Galatasaray: 84-Pınar Karşıyaka: 80

Re: Re:

Serkan Coskun' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":c6e30]Ya bırakın KSK lıları magazin yapıyorlar...

Biz yabancılarını nasıl durdurcağız onu düşünelim T blok göreve!
...eyüp abi sende bi karşıyaka çekememzliği seziyorum :pher kelimende bize laf sokma çabası içersindesin. basketbolda avrupanın en iyisi olduğumuz sizin bu kadronuzla 3 maçta topladığınız seyirciden çok daha fazlasını 1 maçta topladığımız (çok uzun senelerdir bu böyle zaten) basket maçı için hiçkimsenin yapmadığını yapıp deplasmana otobüs kaldırdığımız için olabilirmi.. dalga geçiyorsunuz 15-20 kişi geliyorlar diye.bigünde 15-20 kişide olsa sizde gelin. tuborg maçlarına 1500 kişi geliyorsunuz ya.belki bigün bizim arenayada gelirsiniz.neyse bu hafta görürsünüz ne kadar geleceğimizi.bize ne kadar yer ayırcağınız önemli değil eyüp abi.BİZ NE KADAR GELİRSEK O KADAR GİRERİZ...
.[/quote:c6e30]

Anlatmak istediğim husu oydu daha önceden de sizler taşkınlık yapmakla küfürle taraftarlık yapıyorsunuz.Yani duruşunuz sıfır hiç kusura bakma fakat dışardan görülenler hiç hoş değil.Sen Karşıyaka seyircisi içindesin hangi maçınız olaysız geçiyor. Hangi maçtan sonra Çevik Kuvvetten dayak yemiyorsunuz.Sizinki can da milletin ki patlıcan mı ? Sizin yapacağınız terbiyesizce davranışlara göz yumarak oraya neden gelsin ? Eğer duruşunuz duruş gibi olsaydı emin ol o salona sizden daha çok Gs'li gelirdi takma sen ;)

Re: Re:

Serkan Coskun' Alıntı:
...basketbolda avrupanın en iyisi olduğumuz sizin bu kadronuzla 3 maçta topladığınız seyirciden çok daha fazlasını 1 maçta topladığımız (çok uzun senelerdir bu böyle zaten) basket maçı için hiçkimsenin yapmadığını yapıp deplasmana otobüs kaldırdığımız için olabilirmi.. dalga geçiyorsunuz 15-20 kişi geliyorlar diye.bigünde 15-20 kişide olsa sizde gelin. tuborg maçlarına 1500 kişi geliyorsunuz ya.belki bigün bizim arenayada gelirsiniz.neyse bu hafta görürsünüz ne kadar geleceğimizi.bize ne kadar yer ayırcağınız önemli değil eyüp abi.BİZ NE KADAR GELİRSEK O KADAR GİRERİZ...
Serkan; Bir söz vardır "Misafir de misafirliğini bilmeli" diye. Daha fazla söze gerek yok sanırım...

Selam Galatasaray'lı arkadaşlarım..
Ben bir Karşıyaka'lı olarak burda okuduğum bir kaç cümleye dayanamadım ve cevap yazma gerekliliği duydum.
1.Sadece olay ve küfürmüş bizim olayımız.
Cevap: 2sene önceki bjk maçı hariç salonda hiç olay ve küfür olmadı. Gelip görmelisinki Karşıyaka Arena'nın yarısı bayan ve çocuklarla doludur. Ve insanlar çıktıktan sonra Egs'ye sinemaya ve bowling oynamaya giderler.
2.Karşıyaka tribününün duruşu 0 mış
Karşıyaka 1985-2002 arası seyirci ortalamasında Türkiyede hep 1. olmuştur.
Karşıyaka bir basket semtidir. Sahil basket potalarıyla doludur ve hiç boşalmaz. Bu insanların hepside maça gider. Yani herkez basketbolu çok iyi bilmektedir.
Yazıma Karşıyaka Tribünün duruşu ile ilgili bir video'yla son veriyorum
http://www.youtube.com/watch?v=h02pFxzIIEg
Teşekkürler iyi olan kazansın..

Öncelikle siz de hoşgeldiniz Vedat Bey;

Bizim geçen sezon 2 maç ceza almamıza neden olan maçı hatırlıyorsunuzdur. Ahmet Cömert´teki Karşıyaka taraftarı için sütten çıkmış ak kaşık demek için o gün yaşananlara at gözlüğüyle bakmak gerekir. Sonuçta bizim taraftarımızın kolay sinirlenen bir yapıya sahip olduğunu çoğu sporsever bilir. Karşıyaka taraftarı da bu zaafımızı iyi kullanmıştır. Rakip taraftarın zaafını kullanarak takımına zarar vermesine neden olmak bana göre basketbol kültürüne aykırıdır.

Tüm bunlar gösteriyor ki Karşıyaka taraftarının arasında çürük elmalar vardır. Eğer basketbol sizin tribünler için bir yaşam tarzı ise çürük elmaları temizlemeniz gerekir. Yoksa çürük elmalar zamanla sağlamları da benzeştirir.

Re: GalatasarayCc-Pınar Karşıyaka(03-Kasım-Cumartesi 14:00)

Eğer 3-5 kişi için bütün salon sahaya atlıyorsa burada çürük elma bizim tribünde değil sizin tribündedir.
Eğer bu normalse bizim salondakş 7500 kişinin sezonda 3-4 kez sahaya atlaması gerekmektedir...

http://v1.kafsinkaf.org/?gt=haberdetay&yaziid=954

Bu Karşıyakalılar hep konuşur, boş konuşur. Gene tarifsiz bir gaza gelmişler. Belki de onları cesaretlendrien süper kadro ve iddiaya rağmen full çekmeyen Galatasaray seyircisidir. Kaldı ki başarı ve iyi kadroyu iyi hiçbir Galatasaraylı önemsemez. Bu cumartesiden itibaren tüm Galatasaraylılar'ı salona bekliyoruz. Maddi durumu yetersiz ya da okuL iş gibi mazereti olanlar hariç tabii ki.

Bizi hiçbirşey gaza getirmemiştir Galatasaray'la ilgili.
Bizi gaza getiren TBL'nin en az bütçeli takımının 4te4 yapmasıdır.
Bu haftaki deplasman Ankara yada Mersin'de olsa yine aynı şekilde deplasman yapılacaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=3iXZbs2H4DE
Daçka maçından bir video.
Umarım foruma rahatsızlık vermiyorumdur..
Eğer böyle birşey yapıyorsam hemen yazmayı bırakabilirim..

geçen gaza gelip yazdıklarımdan dolayı herkesten özür dilerim bir şey yazmayacaktım ama dayanamadım yazacağım.
1.Öncelikle arkadaş demişti biz farklı yakanın çocuklarıyız kendimizi izmirli olarak görmüyoruz diye ama izmirliyiz izmirin takımıyız 35,5 i kaldrıyoruz diye pankartı biz açmadık siz açtınız
neyse ksk seyircisi takımına bağlıdır iyi bir sayıda gelirler takımları da iyi bir takım iyi maç olur ama artık o salonu doldurmak lazım sırf galatasaraylı arkadaşların sesi duyulmalı
bu arada o salon 7 500 değil 5 bin kişilik
saygılar...

Uyarı: Yazılarında Türkçe´ye özen göstermemeye devam edersen bir daha düzeltme yerine silme tuşuna basarım (O.Y)

2 sene önce arda 1905 nicki ile ksk forumuna kayıt oldum 30 saniye sonra mail geldi kardeş burası karşıyaka forumu yanlış geldin heralde fala diye saçma sapan bir mail attı admin.biz sana bunu yapmıyoruz ama gelip burada galatasaray tribününde çürük elma var diyorsan okadar sessiz kalamyız arkadaşım adam gibi basketbol konuşacaksın buyur başımızın üstünde yerin var ama burdaki insanları galyan getirme.takımlar sahada oynayacak kim yenerse yenilen tarafından tebrik edilerek salondan ayrılacaktır.çürük elma diye bahsettiğin taraftar fenerden 40 yediği gün 40 dakika alkışlamıştır bu takımını lütfen lafını bilerek yaz.

Re:

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
geçen gaza gelipte yazdklarımdan dolayı herkesden özür dilerim bişi yazmıcaktım ama dayanamadım yazıcam
1.Öncelikle ark demişti biz farklı yakanın çocuklarıyız kendimizi izmirli olarak görmüyorruz die ama izmirliyiz izmirin takımıyız 35,5 i kaldrıyoruz die pankartı biz açmadık siz açtınızz
nese ksk seyircisi takımına bağlıdır iyi bi sayıda gelirler takımları da ii bi takım iyi maç olur ama artık o salonu doldurmak lazım sırf galatasaraylı ark ların sesi duyulmalıı
bu arada o salon 7 500 değil 5 bin kişilik
saygılar...

Salon 5 bin kişilik'ti ama portatifler yapıldı.
Ayrıca koltuk kapasitesi 5bin. Attığım daçka videosuna bakarsan bir koltukta 2 kişinin ayakta olduğunu görebilirsin..

Çürük elma olayına girince sadece bize benzetme yapıldığı için karşılık verdim.

vedat uğur' Alıntı:
Selam Galatasaray'lı arkadaşlarım..
Ben bir Karşıyaka'lı olarak burda okuduğum bir kaç cümleye dayanamadım ve cevap yazma gerekliliği duydum.
1.Sadece olay ve küfürmüş bizim olayımız.
Cevap: 2sene önceki bjk maçı hariç salonda hiç olay ve küfür olmadı. Gelip görmelisinki Karşıyaka Arena'nın yarısı bayan ve çocuklarla doludur. Ve insanlar çıktıktan sonra Egs'ye sinemaya ve bowling oynamaya giderler.
2.Karşıyaka tribününün duruşu 0 mış
Karşıyaka 1985-2002 arası seyirci ortalamasında Türkiyede hep 1. olmuştur.
Karşıyaka bir basket semtidir. Sahil basket potalarıyla doludur ve hiç boşalmaz. Bu insanların hepside maça gider. Yani herkez basketbolu çok iyi bilmektedir.
Yazıma Karşıyaka Tribünün duruşu ile ilgili bir video'yla son veriyorum
http://www.youtube.com/watch?v=h02pFxzIIEg
Teşekkürler iyi olan kazansın..

2 senedir küfür olmuyor :shock: geçen sezon İzmir'de oynana Pınar karsiyaka - GALATASARAY müsabakasında olanları unuttunuz galiba. Edilen küfürleri hepsini yazabilirim buraya, senin o çürük elma dediğin kişi oturduğum yerdeki yürüme alanında (tribünlerimiz için önemli olan birisine) Kasap abimize omuz atılmasıyla başladı, baltayı yanlış taşa vurdu..

Hiç sakin değilim bu maç için Kız arkadaşımın kafasına gelen cisimi unutmuş degilim.. bu nedenden maçta nasıl olucağımı bilemiyorum..

Not : Bu arada gereksiz bir bilgi dün akşam ki denizli maçında sesimi tamamen kaybettim, maça kadar formumu bulucam :) ve etkimiz o kadar uzun sürmüşki deprem olmuş 11 sularında neyseki can kaybı yok..

vedat uğur' Alıntı:
Eğer 3-5 kişi için bütün salon sahaya atlıyorsa burada çürük elma bizim tribünde değil sizin tribündedir.
Eğer bu normalse bizim salondakş 7500 kişinin sezonda 3-4 kez sahaya atlaması gerekmektedir...
Ahlaka, adaba aykırı davranışlara yönelik emniyet gerekli yaptırımı uygulamaz Karşıyakalılara şımarık çocuk muamelesi yaparsa; ev sahibi, çocuğu önce sözle uyarır baktı ki eli ayağı hala durmuyor o eli indirmek için müdahale eder.

Demek ki size gelen misafirler ya misafirliklerini bilerek sadece takımını destekliyor ya da gerektiğinde size gerek kalmadan yetkililer müdahale ediyor. Biz tribünlerin şımark çocukları değil üvey evlatlarıyız. Aslana sormuşlar "Ensen niye kalın?" "Kendi işimi kendim yaparım" demiş.

Uyarı: Karşıyakalı arkadaşlar forumu germeyi bıraksınlar çünkü buraya yazanların çoğu o gün salonda olacak. Sonuçları kulübümüze zarar verecek aşamaya gelirse hoşgörümüzü kaybederiz.

Geçen sene oynanan ve büyük olaylara gebe olan karşıyaka maçında bende wardım ve olayların başından sonuna kadar da olayların içindeydim.Kısaca şu an o olayları hatırlayamayan arkadaşlara hatırlatmak gerekirse ;O gün çok muhteşem bi atmosfer wardı ve salon tıklım tıklımdı. 2. periyotun ortasındayken salona tam hatırlamıyorum ama 4 veya 5 ksk lı taraftar elindeki kaşkollarını açararak salono girdiler.O sıradatabi polis hemen onlara yer filan ayarladı.Aradan 2 dkka geçmeden ordaki çirkef ksk lılar hemen bağırarak karşı tribünlere küfür etmeye başladılar.Zaten bütün olaylarda orda çıktı ve sonucunda da 2 maç ceza almıştık...Şimdi burda ksk lı arkadaş kendi taraftaarını bize övmeye çalışıyo...Vedat kardeşim sen bize ksk lı taraftarlarla ilgili ne anlatmaya çalışıyosun zaten bütün türkiye sizin çirkef bir taraftar topluluğu olduğunuzu biliyo...Zaten bu konuyu fazla uzatırsakta her halukarda cumartesi günü o salonda siz zarar görürsünüz onun için fazla bu konuyu derinleştirmeyelim istersen ;) ....!!!

Bende 2 sene önceki olaylı maçtaydım,salona giren o ksklilerin neler yaptıklarını biliyuruz,gördük vede unutmadık,onlarda baltayı yanlış taşa vurdular ogün,vede dayak yiyip gittiler,Adam gibi gelenin ve duranın başımızın üstünde yeri vardır,Durmayanında biryer buluruz;)

demin Dacka-Karsiyaka macinin özetlerini verdi TRT 3. Dacka benchine yapmadiklarini birakmamislar: küfür, tükürük, pet sise. bu mu taraftarlik. hadi derbi olsa neyse. Dacka yahu bu. daha nasil burda o taraftari övebiliyorsunuz anlamadim.

Vedat kardeşim ne anlatıyorsun sen bana laflarımın arkasındayım.Geçen Sene oradaki maçta bile dakikalarca küfürler edildi maçın geç başlatılması için herşey yapıldı. Geçen sene maçtan sonra Recep Şen'in bu konuda sıkıntıları olduğunu basın yoluyla bildirmişti.Lütfen biraz önünüzü temizleyin. Desibelinizi duruşunuzla süsleyin.