Galatasaray:89 - Tuborg:55

ARdaQue' Alıntı:
arsameia' Alıntı:
Söylediklerim yanlıs anlasılmasın, kimsenin basketbol yorumuna elestiri getirmiyorum ben, ancak hakemleri elestirecek kadar kural bilgisi de herkeste yoktur söylemek istedigim bu ..

Ben eleştirebilir miyim peki :ehue

Sen çalışıp mı geldin ? ;)

arkadaşlar fener macını düşünüyoruz ama ondan 2 hafta sonra bjk ile macımız var. ömür su gibi akıb gidiyo.gs nin iyi hazırlanması lazın.kadromuz storlerle dolu. onlardan biri kötü oynarsa vay halimize.biz störlere odaklanmış bir takımız. fikstür kötü. bakmayın öyle iki hafta evimizde oynamamıza.ikinci yarıda onların hepsini deplasmanda oynayacaz.biliyosunuz biz deplasmanda zorlanırız. inşallah ligi iyi bir yerde bitiririz.
birde benim anlamadığım bir sey var. itü her macını yenildi on puanda bizde 10 mac üstüste yenilsek acık ara farkla lider oluruz. buna anlam veremiyorum.

kim cimboma zincir vuracak şaşarım. cimbom engel tanımaz.en büyük cimbom baska büyük yok

arsameia , haklısın dediklerinde ama hakemler baya abarttı son 4 haftada.
üzerindeki formaları cıkarıp gelsinler salona. burada basket oynanıyo. hep te oynanacak.

maçın sonucunu taraftar belirler... hem karşıyaka maçında hemde efes maçında son periyot hariç garip davranan bir taraftar profili çizdik önce kşk maçı: kşk tribünlerinin olduğu taraftaki taraftarlarımız kşk didişip daha sonra o tribünü boşaltıp hiç bir şey yapmadan arka tarafa geçip maça ilgisizce sadece kşk lıları nasıl dışarda kıstırırız hesabı yaptılar gs bencinin arkasındakiler ise maçtan alakasızca sadece şarkı türkü söyler gibi tezahürat yaptılar bir tek pota arkası maça bakarak poziyonlara tepki vererek destek oldular hatta kşk bencinin arkasındaki aile tipolojisindeki galatasaraylılar bile çok faydalıydılar çünkü oyuna müdahele edici şekilde reaksiyonları vardı.............. efes maçında ise son periyot hariç takımı şevke getirici hiç bir şey yapmadık son periyot ise islıklar kornalar ve top bize geçtiğindeki gaz tezahüratlar takımı kendine getirdi....... tuborg maçında sadece maça konsantre olup takımımıza olumlu rakibe olumsuz destek verirsek hakemlerede baskı kurarsak bence kimse bizi kolay kolay kolay yenemez............ ben maça gelicem çünkü basket takımımız desteği hak ediyor :atki :atki :atki :atki

hııı

Vallahi yaa bırakın feneri bejeke yi önümüzde tuborg maçı var bi istatislik yok mu elinizde bunları paylaşalım sürekli yenmemiz lazım diosunuz....herhalde yenmemiz lazım....

Re: hııı

alan_savunması_dixon' Alıntı:
Beyler boşverin biz önümüze bakalım....o hakemler elbet yaptığını çekerler....galatasaray yeterki bu sene ilk 5 e girsin ama bir bakıyorum da telekom ve fener bahçe de büyük bir düşüş var...yaniiii inşallah fener bahçeyi geçicez sadece 2 3 maç sora.....Ayrıca maça ilgi bekliyoruz...

Vallahi yaa bırakın feneri bejeke yi önümüzde tuborg maçı var bi istatislik yok mu elinizde bunları paylaşalım sürekli yenmemiz lazım diosunuz....herhalde yenmemiz lazım....

feneri bırakın diyorsun da... kendin bir bıraksan...

çelişkilerine yetişemez oldum :)

Re: hııı

canbulubay' Alıntı:
Beyler boşverin biz önümüze bakalım....o hakemler elbet yaptığını çekerler....galatasaray yeterki bu sene ilk 5 e girsin ama bir bakıyorum da telekom ve fener bahçe de büyük bir düşüş var...yaniiii inşallah fener bahçeyi geçicez sadece 2 3 maç sora.....Ayrıca maça ilgi bekliyoruz...

[quote="alan_savunması_dixon":905c3]Vallahi yaa bırakın feneri bejeke yi önümüzde tuborg maçı var bi istatislik yok mu elinizde bunları paylaşalım sürekli yenmemiz lazım diosunuz....herhalde yenmemiz lazım....

feneri bırakın diyorsun da... kendin bir bıraksan...

çelişkilerine yetişemez oldum :)[/quote:905c3]Ben burda millete çelişki üretmek amacında değil ....galatasaray lı hepimiz bir aile olarak beaber bazı durumları tartışmak ve insanlara yönlendirmek ve kendimize yön bulmak amacıyla tartıiıyoruz...ama Bizim Söylediğimiz bazı normal sözler sanki amacsız ve yalan mış gibi gösteriliyor...Amacımız Galtasaray basketbolunun tüm galatasaralılar tarafından bilinmesidir...lütfen söylediklerimin sanki kabak tadı veriyormuş gibi algılanmasından vazgeçelim....HEPİMİZ GALATASARAYLIYIZ....Tribünde olduğumuz sürece ***ultrAslan***'ız....Unutmayalım..

aslında tuborg un savunması ligin en kötü savunması. jeferson, antwan scoot ,bernard hugley tuborg a 45 50 sayı attılar. jeferson 30 sayı tuborg a atıyorsa malik sabata eder tuborgu. rahimic ve bell e önlem alacak kadromuz var. onların ikisi tabiki cok iyi oyuncular.söylediğim gibi önlem kadromuz var. glenle malik le livingston la hadly le umut la semso ve burak la en önemlisi seyirciyle tuborg u 100 atarız . damien ve wilsona karsı onlardan 4 kat uzunlarımız var.allah aşkına onlarda blokcu kim var. bell ile rahimic birkersinde cok zayıf kalıyorlar bizim uzunlarımıza karsı bizim oyuncularımıza blok koymak kolaymı. hatta birde fatih solak ı unuttuk. bu demek oluyoki biz tuborgu yenerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

böyle maçların sonucunu bilmek zor...
ama salon ahmet cömert vede tribünde biz olduktan sonra maçı bizim almamamız zor bir ihtimal olsa gerek...
haydi beyler cuma günü olmasına rağmen,saat 8 de olmasına rağmen o salonu her zamanki gibi inletelim...
futbol maçlarıda yok başka napıcanız haydi...
AHMET CÖMERTTE KIRMIZI GİYİLİR...
TOP RAKİPTEYKEN ISLIK,BİZE GEÇİNCE ETKİLİ TEZAHÜRAT,HAKEM KARALARINA ANINDA TEPKİ:MAÇI KAZANMAMIZ ANLAMINA GELECEKTİR İNŞ.

arsameia' Alıntı:
Masallah bu forumda herkes hakemleri elestirebilecek kadar basketbol bilgisine sahip !!
Helal olsun sana O kadar bilgililer ki sanki galatasaraya Hiç Teknik fual verilmez bizde ölümüne galatasaraylıyız ama o teknik fualler haklıydı..halilünerin yüksek tepkileri teknik fuali getirdi bilginize.....
iyide saha avantajı denen bi şey var...yani hoş bişey değil ama kendi sahanda oynuyorsun bunun bilincinde olsa birazda hakemler...

Birincisi rahatsız olduğum bişiyi belirtmek istiyorum forumun kalitesi düşüyo çünkü şimdi isim vermiyim ama bazı arkadaşlarımız burayı karşılıklı sohbet ortamı zannedip bi topicte belki de 20 mesaja yer verebiliyolar hem de çoğu bi amaç taşımayan yazılarla.Gerçi bende şu anda sadece 19 yaşındayım ama biraz daha gençliğin verdiği heyecanı korumak düşünerek yazmak gerekir.Ayrıca bikaç şey sölemek istiyorum.Jefferson da Malik Dixon'un kalitesine yakın hatta yaşı itibariyle Dixon'dan daha değerli bi oyuncudur şu anda keşke Livingston yerine bi Jefferson'umuz olsaydı diyorum.Tuborg da ligin en iyi zıplayan oyuncusu(haisliple birlikte) ve en iyi blokçularından biri Mike Bell var.Ama sadece zıplıyıp blok vuruyo yani Fatih'in ABD versiyonu.Tuborg un kadrosu da gayet kailteli her ne kadar bizimkiyle kıyaslanamasa da özellikle pota altı rotasyonu.Bu arada Tuborg bu maçı kazanabilme planlarının tümünü Malik Dixon'ı durdurabilme üzerine kurmuş.Bence büyük ihitmalle maçın başından sonuna kadar Dixon'a baskılı savunma uygulayacaktır değişmeli olarak McSwine ve Hakan.Bunu aşabilmemiz için de cuma akşamı Livingston'a büyük iş düşücek.Ayrıca bi sevindirci haber de bizim için Tuborg koçu Murat Özgül'ün istifa etmesi,maça Tuborg'un yardımcı koçlarla çıkıyo olması ve de bunun oyuncular üzerinde yaratacağı olumsuz etki.Umarım ters de tepmez.

selim53' Alıntı:
arsameia' Alıntı:
Masallah bu forumda herkes hakemleri elestirebilecek kadar basketbol bilgisine sahip !!
Helal olsun sana O kadar bilgililer ki sanki galatasaraya Hiç Teknik fual verilmez bizde ölümüne galatasaraylıyız ama o teknik fualler haklıydı..halilünerin yüksek tepkileri teknik fuali getirdi bilginize.....
iyide saha avantajı denen bi şey var...yani hoş bişey değil ama kendi sahanda oynuyorsun bunun bilincinde olsa birazda hakemler...

Sanırım saha avantajını yanlıs yorumluyorsun sen, onu ev sahibi takıma veren hakemler degil, yaratması gereken taraftardır.. ;)

bu macta seyirci cok azza onlara kırgınlık duymayalım. ahmet cömert gercektende cok uzak. insanlar istese bile gidemiyo. kimi fakir kimi zengin. macı izlemeye gelen kişiler zengin olsa gerek. birde akatlara bakalım . akatlar etilerde. en cok bjk li orada oturuyo. oysa zenginlerde. onun için akatlar tıklım tıklım dolabiliyo.

umarım dediklerimi haklı cıkarırsınız

aslında tuborg un savunması ligin en kötü savunması. jeferson, antwan scoot ,bernard hugley tuborg a 45 50 sayı attılar. jeferson 30 sayı tuborg a atıyorsa malik sabata eder tuborgu. rahimic ve bell e önlem alacak kadromuz var. onların ikisi tabiki cok iyi oyuncular.söylediğim gibi önlem kadromuz var. glenle malik le livingston la hadly le umut la semso ve burak la en önemlisi seyirciyle tuborg u 100 atarız . damien ve wilsona karsı onlardan 4 kat uzunlarımız var.allah aşkına onlarda blokcu kim var. bell ile rahimic birkersinde cok zayıf kalıyorlar bizim uzunlarımıza karsı bizim oyuncularımıza blok koymak kolaymı. hatta birde fatih solak ı unuttuk. bu demek oluyoki biz tuborgu yenerizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz. bu mac nba macından bile güzel olur

Amdin notu: Farklı konuları tek bir mesaj altındada yazabilirsin iki tane ayrı ayrı ve üst üste mesaj atmak zorunda değilsin!!!!

tuborg'un bir maçini izledim, rahimiç cidden iyi bir uzun. bilegi de düzgün. disardan sayi bulabiliyor. prkaçin gibi bizi zorlayabilir asimla beraber. hakan çok hızlı bir oyun kurucu. tabir yerindeyse "kabala" daliyor içeriye ve faul problemi yaratiyor. zor maç olacak.

Tuborg antrenörü M.ÖZGÜL takımın önünün açılması için istifa etmiş hafta sonu bizim maça yardımcı antrenörleriyle maça çıkacak hayırlısı..

emreozturk' Alıntı:
arkadaşlar bilet fiyatlarından haberi olan varmı
Biletler ÜCRETSİZ arkadaşlar salonda bilet satılımıyo(da arada bilet gişesinden 3 ytl 'ye bilet satıolar ama kapılar maç başlamadan açılıo)
Kısaca bilet parasını öne sürerekten kimse maç gelmemezlik yapmasın!

arsameia' Alıntı:
selim53' Alıntı:
arsameia' Alıntı:

Sanırım saha avantajını yanlıs yorumluyorsun sen, onu ev sahibi takıma veren hakemler degil, yaratması gereken taraftardır.. ;)
o zaman sen maçlara gelmiyorsun...yada gelmene rağmen görmüyorsun..