Galatasaray: 84-Pınar Karşıyaka: 80

Tribün ayrımı yok bu maçta. Tek yürek olacak bütün tribünler. Muhteşem bir atmosfer , dolu tribünler... İnşallah inşallah...

Cumartesi günü gel gel...:) :)

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Gökçe Bey'de T Blok'da amigoluk yapacakmış..:) :)

Serdar kardeşim gelirsen senle de tanışırız inşallah...

Şafak 2...:D :D :D
Pardon ? Başka bir Gökçe'den bahsediyorsun galiba Batuhan. ;)

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Batuhan Varolsun":bcb80]Gökçe Bey'de T Blok'da amigoluk yapacakmış..:) :)

Serdar kardeşim gelirsen senle de tanışırız inşallah...

Şafak 2...:D :D :D
Pardon ? Başka bir Gökçe'den bahsediyorsun galiba Batuhan. ;)[/quote:bcb80]
Gökçe hayatında hiç amigoluk yaptın mı :D :D

Re: GalatasarayCc-Pınar Karşıyaka(03-Kasım-Cumartesi 14:00)

Biletler biletix te satılmaya başladı almak isteyenlere duyurulur.

Her türlü orada olucaz.. Maçı almak çok önemli n'olursa olsun ksk namağlup ve fean da oynamıyorlar. Tribün açısından iyi olucak karşılıklı falan. Alıcağımıza inanıyorum.

SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM SALONU DOLDURALIM

Herkese iyi aksamlar,
Bu ilk mesajimda sizlere tesekkur ederek basliyorum , Diger sacma Taraftar sitelerinde oldugu gibi , " Hangi takimi tutuyorsunuz ? , En sevdiginiz Renkler ? ..... " gibi sacma sorular sormadan uye alimi yaptiginiz icin .
Bu satirlari koyu bir Karsiyakali olarak yaziyorum, Su ana kadar olan 209 iletiyi de tek tek okudum , gordugum kadari ile Demokrasinin cok guzel isledigi bir ortam ....
Cumartesi gunku macta KArsiyakalilar Carsidan , Ben ise romanya / Bukrest den maca gelecegim , Sanirim yaklasik 500 kisilik bir gurup olacagiz, Karsilikli soz atmalarin disinda bir olay cikacagini sanmiyorum .... 95. Sanli yilimizi kutladigimiz bu gun den sizlere sevgi ve saygilar gonderiyorum .

Özgür Bey taraftar alımı yasaklanmış..Yeşil-Kırmızı renklerle salona giremezsiniz..Ben hem bizim hem de KSK tarafları için üzüldüm açıkçası..Bunlar taraftar sayısını düşürecek önlemler..

Re: Kerem Bey

Kerem SEÇER' Alıntı:
Özgür Bey taraftar alımı yasaklanmış..Yeşil-Kırmızı renklerle salona giremezsiniz..Ben hem bizim hem de KSK tarafları için üzüldüm açıkçası..Bunlar taraftar sayısını düşürecek önlemler..

Kerem Bey , Yazili ver gorsel basinda her gordugunuze inanmayin ... saygilar

Re:

Özgür Bey hoşgörümüz ne yazık ki bazı renkdaşlarınız tarafından suistimal edildi. Burayı renkdaşlarınız reklam yeri olarak kullanmaya başladı. Gelirseniz, girebilirseniz girersiniz. Gelmeyi kafayı koyanlar bilet fiyatlarına da hazırlıklıdır o zaman...

Bu arada aynı hoşgörüyü sizin taraftarınızdan da bekleriz ligin ikinci yarısındaki rövanş maçında.

İzmirde güzel ağırlanacağımızı düşünmüyorum ben açıkçası. Önce bi kendimizi görelim tabi ama nedense bizim gösterdiğimiz misafirperverliği rakipler bize göstermiyorlar.

Göstermeyenlere karşı yeni bir ''33. hafta vak'ası'' düşünebiliriz.. :D Bunu yaşayanlar bilir.. :)

Şaka bir yana da...
İnşallah olaysız,kazasız bir şekilde tamamlanır..Zaten çoğumuz öğrenciyiz..Biz medeniyeti yaşatamadıktan sonra bu ülkenin gençliği olmayı asla haketmeyiz..Atatürk'ün torunlarıyız biz..

Ardakaşlar kaç sayfadır basket hariç herşey konuşulmuş.
Artık maça kadar konuşulması gereksiz diye düşünüyorum..

Maçlar deplasman seyircisiyle güzel.

Re:

Ozgur Tanrikulu' Alıntı:
Herkese iyi aksamlar,
Bu ilk mesajimda sizlere tesekkur ederek basliyorum , Diger sacma Taraftar sitelerinde oldugu gibi , " Hangi takimi tutuyorsunuz ? , En sevdiginiz Renkler ? ..... " gibi sacma sorular sormadan uye alimi yaptiginiz icin .
Bu satirlari koyu bir Karsiyakali olarak yaziyorum, Su ana kadar olan 209 iletiyi de tek tek okudum , gordugum kadari ile Demokrasinin cok guzel isledigi bir ortam ....
Cumartesi gunku macta KArsiyakalilar Carsidan , Ben ise romanya / Bukrest den maca gelecegim , Sanirim yaklasik 500 kisilik bir gurup olacagiz, Karsilikli soz atmalarin disinda bir olay cikacagini sanmiyorum .... 95. Sanli yilimizi kutladigimiz bu gun den sizlere sevgi ve saygilar gonderiyorum .

Özgür bey hoşgeldiniz,
GSbasket basketbolu seven herkese açık bir forumdur. Farklı renkten arkadaşların tabiki burasının bir Galatasaray forumu olduğunu unutmadan yazmaları burada basketbol konuşan herkesin hoşuna gider.

Hem basketbol hem de tribün açısından güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Bu hafta bütün basketbol camiasının gözü bu maçta olacak. Saha ve seyirci avantajını iyi kullanıp galip geleceğimizi düşünüyorum.

Karşıyakanın 95. yılı kutlu olsun,nice 95 yıllara...