokça bilinen simalar bahse konu yerde değillerdi. Bu arkadaşlarla beraber gelen insanları da katarsanız ben direk tribünün değişik yerlerinde maçı takip eden 10 kişi sayabilirim. Birlik sağlanırsa çok rahat 50 kişi olunabilir o köşede aslında.

Arda EZER' Alıntı:
Aslında GSbasket.Org ' da düzenli olarak yazan çizen birçok arkadas daha vardı salonda ama GSbasket.Org Sitesi kavram olarak bir tribün grubu olmadığı için hep birlikte tribünün herhangi bir yerinde toplanılması söz konusu olmuyor. Semih URAL, Tarkan AKGÜL, Ali Emre DEDEOĞLU ile bendeniz Arda EZER gibi forumda eski ve çokça bilinen simalar bahse konu yerde değillerdi. Bu arkadaşlarla beraber gelen insanları da katarsanız ben direk tribünün değişik yerlerinde maçı takip eden 10 kişi sayabilirim. Birlik sağlanırsa çok rahat 50 kişi olunabilir o köşede aslında.
'ARDA BEY'
Bence bundan sonraki maçlarda gsbasket.org olarak köşede toplanıp takıma daha pozitif katkı yapmaya çalışalım....
bundan diğer taraftarlarda olumlu etkilenecektir en azından futbol maçlarındaki gibi değilde bizim istedğimiz şekilde desteklemenin yolu açılacaktır!!!

ismette hiç bir ilerleme yok ne yazık ki.. açıkcası kendine güvenide iyiden iyiye sarsılmış top taşıma yok, oyun kurmayı murat üstlendi zaten ismet oynadığı sürece..oynadığı süre kısıtlı ama bu fırsat her zaman bulamayabilir.. benim görüşlerim bu yönde yanılıyorda olabilirim ;)

bence ismet daha çok toy olduğundan fazla topla oynayıp göze batmak istemiyor.çünkü birkaç hata yapsa antrenörün ona olan güveni sarsılmasından korktuğundan şuta bile kalkmıyor.zaten geçmişte büyüklerimiz iyi bilir.kerem tunçeri'de zamanında ismet gibiydi ama kendisini geliştirince neler yapıyor şimdi avupa görüyor.ismet kendisini zamanın akışına bırakmalı.böylece o da zamanla kendisini geliştirir.sonuçta bu oyuncu ileride türk milli takımının guard'ı olacak.belkide gün gelecek gs ismet'in kullanacağı toplara kalıp hücumlar yapacak. :atki

hatırladıgım kadarıyla ben ılk maclarımı yenılmez armada ve gsbasket.org pankartlarının bulundugu bbolumde seyredıyordum. ama artık bech'ın arkasındayım. arda'yı ıse mac sonunda cafeteryadakıler ıle sosıslı hakkında konusurken gordum :)

eger bı topluluk halınde seyredılmesı gerekılıyorsa bence bı calısma yapılmalı. bıde kufur edılmemesı konusunda hassasıyetımızı gostermelıyız.

benım en cok mactan cok, polısler canımı sıkıyo. kendını bılmez, ınsan sıfatıyla unıforma ıcındekı kısılıksızlere bance taraftar olarak bı cevap verılmelı. buda mac boyunca polısı ıstemedıgımızı taskınlıkla deıl, tezaruhatlarla gostermelıyız. cunku aramada tek bı polıs bırakarak, gırıste olay cıkartmaya calısıyo polısler. yanı ınsanları kıskırtmak ıcın caba sarfedıyolar ve bunun karsısında saygınlık beklıyorlar. ben gırerken acık olan pankartlara daha detayla bakmaya calısıyolardı..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
'ARDA BEY'
Bence bundan sonraki maçlarda gsbasket.org olarak köşede toplanıp takıma daha pozitif katkı yapmaya çalışalım....
bundan diğer taraftarlarda olumlu etkilenecektir en azından futbol maçlarındaki gibi değilde bizim istedğimiz şekilde desteklemenin yolu açılacaktır!!!

Yapılacak şey gayet basit maçta sol köşede toplanıcaz ve desteği her maçta daha fazla katılımla fazlasıyla vericez..

not:Maçlara gelen taraftar bencin arkasına yerine karşı tribün veya pota arkasını tercih ederse tribünler daha dolu görünür kopukluk olmaz ,destekte artar diye düşünüyorum..

Murat

gsbasket,küfüre ısrarla izin vermiyor.
gsbasket,rakip taraftarları aşagılayıcı ifadelerde bulunmuyor.
gsbasket,tribünde neyin yapılmayacagını iyi biliyor,yeri geliyor deplasmana gidiyor.

eski cefakar Gsli abilerimizin geleneğini devam ettiriyorlar ve içlerine gelen herkesi kabul ediyor;fakat bir şekilde onu dönüştürüyor;dönüşmüyorsa yolluyor ;)

Açıkçası ben her maçta ister istemez Fb denmesini bekliyorum,böyle bir huy edindik.Bu değiştirilmesi gereken bir olay.Zira Fb'yi neden bu kadar muhatap alıyoruz.Alakasız maçta neden fb tezahüratı?Bizim Gs sevgimiz,Fb nefretinden once gelmelidir.Futbol maçlarında bile dikkat edin,Gs için ayaga kalkılmıyor,ama biri desin ki ''Ayaga kalkmayan fenerli olsun'' herkes ayakta.Basket tribününe bunu yansıtmazsak,eger tribün başarılı olursa iç sahada cidden maç kaybetmeyiz.Stratejik taraftarlık yapıp oynatmamaya çalışabiliriz.

Arda Bey,tribünde buluşma olmasada tribün dışında bir buluşma ayarlamazmıyız?Tabi tribünde buluştuktan sonra.. Bunu yükü size yuklemek için soylemiyorum,sorumluluk verilirse yapmaya hazırım.Ancak kitleyi siz tanıyorsunuz,o yüzden danışıyorum.