Galatasaray:89 - Tuborg:55

Tuborg çok iyi bir takım olsada bir türlü sonuçlara yansıtamıyor.Bu yüzden korkuyorum bu maçtan.Bize patlıyabilirler.
Maç ne zaman bilen varmı?

Re: Galatasaray-Tuborg Pilsener

Tequila' Alıntı:
Hedef maçlardan bitanesi daha
geçen sene 2 maçtada yenilmiştik Tuborg' a bu sene umarım ilk maçı kazanırız..

İzmir'deki maçı aldık diye hatırlıyorum.

Tuborg bu haftada evinde Erdemir'e uzatmalar sonucunda mağlup oldu.On haftada iki galibiyetle kötü bi durumdalar ve kalan son altı maçı her ne pahasına olursa olsun kazanmak parolasıyla yola çıktılar bizim maçta kesinlikle galibiyet için savaşacaklardır ama ben bu maçtan hem saha ve seyirci hem de basketbol kalitesi farkıyla galip çıkacağımızı zannediyorum kalan 5 maçımızı da almalıyız ve bu onların ilki.Tuborg aslında bu kadar kötü olmayı hak etmiycek bi kadroya sahip ama onlarda az sayıda oyuncuyla tüm maçı götürmek zorunda olmanın sıkıntısını yaşıyolar.Hakan Köseoğlu,Rahimiç,Erkan Veyseloğlu,Mike Bell,Asım Pars,McSwine ve Wilson bu oyuncular yani özellikle üç numarada çok büyük sıkıntıları var ve tabii pivotta dahil bence bu maç Karşıyaka maçından daha rahat olcak yeterki 4 haftadır yaptığımız savunmayı bu maça da taşıyalım.

Tuborg sezona kötü başladı iki galibiyetleri var bizim maç onlar için varolma maçı çekişmeli maç olacak bizimde mutlaka kazanmamız gereken bir maç
Malik Dixon ve Hakan Köseoğlu'ndan hangisi galibiyeti çok isterse o takım galip gelir Guardların maçı olur.

ahmet cömerti dolduralım takımımıza destek olalım bu takım her şeyi hakediyor.....

ahmet cömert'te bizi yenmeleri çok zor, inanıyorum ki malik dixon her zamanki mükemmel oyununu sergileyecek ve seyircinin de mükemmel desteğiyle bu maçı alacağız..

Galatasaray,Murat Özgül'ün çalıştırdığı bir takımı yenemezse gözümde bunun affı olmaz.Ligde en az saygı duyduğum coach.
Yerlerinin kötü olması bence şanssızlıktan çok bozuk takım yapılarından oluyor.Amerikalı oyunculara skorer filan ama kritik anları hiç oyanayamıyorlar.Ayrıca Hakan Köseoğlu takımdaki kimliğini bulamamış gibi.Asım Pars mağlum zaten.
Yalnız sertlikleri fena değil gibi.Bu maçta da fark açılırsa Come Back zor olur.Ciddi oynarsak beklediğimizden daha rahat alabiliriz.

ya bu macı alacaz gıbı gelıo o macta tek basına dıxon 50 sayı atar bence bu macı vewrmeyız bundan sonra lıg sonuna kadar yenılmeyız gıbı gelıo bana

canbulubay' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
ya bu macı alacaz gıbı gelıo o macta tek basına dıxon 50 sayı atar bence bu macı vewrmeyız bundan sonra lıg sonuna kadar yenılmeyız gıbı gelıo bana

ne yaptın sen :)

eger bu hafta jeffersopn 30 sayı atmıssa ve bu kadr kotu savunma yapoan bı takıma bence atabılecek kapasıte 50 bıraz abatılı oldu ama en az 30 atar bu hafta gıbı gelıo

bence çok rahat alırız ama tuborg pilsener geçen hafta efese karşı oynadığı oyunu oynarsa işimiz baya zorlaşır tek korktuğum adamları bell pasaliç ve hakan üçünü durduralım çok rahat alırız bu arada tuborg a iki maçta yenilmedik izmirde kazanmıştık

Eğer bu maçta cuma oynanıyosa bu tam bir adiliktir galatasaray klübüne karşı...Olacak işmi ya...En çok futboldada baskettede galatasaray cuma günleri oynuyor...

Bugün sağlam bir kaynaktan aldığım bilgiler sonucunda Tuborg maçının 23 Aralık cuma günü saat 20.00' de oldugunu direk yazıyorum.

Ayrıca 27 Aralık Salı günü de Darüşşafaka ile yine Ahmet Cömert' de oynayacağız . Bu bilgi de yine sağlam bir kaynaktan ;)