Galatasaray: 87 Pınar Karşıyaka: 71

aldık valla aldık bu macı helal olsun be garnetın yerıne ıı pıvot alırsak bu sene lıgde cok ıddalıyız allah aSKINA ıı bı pıvot bulun yaw

Takım harika. Beklediğimden çok daha iyiyiz. Önümüzdeki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum takımımıza kavuşacağız.

Yalnız şu CafeCrown işi canımı sıkıyor. Söylenirken hoşlanmıyorum. Neyse...

aldık valla aldık bu macı helal olsun be garnetın yerıne ıı pıvot alırsak bu sene lıgde cok ıddalıyız allah aSKINA ıı bı pıvot bulun yaw

BEN OYNARIM YA :ehue :ehue

js12' Alıntı:
Takım harika. Beklediğimden çok daha iyiyiz. Önümüzdeki haftayı sabırsızlıkla bekliyorum takımımıza kavuşacağız.

Yalnız şu CafeCrown işi canımı sıkıyor. Söylenirken hoşlanmıyorum. Neyse...

ya abı saka maka onların sayesınde bu sene ıı takım kurduk yaw

87-71 bitmiş maç anladığım kadarıyla.

Hadley tahmin ettiğim gibi 10 reb ile double souble yapmış, Fatih ise 9 da kalmış.

nerede takımı beğenmeyenler dixonu beğenmeyenler yine küm düşmemeye oynarız diyenler..... hepimiz bu takıma destek olmalıyız :atki :atki :atki

Son 2-3 senedir izlediğim en iyi maçımız diyebilirim. Dixon ilk kez sadece kendsine değil etrfındakilere de oynadı ve etkili oldu. Hadley bence maçın en iyisiydi. Fatih te özelikle son periyotta çok etkili oldu. Keza Burak ta maçın en iyilerinden biriydi.Garnett hariç herkes iyiydi. Bu maçta da gördük ki Grnett'in basketbolla alakası yok. Ben olsam Edirne'den direk sınırdışı ederim Sitanbula bile getirmem :D

KSK önceki yıllara göre güç kaybetmiş olsa da bu maçtaki savunma ve hücum organizasyonumuz olumluydu. İlk kez adam gibi savunma yaptık. Garnet'in yerine orta karar bir adam bulursak ilk 6 yı zorlayacak bir kadroya sahip olacağız.

KSK nın Ya ya sı tecrübeli bir isim ve katkı sağlayacaktır. Guardları da eli düzgün bir adama benziyor. 2 yabancı daha alacaklarını düşünürsek şu ankinden çok daha güçlü olacaklar ligde.

Son iki dakka hariç maçı izleme fırsatım oldu takımımız maç boyunca çok iyi savunma yaptı ama maçı tam anlamıyla son periyotta koparma şansı buldu ama maçın başından sonuna kadar hep 10 sayı fark civarında götürdü.
Merak edenler için son 2 dk hariç sayı dağılımı:
hüseyin 2
fatih 15 sayı 9 reb 4 blok
şemso 6
dixon 20
burak 19
hadley 17 10reb

Bu arada Dixon Hadley bildiğimiz gibi birinci sınıf yabancılar Burak da çok iyi bi performans sergiledi Garnet??? Fatih se özellikle son periyotta hucumda ve maçın genelinde savunmada süperdi.Hüseyin ve Şemsettin de çok iyi mücadele ettiler ama bugün maçın genelinde 7 oyuncuyla mücadele ettik yani rotasyonu gerektiği kadar kullanmadık gerek te yoktu

hakkaten çok güzel zevkli bi oyun oynadık.Fatih Solak :kizlar :hi
Bide Hadley tip olarak aynı geçen sene efeste oynuyan solomon a benziyo top sürüşü şut stili içeriye dalışları.savunmaya oturma şekilleri bile aynı :p

Bu takımda Chris Garnett yerine bugün Penvis Pasco olsaydı sanırım bugün Karşıyaka 30 sayı civarında kalırdı.

garnett ın yerine bi pivot lazım, 4.yabancıda sutör oldu mu super takım oluruz,şemsettin baya bi tutuktu bu maclarda daha takıma alışamadı mı yoksa eski şemsetti eski de mi kaldı? :?