Galatasaray:89 - Tuborg:55

bu kesin NTV nin isteği olabilir maçları vermek açısından
pzr günü vermiyolar cuma cmrtsi 2 tane
o yüzden cumaya koyuyolarda neden hep bizim maç ?

Tequila' Alıntı:
bu kesin NTV nin isteği olabilir maçları vermek açısından
pzr günü vermiyolar cuma cmrtsi 2 tane
o yüzden cumaya koyuyolarda neden hep bizim maç ?

la liga ve bundeslıga yayınları dolayısyla pazar gunune daha fazla canlı yayın koyamıyorlar...
cuma gunu ıtıbarıyle ıtıbarıyla pıyango bıze vurmus. salı gunku maç içinse malum haftaya noelll :)

Bu hafta uzatmad erdemire kaybetmişler. 1 maçlarını izledim hiç beğenmedim. Bu sene İzmir takımları kötü. Normal şartlarda kazanmamız gereken bir maç. Kadromuz Tuborga göre çok daha derin bir kadro.

allah allah..

canbulubay' Alıntı:
BuRaKGS' Alıntı:
ya bu macı alacaz gıbı gelıo o macta tek basına dıxon 50 sayı atar bence bu macı vewrmeyız bundan sonra lıg sonuna kadar yenılmeyız gıbı gelıo bana

ne yaptın sen :)
Çok zor bir şey değil kardeşim....oynayacağımız rakipler bizim altımızda ve bu sezon iyi değiller....sen hala galatasarayın güçlü olduğunu kavrayamamışsın.....

Her tirlü alırız....

Beyler bu maçı her türlü alırız bence.....Ama şu var ki takımda bir tek malik dixon sayı atması beniüzüyor....yani takım olarak ilerleme konusunda bu yok..şemsettin ve whisby biraz daha ağırlıklı olmalı (bilmem bana katılan var mı)??

tribünleri doldurursak ve takımımıza son periyotlarda verdiğimiz desteği ilk periyotta verirsek bu maçı alırız..........

..dino..' Alıntı:
maç kesin cumamı erken acıklanmıs gunü sanki
Ntv Haftalık yayın akışına baksarsak öyle yani cuma günü büyük ihtimal bizim maçı yayınlayacaklar...bakalım

1-)Beyler bu arada cuma günü maça kesin gidicem veya kesin gidemem diyen var mı.....? :atki

şu cuma günkü maçlardan bıktım artık.kendimden utanıyorum ahmert cömertteki hiç bir maça gelemedim a.i deki efes dahil.bu maçta kesinlikle salonda olmalıyım takımımı özledim artık.gerekirse borç para bulcam yine gelicem.her zaman olduğu gibi yine yağmur çamur demeyip bu yola katlanıcam we ölümüne takımıma destek olucam.çünkü bu takım bunu hakediyor.gerçek bir takım olmaya başladık.tuborg karşısında belki başlarda biraz zorlanabiliriz ama kazanıcağımıza yürkten inanıyorum.5 numarada iyi rotasyonla we malik ile şemo nun skorer oyunu sayesinde bu maçı rahat alabiliriz.karşımızdaki takım iki galibiyetli olması kimseyide yanıltmasın.geçen hafta ki bir çok maçını son periyotta kaybetti(tıpkı bizim geçen seneki maçlarımız gibi).ama bu maçı alıcaz.

ugur' Alıntı:
bir aksilik çıkmazsa ben de orda olcam..ahmet cömert'te yenilmeyiz heralde..
Beyler Artık salonla ilgisi yok..ama herhalde seyirci desteği biraz önde tutacak takımımızı ....ama tuborg kolay teslim olacak bir takım değil...inşallah yeneriz...malk dixonla her zaman iş yürümez şemsettinin basketleri ve rıbauntları lazım.......

1-)Benim anlamadığım takımın en kısa oyuncularından biri rekor rıbaunt alırken diğer oyuncularımız nerede..... :roll:

tek gercek galatasaray

cuma gunu macta galatasarayımızın yanında destege devam. tam destek.
hakemler ustlerındekı formayı cıkartıp gelsınler. son 4 macta cok tuhaf
dudukler calıyolar

Bu macla birlikte yeni bir seri yakalamaliyiz. Tuborg ve sonrasindaki Darrusafaka, Erdemir ve B. Kolej maclari bizim cok rahatlikla kazanmamiz gereken maclar. Eger bu maclari kazasiz gecersek devrenin son haftasindaki Fener maci cok daha hedefe donuk bir mac haline gelir.

Devre sonuna kadar kalan butun maclari normal kosullarda kazanmaliyiz, yeter ki biz kendi kapasitemize yaklasalim.

Bu serinin ilk macinda karsilasacagimiz Tuborg gecen sezonki performansinin cok asagisinda, ama ne olursa olsun Asim, Hakan, Rahimic gibi oyunculariyla tehlikeli olabiliecek bir takim. Umarim bu mactan itibaren oyuncularimiz maca asilip kazanmak icin son periyodu beklemekten vazgecerler, konsantrasyonu butun maca yaymaya baslarlar.

zor mac ama ınsallah kazanacagız.baska caresı yok :atki :atki .tahmımce bu macı kazanırsak fb macına kadar 4 galıbıyetlık yenı bır serı yakalayabılırız.haydı renktaslar bu mac trıbunler dolmalı :atki

çok güzel maç olacak hakan köseoğlu - malik dixon fatih solakla -asım pars arasındaki mücadele skoru belirler

bence ahmet cömertle ilgisi var taraftar baskıyı yansıtabilio zaten çoğu kişi de öyle düşünüo. kesin kazanmamız gerekio biz yine ordayız gelebilenler gelsin ki galibiyet kolaylaşsın :eek:key

biz bu sefer yenecez. tamam anlıyorum gecen sene 2mc yenildik. ama bu sefer yabancılarımız cok iyi.bir dez avantaj var.kocumuz koc deil.
ama cok iyi storlerimiz var.herkeze göre favori biziz.tabi mıke bell ve marcus wilson icin halil önllem alırsa. allah bilir onu da yapmaz. maca dönelim. tüborg ta iyi stor cok az. birde bize bakın, şemso,malik,burak,hadley,randy.wisby ve umut yenice . birde mcsniveyi unuttuk. birde hakan köseoğlu var. onlarda iyi stor . bizim oyuncularımız uzun.yoksa bu macta gene 15 sayı geriye güsüp kazanmıyalım.valla yüreyim agazıma geliyo. bare bu macta erken kopartalım macı.ona kadromuz fazlasıyla yetiyor. ama oyuncular bunu istemiyor. size birsey diyimmi bu kadro cok iyi. bu kadro feneri farka boğar. l

Ne Demek bu kardeşim....

yaylaslan' Alıntı:
zor mac ama ınsallah kazanacagız.baska caresı yok :atki :atki .tahmımce bu macı kazanırsak fb macına kadar 4 galıbıyetlık yenı bır serı yakalayabılırız.haydı renktaslar bu mac trıbunler dolmalı :atki
Kardeşim şimdi sen fenerbahçenin bizden daha mı olduğunu söylemeye çalışıyosun ...HALLERİNE BAKSANIZA BANVİTTEN 20 SAYI YEDİLER BİZ YENDİK BANVİTİ abicim gözünüzü seviyim....[/i]

semih53' Alıntı:
bence ahmet cömertle ilgisi var taraftar baskıyı yansıtabilio zaten çoğu kişi de öyle düşünüo. kesin kazanmamız gerekio biz yine ordayız gelebilenler gelsin ki galibiyet kolaylaşsın :eek:key
Vllahi ağzından ba damlıo yeer ki takım kazansın biz orada yatalım.....