Galatasaray: 84-Pınar Karşıyaka: 80

ben gelebilirim ama yalnız başıma değil 3 kişi gelmeyi düşünüyorum benim dersanem yok ama 2 arkadaşımın olabilir inşallah yoktur ve sizlerle T blokta tanışırım benim yaşım 13 olmasına rağmen felaket tezahürat ederim ve çoğu besteleri bilirim rakipler benden korksun! Geçen sene f5 ile oynarken playoffta ahmet cömertte yerde gül gördüyseniz sarı ve kırmızı onlar bizim bahçnin gülleriydi :D

hahaha KSK lılar alınmıyor mu ? Çok güldüm yahu :D şimdi 3500 kişi orayı doldurup Karşıyaka'ya Basketbol Cehennemini göstermeliyiz ! Haydi herkes Ayhan Şahenk'e :)

taraftar üstüne düşeni yapsın , gerisini sonra düşünelim. olmamış şeyler için yorum yapmak bize bir şey katmaz , bekleyip görelim. şansıma c.tesi voleybol maçı koymuşlar oraya gitmem lazım , salı günü avrupa kupası maçında görüşmek üzere. mutlu kalın

İmzalanan protokol Egeli renkdaşlar açısından kötü olmuş. Sonuçta yılda bir kez gelen takımımızı renklerini belli ederek desteklemekten yoksun kalacaklar. Geçen sene 3-5 taraftar bozuntusunun yaptıklarının faturası gene bizim taraftara çıkarılmış...

Re: GalatasarayCc-Pınar Karşıyaka(03-Kasım-Cumartesi 14:00)

Onur Yavuz' Alıntı:
İmzalanan protokol Egeli renkdaşlar açısından kötü olmuş. Sonuçta yılda bir kez gelen takımımızı renklerini belli ederek desteklemekten yoksun kalacaklar. Geçen sene 3-5 taraftar bozuntusunun yaptıklarının faturası gene bizim taraftara çıkarılmış...

Evet ben ege unıversıtesınde okuyorum.Egelı ultrAslanlarla 2.yarı toplu gıtme gıbı bır planımız vardı,fakat bazı arkadaslar sahamızdakı macı bekleyelım ondan sonra karar verırız dedı.Sanırım planımız suya dustu su an.Ne dıyelım artık burada formasız,kaskolsuz ızlerız macımızı.Anlayamadıgım nokta ksk ıle aramızda bırsey yokken sankı husumet olustu,hayırlısı...

Abi baktım ama NTV'de tekrar görünmüyor...
3 Kasım Cumartesi

? 09:00 HABERLER
? 09:10 BAM TELİ
? 10:00 HABERLER
? 10:10 HİÇ BUNLARI DERT ETMEYE DEĞER Mİ?
? 12:00 HABERLER
? 12:10 HAFTASONU SPOR
? 13:00 HABERLER
? 13:10 HAFTASONU SPOR
? 14:00 GALATASARAY-PINAR KARŞIYAKA (Canlı)
? 16:00 HABERLER
? 16:30 BAYERN MUNIH- E. FRANKFURT (Canlı)
? 18:35 HAFTASONU SPOR
? 19:00 HABERLER
? 19:10 MODA EVİ
? 20:00 HABERLER
? 21:00 % 100 FUTBOL (Canlı)
? 23:00 LA LIGA MAÇI
? 01:00 HABERLER
? 03:00 UTAH JAZZ-GOLDEN STATE (Canlı)
? 05:30 NBA ACTION

Maçın tekrarını Gs Tv yada ntv vermeyecek mi acaba? dersane var eğer gece tekrarı varsa dersane gideyim yoksa gitmeyim :oops:

biletler maç günümü satılcak.Maça birisiyle gidiyom acemiyim.Cuma günü felan satışa çıkar mı ?

Maç günü kaça kadar bilet kalır maça 1 saat kala kalır mı?

Merhabalar...

Biletler maç gününden önce satışa çıkıyor ve tüm Biletix'lerde oluyor. Ayrıca maç günü gişeden de alabilirsin. Gişede oluyor. Çabuk bitmiyor. Bilet fiyatı 10YTL'dir.

Bende tüm şartları zorluyup maça gelicem.Dolu bir salonda iyi savunma yapıp maçı alcağımızdan eminim bu kadar kolay değil tabi.t Blokda izlemek istiyorum maçı ama yer sorunu olursa üst tarafta izlerim heralde ist de oturan tüm forum üyelerini bekliyoruz...