Galatasaray: 88 - Darüşşafaka: 50

Re: Galatasaray-Darüşşafaka 16 Kasım cuma saat:20.00

Topkapıdan (341 T - Sarıyer) halk otobüslerine binip, lise durağı veya park orman durağında inmelisiniz, bu yolculuk normal trafik şartlarında 40-45 dakika sürer. (341 T topkapı durağından sık aralıklarla kalkmaz ve ayrıca 1. köprü yolunu kullanıp köprüden önceki son çıkış olan Gayrettepede ki Beşiktas - Sarıyer sapağından girerek salon istikametine gider, hepinizin malumu 1. köprü yolu genelde Okmeydanı ile Mecidiyeköy arasında yoğundur)
Bu yüzden Topkapı istikametinden salona gelecek olan renkdaşlarımıza yine Topkapıdaki duraktan kalkan (500 T - Tuzla) halk otobüslerine binmelerini tavsiye ederim. Bu otobüs hem daha sık aralıklarla kalkar hemde ikinci köprü yolunu kullandığı için yolculuk daha kısa sürer. Bu otobüse bindiğinizde Sanayi mahallesi veya Levent metro durağında inerek aktarma yapmalısınız.
Levent metro durağından salona hem otobüslerle hemde dolmuşlarla ulaşabilirsiniz.
Bu duraktan kalkan Sarıyer dolmuşlarını veya 41 - 59 RS - 25 T - 341 T nolu Sarıyer otobüsleriyle 29 F Ferahevler , 29 T Tarabya üstü otobüslerini kullanmalısınız.

yaa arkadaşlar adres tarif etmekten bi hal oldunuz ama bi zahmet banada. araçla gelme ihtimalim var ve büyükdere caddesinden geldiğim düşünülürse hangi sapaktan giriyim yada 2.köprü yolundan sarıyer sapağından girdim diyelim ?

Ben kızların Ramla maçına 6 da Anadolu yakasında stajdan çıktım saat 7 olmamıştı salondaydım gerçi arabayla gittim. İkinci köprüden gidersen uğur trafik çok olmuyor (o saatte ters yöne daha yoğun), kmprüden sonra ikinci çıkıştan çıktık (hemen 4 levent metro durağının oraya çıkıyorsun ordan), sonra sariyer-maslak tarafına doğru düz gidiyorsun baya bir sağında benzin istasyonu kalıyor sanırım BP idi. Sağında İTÜ maslak kampüsü olucak az ilerde solunda Parkorman. Parkormanın kapısının hemen karşısından yokuş iniyor sağında bir açık otopark var oraya park edebilrisin yada soldaki kapalıya veya yol kenarında. Salon hemen orda solunda. Gidişi aslında çok kolay arabayla.

Arkadaşlar salon yeri dediniz maç saati dediniz bilet parası dediniz.. Tamam bende katılıyorum keşke erkek maçı kız maçından önce olsaydı değerli ayaklarımız iki kere o fizandaki salona gitmek için yorulmasaydı ama şöyle düşünün bir maç cuma bir maçda pazar. Haftasonu yani! Ya biri çarş biri perş olsaydı hadi bi derece.

Şunu unutmayalım, sporcularımızın çoğu eminimki burayı takip ediyordur hem bayan hem erkek. Kendinizi onların yerine koyun açıyorlar ve bir dünya ileti salondan biletten vs den şikayet ediyor sürekli ve salona gelen giden yok. Yapılan yatırımlara, kurulan takımlara rağmen sürekli şikayet ettiğimiz yankarında tamtakım olamadığımız halde kızlarımız ve/veya erkeklerimiz maç kaybettiğinde ise yakıp yıkıyoruz asıp kesiyoruz.

Galatasaraylılık maç kazanıldığında olmaz birtek. İyi gün de kötü gün de biz bu renklere destek vermeliyiz. Sahada sporcularımız yanında olmalıyız.

Daha önce de dedim kalkıp taraftar gelsin salona parası olanlarımız ödesin ödiyemeyenlerimiz için içerde hep yönetici oluyor şeref tribününde ben inanıyorumki onlara haber uçursak kapıdan yok kardeşim parası olmayan girmesin demezler elbet birileri bişiler yaparlar. He olur da yapan çıkmazsa o zaman eleştirelim.

Ama önce üzerimize düşeni yapalım! Bunca sene biz eleştirdik yönetim kolunu kıpırdatmıyor diye, onlar başladı bu sefer bizde tık yok hala bir eleştiridir gidiyor. Kupalar zamanında oyuncumuzla idarecimizle taraftarımzıla bütün olabildiğimiz için kazanılmıştı. Eski günlere geri dönmek istiyorsak üzerimize düşeni yapmalıyız!

Uğur bey ayarlar kısmından yaşınızıda yazarsanız , renkdaşlarımız size hitap ederken herhangi bir yanlışlık yapmamış olurlar.
Sorunuza gelince; araba ile gelecekseniz eğer Maslak,Levent, Sanayi mahallesi vb.. nereye kadar tarif olmaksızın gelebiliyorsunuz bunu belirtirseniz yolunu geri kalanının tarifi için size yardımcı olmaya çalışırım

Arkadaşlar Ayhan Şahenk spor salonu İstanbulun kıyısında köşesinde kalmış bir yer değil, aksine bölgedeki son 10 yıllık gelişmelerle artık İstanbulun merkezi sayılan Maslağın hemen yanı başında ve ulaşımada çok kolay, bu istikamete giden istemediğiniz kadar çok toplu taşıma aracı bulunmakta.
Yani bu salon taaa fizanda olgusunu kafamızdan silip atmalıyız artık :)
(değil mi Samet kardeşim :) )

Re:

SERBÜLENT BAY' Alıntı:
Uğur bey ayarlar kısmından yaşınızıda yazarsanız , renkdaşlarımız size hitap ederken herhangi bir yanlışlık yapmamış olurlar.
Sorunuza gelince; araba ile gelecekseniz eğer Maslak,Levent, Sanayi mahallesi vb.. nereye kadar tarif olmaksızın gelebiliyorsunuz bunu belirtirseniz yolunu geri kalanının tarifi için size yardımcı olmaya çalışırım
Abi ben parkormanı biliyrm aslında istanbulda bilmediğim yer yok ama hiç gitmediğim için bilmiyrm ayhan şahenk i

Otobüs, maç bittikten sonra bulursunuz. Evinize dönebilirsiniz. Merak etmeyin.

Lütfen işi olmayan herkes gelsin.

-

Beko Basketbol Ligi | Galatasaray Cafe Crown-Darüşşafaka

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi?nin 7. haftasında 16 Kasım Cuma günü saat 20.00?da Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda Darüşşafaka?yı konuk ediyor.

Maç Info
Maç: Beko Basketbol Ligi | 7. Hafta
Salon: Darüşşafaka Ayhan Şahenk
Tarih: 16 Kasım Cuma / 20:00
Hakemler: Aytuğ Ekti, Mehmet Berk Torun, Uğur Özen
Biletler: 10 YTL
Tüm Biletix noktalarında satışa sunulmuştur

Galatasaray Cafe Crown
Sezonun ikinci mağlubiyetini geçtiğimiz hafta Mersin BŞB karşısında deplasmanda alan Galatasaray Cafe Crown, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu?nda Darüşşafaka ile karşılaşacak. Ligde İstanbul?da oynadığı dört maçtan da galip ayrılan takımımız, lig de 10 puanla 6. sırada. İlk 6 maç sonunda maç başına potalara 71,6 sayı atan Galatasaray Cafe Crown, kendi potasında ise maç başına 70.3 sayı yedi. Takımımızda 15 sayı ortalaması ile oynayan Dee Brown en skorer oyuncumuz. Brown ayrıca ortalama 4 asist ile oynuyor. Charles Gaines ise forma giydiği 6 maçta 9,6 ribaund ortalaması ile oynadı.

Son 5 Maç
Hanzevast Capitals 60-93 Galatasaray Cafe Crown (ULEB Cup)
Mersin BŞB 63-53 Galatasaray Cafe Crown (Beko Basketbol Ligi)
Galatasaray Cafe Crown 71-69 Akasyavu Girona (ULEB Cup)
Galatasaray Cafe Crown 84-80 Pınar Karşıyaka (Beko Basketbol Ligi)
Casa TED Kolejliler 82-73 Galatasaray Cafe Crown (Beko Basketbol Ligi)

Darüşşafaka
Beko Basketbol Ligi?nde aldığı 1 galibiyet ve 5 mağlubiyetle kendine 15. sırada yer bulan Darüşşafaka, potalara ortalama 70,8 sayı gönderirken, kendi potasında ortalama 74,0 sayı gördü. Mustafa Atilla Çakmak?ın baş antrenörlüğünü yaptığı Darüşşafaka kadrosunda 4 ABD?li oyuncu bulunduruyor. Darüşşafaka?nın en etkili oyuncusu ilk 6 maç sonunda 16.6 sayı ? 9,7 ribaund ortalamalarını tutturan Gyasi Garmall Cline. Demetrius Brown ise oynadığı 5 maçta 17 sayı ortalaması tutturdu.

Son 5 Maç
Beşiktaş Cola Turka 73-58 Darüşşafaka (Beko Basketbol Ligi)
Darüşşafaka 72-75 Darüşşafaka (Beko Basketbol Ligi)
Pınar Karşıyaka 92-86 Darüşşafaka (Beko Basketbol Ligi)
Darüşşafaka 80-67 Casa TED Kolejliler (Beko Basketbol Ligi)
Alpella 70-68 Darüşşafaka (Beko Basketbol Ligi)

Darüşşafaka
Gyasi Cline-Heard / 2.02
Hakan Erol / 2.00
Baris Guney / 1.95
Soner Senturk / 1.92
Melih Yavsaner / 2.09
Kadir Cipa / 2.06
Demetrius Brown / 1.98
Mesut Ademoglu / 2.08
Caner Senturk / 1.94
Wesley Hamilton / 1.83
Eric Chatfield / 1.91
Ceyhun Altay / 1.93
Burak Selen / 2.02

artık bu muhteşem avrupa maçından sonra güzel bir şov ve taraftarla barışma maçı olmalı.Bu maç için takıma hakketen çok güveniyorum

Tribünleri dolu olması bizim onlara en büyük hediyemiz olur.

...Yaa bu federasyon adamı kanser eder...Takım Salı günü ULEB maçı oynuyor...Cuma günü lig maçına çıkıyor...Cuma günü,Avrupa'da oynamayan bi takım maçını yapsa noolur sanki...Ne güzel bu maça gelmeye niyetimiz vardı ama hayallerimiz suya düştü:(Federasyon istifa:)

bence salı cuma maç yapmak konusunda bu kadar karşı çıkmaya gerek yok..
efes veya euroleauge takımları yıllardır çarsamba/cumartesi yada persembe/pazar maçları yapıyor..
bizde takımımız iyi diyorsak bu tempoya ayak uydurmasınıda isteyeceğiz..

birkaç arkadaş parkorman tarafından cevizlibağ tarafına nasıl gelineceğini sormuş..en kısa olarak sanayi mahallesi bölgesine gelerek tuzladan gelen topkapı otobüslerine binebilir..gece 24.00'e kadar otobüs bulunur oradan..

maça gelecekler cuma trafiğinide düşünerek yola erken çıkmalı..zira maslak 18.00-20.00 arası fena oluyor..

erdem

Yarın Avrupa'dan başarıyla dönen takımımızı kucaklama günü!

Arma sevdalıları salona!