Galatasaray: 88 - Darüşşafaka: 50

Daçka maçını cuma gününe vermişler..

Cuma akşamı salonda olucaz fakat ,takım bu akşam Hollanda'da yurtdışında maça çıkacak, dönüş yolculuğu ve tekrar cuma günü maça çıkışı iyi olmadı..Bu yüzden taraftara çok iş düşecek..Tekrar bir mersin faciası yaşamamak için SALONDA BULUŞALIM!

Re: DARÜŞAFAKA MAÇI CUMA SAAT:20:00

Murat Cantas' Alıntı:
Daçka maçını cuma gününe vermişler..

Cuma akşamı salonda olucaz fakat ,takım bu akşam Hollanda'da yurtdışında maça çıkacak, dönüş yolculuğu ve tekrar cuma günü maça çıkışı iyi olmadı..Bu yüzden taraftara çok iş düşecek..Tekrar bir mersin faciası yaşamamak için SALONDA BULUŞALIM!
Bir kere bu maçın gününü değiştirmeleri lazım taraftar gene az kalır ve Bayanlar hafta sonu oynayacağı Beşiktaş maçı dolmaz.EE belli bir yorgunlukta olacak hemde desplasman geliyoruz.anlamıyorum ki içeride oynayan Beşiktaş veya Telekom'un maçı neden Cumaya değilde bizim maçımız Cuma gününe konulur.

ne demek cuma ya nası gelicez biz cuma akşamı böyle sacma sapan iş mi olur
sonra ahmet dedehayır yine açıklama yapar taraftar niye gelmiyo diye
kızların macıyla şu macı arka arkaya koymak bu kadar zor mu ya nası bi yönetim anlayışı bu??

Re: DARÜŞAFAKA MAÇI CUMA SAAT:20:00

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Murat Cantas":d4eb0]Daçka maçını cuma gününe vermişler..

Bir kere bu maçın gününü değiştirmeleri lazım taraftar gene az kalır ve Bayanlar hafta sonu oynayacağı Beşiktaş maçı dolmaz.EE belli bir yorgunlukta olacak hemde desplasman geliyoruz.anlamıyorum ki içeride oynayan Beşiktaş veya Telekom'un maçı neden Cumaya değilde bizim maçımız Cuma gününe konulur.[/quote:d4eb0]
Kesinlikle haklısın abi.Ama biz yinede orda olacagız!

neyseki maçı ntv veriyor.

Maçı alıcağımızı düşünüyorum.Tek sorunumuz yorgunluk olucaktır.

;)

Gün,tam bir ofsayt.Saat,tamamen ofsayt.Ben,geçen sene Parkorman'da bir festivale katılmıştım.Bana saat 21:30'dan sonra Cevizlibağ'a otobüs yok demişlerdi.O hala geçerli mi acaba? Maçın saat 20:00 de başlayacağını düşünürsek ,benim otobüsü yakalama ihtimalim biraz düşük doğrusu.Yazık oldu...

Re:

Yiğit Pazar' Alıntı:
Gün,tam bir ofsayt.Saat,tamamen ofsayt.Ben,geçen sene Parkorman'da bir festivale katılmıştım.Bana saat 21:30'dan sonra Cevizlibağ'a otobüs yok demişlerdi.O hala geçerli mi acaba? Maçın saat 20:00 de başlayacağını düşünürsek ,benim otobüsü yakalama ihtimalim biraz düşük doğrusu.Yazık oldu...
Kim sana 21.30 da Cevizlibağ'a otobüs yok demisse sallamış.4. Levent'ten saat 00.030 a kadar 500 T'ler var Cevizlibağa giden... Yiğit gel sen maça olmadı kalırsın bizde. :)

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":4b53d]Gün,tam bir ofsayt.Saat,tamamen ofsayt.Ben,geçen sene Parkorman'da bir festivale katılmıştım.Bana saat 21:30'dan sonra Cevizlibağ'a otobüs yok demişlerdi.O hala geçerli mi acaba? Maçın saat 20:00 de başlayacağını düşünürsek ,benim otobüsü yakalama ihtimalim biraz düşük doğrusu.Yazık oldu...
Kim sana 21.30 da Cevizlibağ'a otobüs yok demisse sallamış.4. Levent'ten saat 00.030 a kadar 500 T'ler var Cevizlibağa giden... Yiğit gel sen maça olmadı kalırsın bizde. :)[/quote:4b53d]
Abi bende kalabilirmiyim mac cıkısı saat kacta evde olurum bilmiyorum.Sen yinede banada yer ayır. :D

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":47c21][quote="Yiğit Pazar":47c21]Gün,tam bir ofsayt.Saat,tamamen ofsayt.Ben,geçen sene Parkorman'da bir festivale katılmıştım.Bana saat 21:30'dan sonra Cevizlibağ'a otobüs yok demişlerdi.O hala geçerli mi acaba? Maçın saat 20:00 de başlayacağını düşünürsek ,benim otobüsü yakalama ihtimalim biraz düşük doğrusu.Yazık oldu...
Kim sana 21.30 da Cevizlibağ'a otobüs yok demisse sallamış.4. Levent'ten saat 00.030 a kadar 500 T'ler var Cevizlibağa giden... Yiğit gel sen maça olmadı kalırsın bizde. :)[/quote:47c21]
Abi bende kalabilirmiyim mac cıkısı saat kacta evde olurum bilmiyorum.Sen yinede banada yer ayır. :D[/quote:47c21]
Bana kim yer ayırcak :D

DArüşşafa maçını rahat alırız.Şahenk büyüsüde devam eder böylelikle.

Abi sende arkadasında felan kalırsın :D
Dackayı rahat geceriz bir aksilik olmazsa.

Re:

CengizYavuz' Alıntı:
pazar günkü bayan maçıyla arka arkaya konulabilse şu maç..

uA.com'da da yazmıştım(alttaki yazı) Cengiz malesef imkansız..

Maçların aynı gün olması imkansız gibi birşey..Çünkü;

Bayan takımımızın Perşembe günü Avrupa Kupası maçı var..Bayanların maçı Pazar olmak zorunda..Cumartesi olamaz..Erkek takımımızın ise haftaya Salı yine maçı var..Yani onların da Pazar maçı olamaz..

Ama eleştireceğimiz nokta neden Cumartesi değil olabilir sadece..

Re: Galatasaray-Darüşafaka cuma saat:200

Bencede Ayhan Şahenk büyüsü bozulmaz. Maçı rahat alırız. Eğer bugünkü ULEB maçınıda alırsak çok iyi olur. Bu arada o otobüs işini kim demişse Gökçe Abinin dediği gibi çok feci şekilde sallamış. İstemediğin kadar var. Zaten sabahları beni delirtiyorlar.(Bir otobüsü beklerken diğerinden fazlaca geçmesi beni sinirlendiriyor.) :)

Otobüs konusunda Cevizlibağ-Levent hattını bilemem ama 21.30'dan sonra Boğaz yolundan gidecekler için otobüs yok. (Emirgan-Rumeli Hisarı-Bebek-Arnavutköy-Ortaköy-Beşiktaş)

Mersin maçı da Cuma günüydü..Cumartesi gününe alındı..

Bu maçında alınma olasılığı yok mu acaba..

Off Cuma günü imkansız gibi birşey..

Demin konuşuldu.Avrupa maçları nedeniyle aynı gün olmuyor.Cumarteside yayın nedeniyle olmuyor.
2 maçtada 100 kişiye oynarlar artık.Kendi evimizde maç ayarlıyamıyoruz.
Yapmayın kardeşim yayın filan.Kim istiyor daçka maçının yayınlanmasını sanki.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":e38f3]Gün,tam bir ofsayt.Saat,tamamen ofsayt.Ben,geçen sene Parkorman'da bir festivale katılmıştım.Bana saat 21:30'dan sonra Cevizlibağ'a otobüs yok demişlerdi.O hala geçerli mi acaba? Maçın saat 20:00 de başlayacağını düşünürsek ,benim otobüsü yakalama ihtimalim biraz düşük doğrusu.Yazık oldu...
Kim sana 21.30 da Cevizlibağ'a otobüs yok demisse sallamış.4. Levent'ten saat 00.030 a kadar 500 T'ler var Cevizlibağa giden... Yiğit gel sen maça olmadı kalırsın bizde. :)[/quote:e38f3]
:) Teşekkürler,Gökçe.Maça gitme zorunluluğum var.Bu maça ya da bayanların maçına kesin gideceğim.Teklif için sağol.Cuma günü olması gerçekten büyük yanlışlık.Telekom'un Alpella ile oynayacağı maç da cuma günü oynanacak bu arada. 8)

Maça gelecek arkadaşların heyecan ve heveslerini kırmama adına gelemeyecek arkadaşların fikirlerini foruma yansıtmamalarının daha uygun olacağını düşünüyorum!

pazar gunu olmaz salı sanırım avrupa macı var o yuzden bızım maclar ya c.tesi yada cuma olucak bende is cıkısı gelmeye calıscamm isallah yetısırımm