Galatasaray:89 - Tuborg:55

Sana katılıyorum uğur malik tek basına tuborga yetmez semsettının Burak’ın deseanın randynın umut ve glenın katkıları lazım haklısın seyirci desteği bizi önde tutar.bizim ilk besimis onların yabancıları icin önlem. kendi sahamızda kazandığımız maclarda halil ünerin hic katkısı yoktu. halil ünerin amacı alehimize birsey olunca hakeme itiraz etmek, 2 teknik faul alıp sahayı terkedip kurtulmak . oyunculara görev vermekten kurtulmak. baska ne yapabilirki. allahın izniyle bu macı kazanızaz.

size bir sey diimmi biz gercektende uzunlar sıralamasında eniyi takımız.

tuborg, damien,hakan,wilson,bell,asım,
biz ise, malik,hadley,semso,burak,glen

aradaki fark ne, malik damien den daha iyi, hadley hakandan daha iyi, semso wilson u ezer ,burakla asım macın sonucunu belirliyecek. burak biraz sert, asım tam tersine

yenilmezArmada' Alıntı:

Eski günleri hatırlamak güzeldi:) Teşekkürler Yenilmez Armada.. İlk deplasman maçımız ne zaman, ne zaman gidiyoruz deplasmana?? Ben deplasman özledim yaa..

fenerbahce macına kadar yenilmek istemiyoruz. büyük kolej , tuborg ,erdemir ,darrusafaka gibi gücsüz takımlarla oynayacaz . o macların hepsini kazanabiliriz. eğer fenerbahce macına kadar kazanırsak dahada gaza geliriz.
darrusafakayı yenersek fenere fark atarız. aslında fenerin bu seneki kadrosu felaket bir şekilde kötü. darrusafaka ve banvite yenilen takımla galatasarayın işi olmaz. hatta bir zamanlar galatasarayada bası bos dediler. simdi gücümüzün farkına vardılar. bakalım ne yapacaklar. unuttunuz mu bizim yendiğimiz mersine fener az daha yeniliyodu. mersini uzun abd lileri macı fenere verdi.yoksa inanın bana fener yenilecekti. fenerbahce macının favorisi bizim olduğumuz söylenmesi daha doğru olacaktır. hic düsündünüzmü daha maca 1aydan fazla var. bu süre icerisinde fenerin yabancılarından biri sakatlanabilir yani allahın işi belli olmaz.

Fikstür hakkaten iyiymiş.Fenerbahçe maçı dışındaki maçları kesin kazanmalıyız.Fenerbahçe maçları ise her sonuca açık.
Beyler bir de geçen sene Tuborgu bir kere yendik,bir kere de yenildik.İki maç yenilmemiz diye bir olay söz konusu değil.

zor bir müsabaka olacak ama sonuç yine bizim olacak
önemli olan mücadele etmek.........

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

@gs@' Alıntı:
size bir sey diimmi biz gercektende uzunlar sıralamasında eniyi takımız.

tuborg, damien,hakan,wilson,bell,asım,
biz ise, malik,hadley,semso,burak,glen

aradaki fark ne, malik damien den daha iyi, hadley hakandan daha iyi, semso wilson u ezer ,burakla asım macın sonucunu belirliyecek. burak biraz sert, asım tam tersine
Kardeşim pek sanmıyorum bir basketbolcu malik ve şemsonun boyları öleabartılacak boyda değil .. :atki

YINE SOYLUYORUM VE TEKRARLIYORUM. HAKEMLERIN GALATASARAY ALEYHINE VERDIKLERI KARARLAR COK KOMIK. BASKA ACIKLAMASI YOK. OZELLIKLE GALATASARAY'IN BEYKOZ'A YENILDIGI MAIN HAKEMLERINI GORSEYDINIZ NE DEMEK ISTEDIGIMI ANLARDINIZ. VE O UCLU YINE TEKEL MACINDA GOREV YAPTI. 2 TANE YEKNIK FAUL VERDI.
AMA BIZ HAKEMLERI BILE YENIYORUZ. HATTA EZIYORUZ.

YETERKI HALIL UNER SASIRMASIN..

TEK GERCEK GALATASARAY

Masallah bu forumda herkes hakemleri elestirebilecek kadar basketbol bilgisine sahip !!

arsameia' Alıntı:
Masallah bu forumda herkes hakemleri elestirebilecek kadar basketbol bilgisine sahip !!
Helal olsun sana O kadar bilgililer ki sanki galatasaraya Hiç Teknik fual verilmez bizde ölümüne galatasaraylıyız ama o teknik fualler haklıydı..halilünerin yüksek tepkileri teknik fuali getirdi bilginize.....

Halil Üner'in el-kol hareketi yapmalarına,bağırmalarına teknik faul çalmak tabii ki doğru ama Hoca gerçekten haklı olduğu şeylere itiraz ediyo fakat bunu abartıyo bu da antipati toplayıp bize eksi puan olarak geri dönüyo.Mesela Oktay Mahmudi haklı-haksız her şeye itiraz eden bi adam ve bu işin cılkını çıkartıyo ama ben Oktay Mahmudi'nin daha öle çok da fazla teknik faul aldığı maç görmedim çünkü adam işi bilerek yapıyo bu da iyi koçluğun vasıflarından biri bi sonraki ortadaki düdüğe hakemi kafaca şartlandırıyo.Ama şunu sölemeliyim ki Efes maçı tamam kabul ii yönetilen bi maçtı ama ben Karşıyaka maçı kadar art niyetli ve insanları tahrik edici bi yönetimin olduğu maç daha hayatımda izlemedim.

arkadaslar hakemler genelde ıtıraz eden bagıran cagıran kocları sevmezler ve bu ıslerı yapacak en buyuk kısılerden bırı de halıl uner bence hakemler tarafında sevılen bırı degıl dıe dusunuorum bunun acılarını bız cekıoruz bence

bence basketbol bılgısı olmayan buraya gelmezdı az da cok da olsa herkesın bılgısdı var dıe dusunuorum

Söylediklerim yanlıs anlasılmasın, kimsenin basketbol yorumuna elestiri getirmiyorum ben, ancak hakemleri elestirecek kadar kural bilgisi de herkeste yoktur söylemek istedigim bu ..

arsameia' Alıntı:
Söylediklerim yanlıs anlasılmasın, kimsenin basketbol yorumuna elestiri getirmiyorum ben, ancak hakemleri elestirecek kadar kural bilgisi de herkeste yoktur söylemek istedigim bu ..

Ben eleştirebilir miyim peki :ehue

bertan' Alıntı:
OZELLIKLE GALATASARAY'IN BEYKOZ'A YENILDIGI MAIN HAKEMLERINI GORSEYDINIZ NE DEMEK ISTEDIGIMI ANLARDINIZ.
TEK GERCEK GALATASARAY
Yuh be abicim. :) Bu takım Beykoz'u yenemiyorsa bunu hakemlere nasıl bağlarsın.
Hakem bütün kararları Beykoz'a verse yine kazanmalıydık.

Biz Önümüze bakalım...

Beyler boşverin biz önümüze bakalım....o hakemler elbet yaptığını çekerler....galatasaray yeterki bu sene ilk 5 e girsin ama bir bakıyorum da telekom ve fener bahçe de büyük bir düşüş var...yaniiii inşallah fener bahçeyi geçicez sadece 2 3 maç sora.....Ayrıca maça ilgi bekliyoruz...