Galatasaray:86-Karşıyaka :80

programa bakıldıgında haftanın en guzel macı galatasaray-ksk gözüküyor,umarım zevkli ve bizim kazanacağımız maç olur :atki

Cuma günü, alkollü aktivite günü ve o saatte maç var. :(
gerçi herkesi memnun etmek kolay diil ama.. hiç diilse saat 18 gibi olsaydı.

bu maçı alırsak puan cetvelinde
karşıyakayı altımıza alırız

Bi Halil Hoca'nın maçı bize kazandırcak nokta olması görüşüne anlam veremedim bi de Bergersen'in bu kadar abartılmasına ben Karşıyakanın 4 maçını izledim biliyorum ki Bergersen çok vasat bi oyuncu bi maçlık performansla adam değerlenirmek pek de doğru değil.

X' Alıntı:
Bu hafta olan olaylar belli.
KSK lilara dikkat etmek gerekiyor.Geliceklerdir gecen haftadanda gaz olup.Muhtemel bir olay bekliyorum acikcasi.

İzmir'den Karşıyaka taraftarı beklemeyin ;)

Bu sene basketbol deplasman maçlarına gitmeme kararı almışlardı...

X' Alıntı:
Bu hafta olan olaylar belli.
KSK lilara dikkat etmek gerekiyor.Geliceklerdir gecen haftadanda gaz olup.Muhtemel bir olay bekliyorum acikcasi.

Aramızda geçen sohbetlerde hep bu konuda birbirimizi uyarmalıyız x tam zamanında yazmış hoş gelenlerin coğu tanıdık adamlar olacak ama İstanbul da birçok maç oynayacağız dikkat etmek lazım heee ters bir durum olursa emın olsunki herkes gereken yapılır ama roplu bir olay olmamalı herkese erkenden yapılmış bir sağduyu yazısıdır...

seriyi 4 maca cıkarabiliriz buda cook iyi olur takım olma acısından wisbii bencede takıma coook iyi uyum saglamıs buda fatih rotasyonu icin cook iyi oldu efes macını daha oncedee dedigim gibi saymıyom

Karşıyakaya dikkat beşiktaşı yenince utansınlar demişler ayrıca her maçlarında olay var. Arkadaşlar ben manisadayım takımımı sahada destekleyemiyorum(çok üzgünüm) ve size güveniyorum(her zamanki gibi) karşıyakayı hem sahada hemde tribünde yenmeliyiz böylece efes maçına rahat çıkarız zaten ben karşıyakayı yeneceğimizi düşünüyorum ve yeneceğizde çünkü en büyük CİMBOM...

dalga mı bu...

Beyler artık tribünden konuşmayın ...görüyorsunuz haftalarca konuşuyoruz.....biz burda sölensek muhtarın eşşeğine bağırı gibi bağırıyoruz..bende aranızda yokum..ama bu hafta onları mutlaka yeneriz:çünki beşiktaşa karşı aldığı galibiyet onları ehavete sokar ayrıca burak dixonnnnnn ve şemsettin gününde olursafarklı bile elırız.ama bu maçta en fazla 70 sayı atılır....

Bir arkadaş karşıyakanın amerıkalısını bızım gecen senekı amerıkalıya benzetmıs Bizde en son bır macta 39 sayı atan amerıkalı 7 sene once fenere karsı Gerwındı fenerı halıl calıstırıyordu gerwini cenk rendayla tutacak kadarda basketboldan anlayan biriydı.Yazıkki 2 yıldır bu adam yonetıyor bızı. Karşıyakaya karsı pota altını iyi kullanırsak tabı halıl izin verırse whısby-fatıh-umut üclusuyle gecerız.Karsıyakada murat ve inanc bıze sorun olabılır. :atki :atki :atki

Bence de kilit bir maç.Yanılmıyorsam 9'uz.Karşıyaka'yı yenersek onları altımıza alıp play-off potasına gireceğiz.
Tabi haftasonu olsa daha iyiydi ama derbiyi düşününce Cuma da çok kötü olmamış.

maç hangi gün hangi saat olursa olsun(cumartesi 19.00 hariç) allah izin verirse geliyoruz...
inşallah alacağız maçı...
maça karşıyakalılarda gelecektir büyük ihtimal istanbul da bayağı taraftarı var karşıyakanın...

baştan iyi konsantre olursak farklı kazanacağımızı tahmin ediyorum.
arada büyük kalite farkı var bana göre.
ksk'nin gücü yetmez bize.

işte size alternatif bir 5
1-Livingstone
2-malik
3-Burak
4-whisby
5-Fatih
Burak bence 3 numara içn daha iyi sut yüzdesi iyi ayrıca pota altına girmeyi pek sevmiyor tek eksiği top sürememesi yalnız bu sorunda çift guardla çözülür böylece dixon nın yükü azalır ayrca gereksiz top kayıpları önlenir :atki :atki :atki :atki :atki :atki

yıldızlıaslan' Alıntı:
işte size alternatif bir 5
1-Livingstone
2-malik
3-Burak
4-whisby
5-Fatih
Burak bence 3 numara içn daha iyi sut yüzdesi iyi ayrıca pota altına girmeyi pek sevmiyor tek eksiği top sürememesi yalnız bu sorunda çift guardla çözülür böylece dixon nın yükü azalır ayrca gereksiz top kayıpları önlenir :atki :atki :atki :atki :atki :atki

iyide kardeşim Desean HADLEY olnadan ksk nın dış savunmacılarını nası savuncaz onuda bi açıkla

Ksk ligin en dar kadrolarından biri,yabancıları vasat,takım Muratcan ın sırtında gitmeye çalışıyor..Normalde kazanmamaız gerek ama son 3 yıldır hiçbir maç öncesi eminim yeneriz diyemiyoruz(en zayıf takımlara karşı bile..geçen sene itü,bu sene beykoz)bütün maddi sıkıntılara rağmen kurduğumuz iyi kadrolar,iyi oyuncular cin koçumuzun elinde heba olup gitti..bu senede çok farklı olacağını zannetmiyorum,o yüzden yensekte yenilsekte şaşırmam
benim ilk 5 im
randy
malik
desean
burak
fatih

Beyler bazi kardeslerim karsiyakalilar maca gelmez demis. Size sunu hatirlatayim ligin ilk haftasinda GS - Mersin BSB macindan önce efesle karsiyakanin maci vardi. Yanilmiyorsam 100 tane falan karsiyakali trbündeydi . Yani Ahmet Cömerte gelmemeleri içten bile degil . Büyük ihtimal geleceklerdir ...