Galatasaray 83 - Banvit 80

Evet intikam maçı geldi çattı.Bu maçın önemi gerçekten bizim için çok büyük , umarım oyuncularda aynı hırsla o 40 dk sahaya geçen senenin intikamını alıcak şekilde yüreklerini koyup oynarlar , geçen seneki takımdan o maçta olan bir Burak var galiba bide Gökhan diğer arkadaşlarada bu maçın önemiini anlatıp yüreklerini sahaya koyup 40 dk savaşırlar sonucundada galip geliriz işallah.

Günü ve saati henüz belli değil açıklanınca başlığa düşeriz ..

benim bu mac icin hicbir ümidim kalmadı. takım da sadece 2 yabancı var. iii bi uzun alınmassa isimiz zor. malik e destek olmalıyız. bu takımda randy gittiğinden beri dixon baskan hadley yardımcıydı. bundan sonrakı haftalarda nooolacak hepimiz görecez

ben şu ana kadar hayatımda 2 basket maçına gittim ve ikiside bu seneki ksk ve tuborg maçlarıydı. ikisinde de kazandık. ben maça gidersem yeneriz diyorum :muhaha

Bir sene bekledik ve herhalde ikinci periyodu göremeyiz.

Ne yazık ki tribün olarak öfkemizi hemen boşaltıp sonra ne oluyor diyoruz.Öfkeyi ve hırsı yaymalıyız.(Evet hiç fair play anlayışı değil)

Benim merak ettiğim Telekom maçı dolayısıyla ceza aldık mı vs...Veya ceza kurulu sonramı toplanacak?

İSTANBUL - 10 Mart Cuma saat 20.00’de Fenerbahçe-Erdemirspor,
11 Mart Cumartesi 16.00’da Efes Pilsen-Darüşşafaka, 12 Mart Pazar günü ise 15.00’te Ülkerspor - Beşiktaş maçları NTV’den canlı olarak ekrana gelecek.

Maalesef Bizim mac canlı yayınlanmıyor...........

Zaten yayınlanması içinde bi sebep yok :? :? :?

Yayıncı kurulusa hak vermek lazım........

Hakem döven,Yabancıları kacan,İstikrarsız ve Basketbol adına sahaya hiçbirsey vermeyen bi takımın macını niye yayınlasınlarki?

gs_pota' Alıntı:
İSTANBUL - 10 Mart Cuma saat 20.00’de Fenerbahçe-Erdemirspor,
11 Mart Cumartesi 16.00’da Efes Pilsen-Darüşşafaka, 12 Mart Pazar günü ise 15.00’te Ülkerspor - Beşiktaş maçları NTV’den canlı olarak ekrana gelecek.

Maalesef Bizim mac canlı yayınlanmıyor...........

Zaten yayınlanması içinde bi sebep yok :? :? :?

Yayıncı kurulusa hak vermek lazım........

Hakem döven,Yabancıları kacan,İstikrarsız ve Basketbol adına sahaya hiçbirsey vermeyen bi takımın macını niye yayınlasınlarki?

hakem konusunda sana katılmıorum ama diğer tüm dediklerine katılıyorum. mac icin ümidim yok ama insallah kazanırız.

macta gene halıl üner tum yuku dixon un üzerine atacak,sonra yenilcez sorumlusu dixon olucak. yeter yaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! hep aynı sahneyi izlemekten bıktım. dier oyuncularda oynasın

bu mactada taraftar olarak yıne bıletımı alıp salonda olacagım. herseye ragmen takıma sonuna kadar destek verecegım. elımden fazlası gelmez. herseye ragmen takımımıza olan guvenı sonuna kadar bellı edelım. unutulmamalıdır kı suan 9.sıradayız ve dacka ıle aynı puandayız. kaybedecek puan kalmamıstır. bu mac onemlıdır... umarım mac saatı yıne ılgınc bır saatte deıldır...

Bu maçı kazanabilmemiz için tek çaremiz yüreğimizi ortaya koymak. eğer yüreğimizi ortaya koyup geçen seneki maçın intikamını almaya çalışırsak bu maçı kazanabiliriz diye düşünüyorum. zaten intikam duygumuzu maça yansıtmamızdan başka şansımız yok. çünkü banvit bizden daha iyi oynuyor. ayrıca itü'yü takımdan sayarsak (gerçi bizimde onlardan pek bi farkımız yok ama neyse) o maçla birlikte başlatmaya çalıştığımız galibiyet serisini bozmamalıyız. eğer banvit'ide yenersek çok daha fazla moral kazanırız ve play-off yolunda önemli bir avantaj elde ederiz. takımımıza şimdiden başarılar diliyorum. umarım yürekleriyle oynarlar ve bu maçı kazanırlar. bide halil üner sana sesleniyorum: Bir defalığına mahsus hata yapma ve takımımızı kötü yola sürükleme. çünkü bu maçı kazanmalıyız ve geçen senenin intikamını onlardan sonuna kadar çıkarmalıyız. en iyisi sen bu maça hiç karışma. bırak oyuncular kendi başlarına oynasınlar. en azından senin oynatacağın oyundan daha iyi bir oyun sergilerler...

Program belli olmuş pazar günü saat 17:00 'de TV yayını yok

10 Mart Cuma
20:00 Fenerbahçe - Erdemirspor ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

11 Mart Cumartesi
16:00 Büyük Kolej - Türk Telekom ( Ankara Atatürk Spor Salonu )
16:00 Efes Pilsen - Darüşşafaka ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV
16:00 Pınar Karşıyaka - Tuborg Pilsener ( Karşıyaka Spor Salonu )
16:00 Mersin Bşb. - İ.T.Ü ( Edip Buran Spor Salonu )

12 Mart Pazar
15:00 Ülkerspor - Beşiktaş Cola Turka ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV
16:00 Beykoz - Tekelspor ( R. Şahin Köktürk Spor Salonu )
17:00 Galatasaray Cafe Crown - Banvit ( Ahmet Cömert Spor Salonu )

ben canlı yayın olur diye düşünmüştüm cünkü fener-erdemir macı var birde bizim mac 5 te ülkerin macı saat 3 te banvit gs macı mıı daha önemli fb-erdemir mi yazık ya bunu kim ayarlıyorsa helal olsun

Bu maçı alabilecek bir kadromuz var. Geçen sene yaşananları umarım oyuncularımız unutmayıp daha iyi motive olurken biz de salonda iyi bir atmosfer yaratırız.

evet bu maci alacaz buna eminim zaten banviti bandırmada yenen ender takımlardanız ve burdada yenecez biz takımıza sonuna kadar destek verelim ve onlarda banviti yensin hadi beyler herkes ahmert cömerte...

Trabzona gitmezsen sdalondayım bu arada geçen seneki pota arkasındaki fb formalı arakadaşları özellikle maça dawet ediyorum(bilet paraları benden ciddiyim nooolur gelin)...
Rakipte bazı sakatlık yada giden oyuncular olduğu gibi duyumlar almıştım bakacaz (rahat olur bu maç...)

AHMET COMERT İ TIKLIM TIKLIM DOLDURURSAK Bİ SANSIMIZ OLUR. BİRDE ANONSCU BULMALIYIZ.