Galatasaray:86-Karşıyaka :80

Takım hala potansiyelinin altında oynuyor.

Her şey Malik Dixon a bağlı... Livingston'un kesinlikle daha fazla süre
alması gerek... Oynadığı bölümlerde takım daha iyi pas yaptı.

Valentin Pastal bu takım için ilerleyen haftalarda vazgeçilmez olacaktır...
Yeterki 3. periyoda kadar unutulmasın...

Sanırım Hadley sakattı... Fatih'e neden bu kadar az süre verildi
anlamadım...

Birilerini kazanalım derken diğerlerini kaybediyoruz...

Gene de galibiyet galibiyettir.... Ve son haftalardaki mücadele saygıya
değer.

.

Eleştirmek için kimseden icazet alınması gerekmiyor.Herkes kendi işine baksın...

3 period boyunca,İnanç'ı 4 numara oynatan,en uzun adamı Pierre Louis denen bir garip adam olan takıma karşı pota altından oynamak aklına gelmeyen,Valentin'i benche çivileyen,üstüne en anlamsız zamanda teknik faul alan adam eleştirilir arkadaş...

Yatsın kalksın Dixon'a duacı olsun.Hatta gitsin elini öpsün...

Aslında bugun ilk defa doru düzgün takımı izliyebildim
Hiç iyi oynamıyoruz ama kazanıyoruz.Başı boş oynuyolar resmen.Dixon atınca kazanıyoruz işte.

Ben de dıyordum ne zaman ne yazılacak,
Eskiden hemen yazılırdı,
Bu gun biraz uzun surdu, yazılacak seyler bulmak,
Herif besiktaşa 39 sayı atmış, vasat oyuncuymus,
Ksk , nerede ise ikinci lig takımı ilan edildi,

" Dixon olmasaydı " valla ne yazık ki var, ustelik bizim takımda, bunları yaptığı için alındı,
" İçi gecmiş Gökhan " cok yazık, Gökhan da bu sayfaları okuyor.

Halil hoca istifa,
Malik Dixon gitsin, yerine baskası gelsin,

Adam üç hafta gecsin dedi, 4 te 4 oldu,
Cok üzülüyorum, buna sevinemiyenler var aramızda
Seviniyorum, sayıları iki elin parmaklarını gecmiyor,

herşeyden önce umut yenice ve valentin e teşşekürü gs tribünü bir borç bilmeli pastal tam maç koptu derken savunmada gidip ribaund aldı aynı hücumda 3 ü soktu maç orda bize döndü umut yenice harikalar yarattı basket faul yaptırdı 3 soktu fazla kilolar gitmiş DİXON a gelince artık alışmalıyız adam süperstar bu adam nba de az bütçeli takımlarda enaz 20 dk süre alır bu adam tartışılmaz.
üst üste 4 maç aldık artık eleştiriyi bırakıp destek olmak zorundayız
ancak
bu hafta oynuyacağımız efes maçını yenilirsek kimsenin bu takıma küsmemesi gerekir sonuçta efespilsen biz kendi rakiplerimizi yendik ah bide beykoza yenilmesek var yaaaaaaaaa :atki :atki :atki

unutmayalımki bu takım geçen hafta hem ülkeri hemde efesi yenen beşiktaşı mağlup etmişti..

helal olsun oyuncularımıza..

ve tabiki taraftarımıza :atki

sovereign' Alıntı:
Eleştirmek için kimseden icazet alınması gerekmiyor.Herkes kendi işine baksın...

3 period boyunca,İnanç'ı 4 numara oynatan,en uzun adamı Pierre Louis denen bir garip adam olan takıma karşı pota altından oynamak aklına gelmeyen,Valentin'i benche çivileyen,üstüne en anlamsız zamanda teknik faul alan adam eleştirilir arkadaş...

Bana bak burda kimse kimseye icazet vermiyo,ama bazılarıda artık alkışlamasını bilsin,yok şu olmasaydı yok bu olmasaydı o zaman çıkın siz oynayın,sizler nasıl GALATASARAY'lısınız arkadaş,nerdeyse takım yenilse forumda çıkıp göbek atacaksınız.

Arkadaşlar kazandığımız son dört maç ile ilgili ilginç bir istatistik vermek istiyorum;

Maç Son periyot skoru

İtü 24
Banvit 26
Tekel 27
Karşıyaka 29

Gerçekten inanılmaz bence hepsinde de en fazla sayıyı son periyotda atmışız. İşin özü şu maçın son dakikasına kadar rahat nefes alamıyoruz:) Oyunumuzu tüm periyotlara yansıtabilirsek Efes Pilsen maçında da son saniyeye kadar neden heyecan duymayalım?? Daha başarılı neden olmayalım?? Umarım herşey daha güzel olur..

Malik Dixon çok üstün oynadı bugun.. Ama her maç bu performansını sergilemesi mümkün değil. Mesela haftaya Efes ile oynayacağız , ve de büyük ihtimalle savunma konsantrasyonu büyük ölçüde Dixon'un üzerine yoğunlaşacak.. Biz hucumda farklı opsiyonlar bulamazsak Dixon'dan başka , iyi savunma yapan takımlara karşı zorlanırız. Bu da bizim playoffdan sonraki hedeflerimizi tutturamayacağımız anlamına gelir...

Arkadaşlar güzel bir galibiyet aldık ama o hakemler nasıl maç yönetir anlamadımmmmmmm ama yinede galibiyet güzel

cimboms34' Alıntı:
sovereign' Alıntı:

Bana bak burda kimse kimseye icazet vermiyo,ama bazılarıda artık alkışlamasını bilsin,yok şu olmasaydı yok bu olmasaydı o zaman çıkın siz oynayın,sizler nasıl GALATASARAY'lısınız arkadaş,nerdeyse takım yenilse forumda çıkıp göbek atacaksınız.

Alkışlamadığımı kim söyledi? Başta dixon olmak üzerre bütün oyuncularımızı ve taraftarı kat6kılarından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca yine anlasız bi GS lılık sorgulaması başlamış. Benim mesajım basketbol sınırları içinde yapılan bir eleştiriden ibaret.

Yalnız ısrarla bana bulaşıp kavga çıkarmaya niyetli 2 üye mevcut. Sonra lafı yiyince "buyuklere saygısızlık" muhabbetine döndürüyorlar. Ben kimseye bulaşmadan görüşümü yazıyorum beğenirsin beğenmezsin senin sorunun. Sen beğenesin diye yazmıyorum hatta yazdıklarımı hiç okumasan çok daha mutlu olurum.

Sıradaki...

beyler yine koyduk....(86-80)
maça iyi başladık ard arda 3'lüklerle öne geçtik ama 2 ve 3 periyodun başlarında oyundan koptuk ama yine o çıktı sahaya DİXON 40 sayı attı.beyler bence bu takımda hadley yerine valentin veya umut olmalı ....ayrıca taraftar müthişti... :atki haftaya daha zor maç var rakib efes pilsen ..
beyler kanal gösteriyomu ntv bilgisi olan yazsın.....ayrıca halil üner b takımda ....o bizi düzeltir bozduğu gibi.... :atki :atki :kiss

ARdaQue : Her mesajında atkı salayan smiley i kullanmak zorunda degilsin !

Ben bır seyı anlamıyorum,
Yani, çıkıp dixon 40 sayı atıyorsa, adamı kenara mı oturtmak gerekıyor,
Ya da ne olur ne olmaz, ya bir gun atamazsan, onun için otur suraya mı demek lazım,

Televizyondan izlemek, salondan seyretmek tamam da,
Beni en cok sevindiren takım daki hava,
Oyunculardaki kenetlenmişliği, takımca inanmışlığı muhtesem.
Şemso ile gokhan ın içerdeki etkisi inanılmaz,
İyi oyun ,kotu oyun, onu zaten bilen de bilmeyen de anlatıyor,
Ama takımın mucadele azmi, gayreti , ruhu hiç de yabana atılacak gibi degil,
Hoca ile olan dialogları, ilişkileri super,
Bu kadar kısa sure içinde bunları yapabilen takım, inanıyorum ki daha fazlasını da yapabilecektir.
Bir tek eksikleri var , onu da biz rica ettik, önumuzdeki haftadan sonra yapacaklar, tribunlere gelip, " bizler inandık sizde inanın " diye bagıracaklar,

Ha eksik söyledğim birşey var. Takımın geçen senelere göre daha iyi mücadele ettiğine katılıyorum. En azından maçı bırakmıyorlar sonuna kadar asılıyorlr.

2. yarıda Umut Yenice ve Pastal çok iyi mücadele ettiler
ilk yarıda Fatih whisby ve hüseyin mücadele etmeyince Umut ve Pastalda içeriyi iyi kapatınca farkı kapatıp öne geçtik
şimdi Üneri bende desteklemiyorum ama Egemen ,Valentini çivilemiş demişsinde iyi oynadığı için böyle diyosun yani Valentin oynamasa bütün maç , Valentini çivilemişsin diye yorum yapcağını düşünmüyorum açıkçası
çünkü o anda Valentin iyi bi tercihti bence lakin Umuttu öyle
son periyod müdafada çok iyidi özellikle Valentin çok iyi tuttu Muratcanı
come back team olduk :)

ama Malik Dixon attığı 40 sayıyla bu takımın herşeyi olduğunu gösterdi bence 18/16 faul attı glba yanlışım yoksa çok iyi oynadı
o olmasa bu maçları kazanabilirmiyiz hayır ama iyiki bizim takımda
tebrikler herkeze..

aklımdaki güzel basketbol yine olmadı ama...

kazanmayı öğrendik... bu çok önemli bir nokta...

ahmet cömert etkisi ise tartışılmaz...

ozzy' Alıntı:
cimboms34' Alıntı:
sovereign' Alıntı:

Alkışlamadığımı kim söyledi? Başta dixon olmak üzerre bütün oyuncularımızı ve taraftarı kat6kılarından dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca yine anlasız bi GS lılık sorgulaması başlamış. Benim mesajım basketbol sınırları içinde yapılan bir eleştiriden ibaret.

Yalnız ısrarla bana bulaşıp kavga çıkarmaya niyetli 2 üye mevcut. Sonra lafı yiyince "buyuklere saygısızlık" muhabbetine döndürüyorlar. Ben kimseye bulaşmadan görüşümü yazıyorum beğenirsin beğenmezsin senin sorunun. Sen beğenesin diye yazmıyorum hatta yazdıklarımı hiç okumasan çok daha mutlu olurum.

Sana bulaştığımıda nerden çıkardın,yoksa forumda iki nicklemi yazıyorsun ;)

2 nick yetmez bana abi 3-4 tane var benden. Gordon da benim Hatta zaman zaman Murat'ın nicki X e de bakiyorum :)

Alkışlama muhabbetini benim mesajın altına atmışsın da o yüzden yanıt verdim. GS ın buz hokeyi maçı olsa hiç alakam olmasa da ordaki galibiyet bile sevinndirir. Konuyu başka yerlere çekmenin alemi yok. Galibiyet güzel ama eleştiri herzaman olmalıdır. Kaldı ki benim yazdıklarımı yazan başkaları da var. Demek ki ortada olan şeyler.

Eleştirnin olmadığı yerde gelişme de olmaz. Galibiyete sevinelim ama bazı noktaları da görmezden gelmeyelim deyip köşeme çekiliyorum .