Galatasaray: 84-Pınar Karşıyaka: 80

Aman Asım oynasın,oynamasın bir Asım'ın oluşumu glibiyt kazandıracak Pınar'a.Biz de Asım'ın 3 gömlek üstü var.

HÜSEYİN BEŞOK !

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Aman Asım oynasın,oynamasın bir Asım'ın oluşumu glibiyt kazandıracak Pınar'a.Biz de Asım'ın 3 gömlek üstü var.

HÜSEYİN BEŞOK !
3 gömlek az gelir be abi... Sadece steps yapmaması Hüseyin için başlı başına bir artıdır...

Re: Re:

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":f2ca0]Aman Asım oynasın,oynamasın bir Asım'ın oluşumu glibiyt kazandıracak Pınar'a.Biz de Asım'ın 3 gömlek üstü var.

HÜSEYİN BEŞOK !
3 gömlek az gelir be abi... Sadece steps yapmaması Hüseyin için başlı başına bir artıdır...[/quote:f2ca0]
Gömlekleri XL olarak aldım Uğur. :D

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1bb8b][quote="Gökce Başaran":1bb8b]Aman Asım oynasın,oynamasın bir Asım'ın oluşumu glibiyt kazandıracak Pınar'a.Biz de Asım'ın 3 gömlek üstü var.

HÜSEYİN BEŞOK !
3 gömlek az gelir be abi... Sadece steps yapmaması Hüseyin için başlı başına bir artıdır...[/quote:1bb8b]
Gömlekleri XL olarak aldım Uğur. :D[/quote:1bb8b]
O zaman olur... :)

Arkadaşlar KSK'nin takip edebileceğimiz bir taraftar sitesi forumu varmı???
Varsa link verebilirmisiniz???

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Hayırdır Eyüp bey. :) Gelmeyi düşünüyorlar hemde baya kalabalık ona bakacaksanız.
Ben onları hiç 20 kişden fazla görmedim nesinden korkacağım :D :D :D
Ayrıca gelsinler kendilerine ayrılan yeri doldursunlar küfürsüz bir şekilde takımlarına destek olsunlar :) :)

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Onlara kalırsa 1.500-2.000 kişi geliyor.Evet yazıyla binbeşyüz ikibin.
2 senedir A.Cömert'e 15-20 kişi geliyorlardı ama belki iyi gidiyorlar diye 25-30 kiş falan gelirler!
Ama 1500 kişi zor 8)

Yok bu sefer kalabalık gelirler bence.Üniversiteler filanda açık ya.Ama 500 ü de geçemezler.Klüp adam gibi az yer verir umarım.Geçen seneki saçmalıklar gibi olmasında.

Re:

Murat İnal' Alıntı:
Yok bu sefer kalabalık gelirler bence.Üniversiteler filanda açık ya.Ama 500 ü de geçemezler.Klüp adam gibi az yer verir umarım.Geçen seneki saçmalıklar gibi olmasında.
Ben bugünkü maçlarını takip etmek için sormuştum murat!

kendı maçlarında 2.ceyrek basında bugun skorboard bozuldu;hakemlere karşı büyük bir tepki gösterdiler son aldıgım skor da 22-16 ksk öndeydi.

Şimdi kac kac bilmiyorum ulaşamıyorum salona.

3.çeyrek sonu 62-55