Galatasaray: 84-Pınar Karşıyaka: 80

gokper gen evet var canlı olarak ızledım berkaya gore bıras daha tecrubesız dıyebılırıs hocaları 2. guarda olarak genellıkle berkayı tercıh edıyor

Yürekli Karşıyakalı arkadaşımız forumu anlayamamış gönderildi.

X

Re: GalatasarayCc-Pınar Karşıyaka(03-Kasım-Cumartesi 14:00)

Yahu bu karsıyakalı arkadasların sıkıntısı ne anlamadım pek.Mac bu savasa gelmıyosunuz sonucta.4te 4 yapmıssınız kısıtlı butceyle,bunla ovunecegenıze haydada,huyda ksk alayıa gıder,yok delıkanlıyız,ne kadar geırsek o kadar gırerız vs. vs.Bence 3 buyukler ıcınde alisamiyen.net le bırlıkte gorup gorecegınız en sevıyelı forum burası.Ama pardon sız degıldınız

-En son sadece en son 2 sene once bjk macında kufreden
-15 kısıye 1 kısı rakıbın formasını cıkartmak ısteyen(1e 1 yasanmıstır)
-Maclarda lıse cagındakı cocuklara vuran
-Rakıbe parfum sısesı atan(hay allahım)
uzar gıder...

Not:Mutlaka ıcınde gercekten sagduyulu ksklı arkadaslara var,bunuda bızzat bılıyorum.Her neyse kavgasız,gurultusuz bır mac olması dılegıyle...

Re: Re:

Adamlar prim yapmaya çalışıyorlar. Gireceği kadar girermiş, gel de gir canım bir de ayırdığınız önemli değil demiş. Allahaşkına prim vermeyip yayınlayın ortalık kızışacak.

Kimse tahriklere kapılmasın. Gelen de gelsin Ayhan Şahenk'e. Sonuçta deplasmana gelecekler.

Bu arada, daha önce yazan oldu mu bilmiyorum; ama maçı NTV verecek. Misafir taraftarları, televizyondan da görmek mümkün.

Arkadaşlar maçta bir tek şey rica edicem kızdırmak için göz göz göztepe diye bağırılıyordu geçen senelerde yapmayın.Garip bir anadolu takımı seyircisi gibi yakışmaz bize.

Re: GalatasarayCc-Pınar Karşıyaka(03-Kasım-Cumartesi 14:00)

Maçı konuşuyorduk konu bir anda yine saptı...

Artık maçla ilgili olmayan, rakip taraftara yönelik iletiler silinecek.

Benim durumum herzamanki gibi hala gelip gelmeyeceğim belli değil
Kardeşim maça gelecek biletler bugün Biletixte çıkacak deniliyordu az önce tekrar baktım halen bir gelişme yok

İlgi yoğun olacak gibi gözüküyor maç günü bulabilirmiyiz?

Re:

Alen Hekimbas' Alıntı:
Benim durumum herzamanki gibi hala gelip gelmeyeceğim belli değil
Kardeşim maça gelecek biletler bugün Biletixte çıkacak deniliyordu az önce tekrar baktım halen bir gelişme yok

maç günü , gişelerden satış var

Re: Re:

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":2f011]Benim durumum herzamanki gibi hala gelip gelmeyeceğim belli değil

maç günü , gişelerden satış var[/quote:2f011]

Gişlerdende satılacağını biliyorum sadece ilgi yoğun olacağından hemen tükenebileceğini düşünüyorum

Ben en iyisi Eyüp beye PM atayım yardımcı olur herhalde

Alen,maç öncesinde bilet bulman kolay bir saat önce gelirsen bulursun.Ben,bulacağımı ümit ediyorum.Cumartesi maçta olacağım.Amacım ;T blokta oturmak yine :)Umarım bana yer kalır.Konu dışı olacak;ama sormak istiyorum.Fotoğraf makinamı getirmek istiyorum.Onu getirmek için illa ki basın kartı olmak zorunda mı? Fotoğraf makinamı sahaya atmayacağıma göre,izin verirler diye düşünüyorum.Bir de onu sokamadığım için maçı kaçırmak istemem.Bilen biri varsa ,yardımcı olursa sevineceğim.Maça gelince,kolay olacağını sanmıyorum;ama geçen hafta yaşadaığımız kazayı , bu hafta affettireceğiz umarım.

Yiğit tabiki getirirsin ben her hafta getiriyorum ama 1 foto bile çekemeden geri götürüyorum :D

işten erken çıkıp gelicem maça,üniversitede ki ev arkadasım ksk lı,izmir den gelecek maça ben de kalacak bir gün sonra beraber gidicez inşallah maça,ortamı germeye ne gerek var anlamış değilim,ksk lılar daha dikkatli olmalı,bu arada topu sürekli pota altına geçirdiğimiz takdirde sürekli faul problemine sokup zaten rahatlıklada yenebiliriz,zaten attıkları sayıları 3 adam atıyor,cok da yüzdeli atan adamlarda değil hücumda sürekli bu 3 adamı kullanıyorlar,
casa macını kaybedeceğimizi kac kişi düşünüyordu acaba??ben kaybedeceğimizi düşündüm ve de öyle oldu, hiç süpriz olmadı benim için,bu maçı da rahat alacağız,bu takım böyle bir takım işte,ne zaman ne yapacagı belli değil

Galatasaray-Karşıyaka maçına rakip taraftar alınmayacak

İZMİR, (DHA)

Pınar Karşıyaka, Galatasaray ile 3 Kasım Cumartesi günü saat 14.00'te deplasmanda oynayacağı maç öncesi sarı kırmızılı kulüple protokol imzaladı. Buna göre, İstanbul'daki maça Karşıyakalı, İzmir'deki karşılaşmaya ise Galatasaraylı taraftarlar alınmayacak.

Geçen sezon İstanbul'daki randevuda olay çıktığını hatırlatan Basketbol Şubesi Sorumlusu Mutlu Altuğ, "Bu maçta da benzer olayların yaşanması, sahamızın kapanmasına ve iyi giden takımımızın zarar görmesine neden olur" dedi.

Galatasaray-Karşıyaka maçı NTV'den naklen yayınlanacak.

-Mutlu Altuğ kimdir bu arada.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Galatasaray-Karşıyaka maçına rakip taraftar alınmayacak

İZMİR, (DHA)

Pınar Karşıyaka, Galatasaray ile 3 Kasım Cumartesi günü saat 14.00'te deplasmanda oynayacağı maç öncesi sarı kırmızılı kulüple protokol imzaladı. Buna göre, İstanbul'daki maça Karşıyakalı, İzmir'deki karşılaşmaya ise Galatasaraylı taraftarlar alınmayacak.

Geçen sezon İstanbul'daki randevuda olay çıktığını hatırlatan Basketbol Şubesi Sorumlusu Mutlu Altuğ, "Bu maçta da benzer olayların yaşanması, sahamızın kapanmasına ve iyi giden takımımızın zarar görmesine neden olur" dedi.

Galatasaray-Karşıyaka maçı NTV'den naklen yayınlanacak.

-Mutlu Altuğ kimdir bu arada.
:D :D :D