Galatasaray:89 - Tuborg:55

Gizli kahraman

Beyler bu mata ilgi çeken en iyi olay ise whısby ve desean hadley muhteşem oynadı özellikle desean hadley süper di....helal olsun bunlara tabii ki her zaman ki gibi malik dixon da süper di bu maçta haftaya daruşşafakayı da yeneriz herhalde 3 4 maçtır kaybediyorlar..

Halil üner

Beyler ne kadar halil ünere sürekli tepkimizi göstererek onu istifa etmesini istesek te.bu sezon halilünerin tblde en kıdemli antrenör olduğunu hepimiz biliyoruz.geçen sezon kıt takımla bir şeyler beklemiyorduk zaten....Ben size 2 haftada bu takımı gerektiği yere ulaştıracak tek isimhalil üner demiştim ve haftaya daruşafak ve büyük kolej maçlarını göreceğiz ve onları da kazanacağız...

uzun zamandan beri ilk defa rahat bir maç seyrettik.alışmadığım için böyle galibiyetlere bi terslik var zannettim.
bu rahat oyunda tuborgun dirençsiz oyunu ve yumuşak müdafaasınında etkisi büyük.
randy ve whisby nin yerine alınacak 2 orta halli yabancıyla kimsenin inanamayacağı işler yapabiliriz.

o zaman benim izlediğim whisby ile senin izlediğin whisby farklı heralde. bilmiyorum bence kötü bir oyuncu ama tabiyki geçen sene ki neydi onun adı little dı sanırım ondan iyidir en azından topu tutabilio falan...

queencounty' Alıntı:
uzun zamandan beri ilk defa rahat bir maç seyrettik.alışmadığım için böyle galibiyetlere bi terslik var zannettim.
bu rahat oyunda tuborgun dirençsiz oyunu ve yumuşak müdafaasınında etkisi büyük.
randy ve whisby nin yerine alınacak 2 orta halli yabancıyla kimsenin inanamayacağı işler yapabiliriz.

asımın üstünden vurduğu smacı ve ilk yarıda yaptığı savunmayı görmedin heralde glen whisby dün en iyilerdendi

duman 1905' Alıntı:
queencounty' Alıntı:

asımın üstünden vurduğu smacı ve ilk yarıda yaptığı savunmayı görmedin heralde glen whisby dün en iyilerdendi
Helal olsun sen de inanıosun artık ama basketboldan anlamıyorlar mı bilmiyorum dün en iyi oynayan oyuncuydu ama nden hala bunları sölüyolar anlamıyorum....whısby kral dır bu takımda.....o adam basket attığında formasını öpüyor..kim öptüü şu ana kadar bize bağlanmış o adam..

Taraftarla beraber mükemmel bi oyun sonucunda farklı bir galibiyet oldu..

Önemli olan savunmayı mükemmel yapmamızdı..maçın hiçbir anında oyundan koparmadık..

önümüzdeki haftalarda daha ii olacak bu takım..

Çok ii bir 5 numaramız olsa çok daha ii şeyler yapar bu takım..

takım bnce çok iyi yolda.sırf dixon i izlemek için bile maça giderim.süper bi adam , acaip de sempatik.önümümüzdeki maç Daçka ile , Salı 14.00'de imiş.

Bir feyk de yonetimden geliyor,
Sponsorluk paraları ucuyor, bu takımın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oyuncuları para alamıyor,
Oysa ki bildigim, hepsinin paraları garanti bir şekilde bloke edilmişti.
Futbola para odemek uğruna, tek bir futbolcunun alacagının yarısı bike etmeyip, su senelerdir ozledıgımız tum takımın maliyeti olan para ya el konulup, bu takımın dibine de dinamit koyulursa,
Ne diyeyim, soyleyecek hiç bir şey bulamıyorum,
İnşallah yeniden Hoca yı tartışmaya başlamayız.

Tebrikler çok zor maçı güzel bir oyunla çok kolay aldık iyi savunma yaptık yeteri kadar pota altınıda hücumda kullanmayı öğrendik. Takım güngeçtikçe dahada iyi olacağını gösteriyor.
Malik Dixon ve Şemsettin bu takımın hücumda vazgeçilmez kozları olduğunu bir kez daha gösterdiler.
De Sean Hadley:Halil Üner sezon başında Röpartajında bizde Çimento görevi görecek demişti gerçekten takımın çimento görevini üsleniyor.
Randy Livingston:Takımın skoruna maçlarda yeteri kadar katkı yapmasada takımda bulunması gerekiyor hem Mlik Dixon'u dinlendiriyor
hemde sayı olsarak katkıdı olmasa bile asislari var Kerewm Tunçeri'nin
Efes ve Ülker'de ki hamallık görevini yspıyor. ileriki maçlarda daha iyi olcak kanısındayım.
Takımda bence en güzel olan oyuncuların birbirlerine bağlılıkları takım olma yolunda çok güzel örnekler verdiler TV ekranlarına Şemso ve Dixon'un birbirlerine benchte sarılmaları 4.Faulünü alan Whisby'le Halil Üner'in diyaloğu oyuna giren İsmet ve Mehmet'e benchteki tecrübeli yerli ve yabancı oyuncuların desteği geceye ayrı bir güzellik katkı inanıyorum ki
yönetim bu güzelliklere bir gölge düşürmez bana göre Ülker Grubu buna izin vermez.

şimdi fb nin maçına baktımda takım olarakta basketbol tribünü olarak da üstünüz fb den...
bizde basketbol taraftarı var...
çoğu maça gelen nerde ne yapacağını bilen...

Biz bu fenere nasıl yenilöişiz ya...şaşıyorum valla......ama inşallah 1 dahaki maçta....acı acı..

queencounty' Alıntı:
Yanlıs hatırlamıyorsam sen dixon'a facia diyen arkadassın.Abi bizm zaten senelrdir cektiğimiz bu gonder getir bunlarla bir sonuca varılamıyor onemili olan aynı adamlarla sürekli oynamak basketbolda en onemli olan uyumdur bir adamın rotasyoan girip cıkması bile cok etkiliyor.Kaldi ki gonderdik sezon oratsında kimi bulmayı bekliyorsun cok merak ediyorum sezon ortasında iyi adamı kim vercek bize kadromuz bu bence bu kadro zaten efes dısında bütün kadrolarla bas edebilecek güçte onemli olan da bunu dünki gibi sahaya yansıtabilmek
bu arada bu dünkü skoreboard calıstırma olayı da cok komikti gercekten türk usulü cözüm halil üner yaratıcılığını bir kez daha gösterdi mehmetin de yüzünü görmüş olduk

burdan tuborg maçına gelen ve takımımıza sonsuz destek veren gs lılara sonsuz teşekkür ediyorum birden lütfen takımımıza sahip çıkalım ve destek olalım bu takım ve taraftar daha iyisini hak ediyor çünkü
daçka maçı salı günü malesef gelemiycem ama orda olucak dostlarıma şimdiden saygılar sunuyorum
ŞEREFTİR SENİ SEVMEK