Galatasaray: 88 - Darüşşafaka: 50

Güzel bir deplasman galibiyetinden dönen takımımızın artık dolu bir Ayhan Şahenk'te oynama zamanı gelmedi mi? Hollanda'da 500 kişiye oynayıp İstanbul'da 100 kişiye oynamak en hafif tabirle ayıptır.

çok sinirim bozuldu maçın saatine ya ayıptır yahu
hem taraftar bekle hem sacma sapan saate mac koydur hem bilet fiyatlarını yüksek tut

saat 6da işimden çıkıcam 8de yetişebilirmiyim diye kara kara düşünüyorum..
böyle bişey işte

Dolu bir tribüne karşı cumartesi günü oynayıp naklen yayın olmamasını tercih ederdim. Naklen yayın sayesinde kulübün kasasına girecek belli bir miktar gelir olacak ama bu miktar gişelerden sağlanan hasılatla da elde edilebilirdi. Sonuçta naklen yayın için bu tarihi kulüp istediyse Allah yöneticilerimize akıl fikir versin, eğer federasyon kendi kafasına göre belirlemişse o daha vahim bir durum. Kendi evimizdeki maçın gününü biz belirleyemiyorsak...

Maça gelirsek iki takımında evsahibi konumunda olduğu bir salonda oynanacak karşılaşmada kazanamamak aklımın ucundan bile geçmiyor. Biz kredimizi Ankara´da, faizini de Mersin´de fazlasıyla harcadık.

gercekten bu macta da dolmasza pes diyecegim artik. bir kere de bir zorluk cekin yahu. hayattan hersey fistik gibi ayaginiza mi gelmesi gerekiyor??? dün o maca gelen 500 aslan kolay mi gitti maca saniyorsunuz. sabah 7 de eve varip da 7.30 okula gidenlerden tut, 3 de eve gelip üc saat uyku ile ise gidenler bile var. yaklasik 900 Km uzakliktan maca gelenler var. takim da buna cevabi vermis costukca cosmus. mac sonunda soyunma odasindan gelip birlikte tezahürat yapmislar. bu zamana kadar hep elestiri aldi Istanbul daki taraftar. tamam basariya endekslisiniz. ama su an basari var ve taraftar yine cesitli bahanelerle yok. takim kötü olsa heralde Florya da oynanabilirdi maclar. en önemlisi burda her kötü sonuctan sonra ahkam kesen kisiler de var bir maca bile gitmeyen. gercekten inanilir gibi degil. cuma günü FB maci olsa o salon dolmayacak mi??? istegi olmayan adamin bahanesi coktur. bizdeki durum da bu.

Re: Galatasaray-Darüşşafaka 16 Kasım cuma saat:20.00

Sebep bu seferlik geçerli gibi gözüküyor o yüzden saydırmıyorum.3-4 hafta öncesinden konuşuyorduk 7. hafta süper olacak diye.Ayrıca bu kombinelerin alınmasında bayan takımının umut vermesi belki de en önemli faktördü.
Avrupa sürekli olacak.Evi yakın olanlar dışında kimse 3 günde 2 kere Ayhan Şahenk yapmaz.Gitmek istese bile şartlar elvermez.Bir çözüm üretilmeli en kısa zamanda.
Gelirim ama nasıl dönerim bilmiyorum. :oops:

Onur UNCU' Alıntı:
Sebep bu seferlik geçerli gibi gözüküyor o yüzden saydırmıyorum.3-4 hafta öncesinden konuşuyorduk 7. hafta süper olacak diye.Ayrıca bu kombinelerin alınmasında bayan takımının umut vermesi belki de en önemli faktördü.
Avrupa sürekli olacak.Evi yakın olanlar dışında kimse 3 günde 2 kere Ayhan Şahenk yapmaz.Gitmek istese bile şartlar elvermez.Bir çözüm üretilmeli en kısa zamanda.
Gelirim ama nasıl dönerim bilmiyorum. :oops:
Taksimden 110lar filan var 00.00a kadar Onur.Kadiköyden de minübüs artık. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
Taksimden 110lar filan var 00.00a kadar Onur.Kadiköyden de minübüs artık. :)
Gökçe, Onur sana zarf atıp Başaran Palas´ta tek kişilik yer ayırtmak istiyor ama sen oralı olmuyorsun :)

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":36751]Taksimden 110lar filan var 00.00a kadar Onur.Kadiköyden de minübüs artık. :)
Gökçe, Onur sana zarf atıp Başaran Palas´ta tek kişilik yer ayırtmak istiyor ama sen oralı olmuyorsun :)[/quote:36751]
Başaran Palas'ın kral odası onun olurdu hep çağırdım köpeklerden dolayı gelmedi bu yüzden artık çağırmıyorum. :)

Re:

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ya cevızlıbagdan nasıl gıtcez sahaya nerde ıncez ayrıntılı tarıf edersenız sevınrım :oops: :)

Mehmet ,Cevizlibağ'dan mecidiyeköy otobüslerine binip ordan metroyla 4,Levent'e geçebilirsin,Levent'ten minibüs ve otobüslerle salona ulaşman daha kısa olur..

Re:

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ya cevızlıbagdan nasıl gıtcez sahaya nerde ıncez ayrıntılı tarıf edersenız sevınrım :oops: :)
cevizlibağdan 341t var sarıyer otobüsü sanırım.O otobüs geçiyor duraktan.Sen yine sor ama binmeden.Adama da söylersin Ayhan Şahenk salonunda ineceğim diye o uyarır seni ya da bilen biri söyler ya da otobüste başka galatasaraylılar görürsün.Durağın adını tam hatırlamıyorum da lise durağı galiba.