Galatasaray:89 - Tuborg:55

ilk devre sonuna kadar 5/5 yapmak içten bile değil.ama mac mac bakmak lazım.tuborg u da kucumseme gb bi durum olamaz.bnce kadroları fena değil.beykoz a yenildiğimiz göz önünde bulunduruldugunda temkinliyim.

emreozturk' Alıntı:
arkadaşlar bilet fiyatlarından haberi olan varmı
Kardeşim ya hayatında hiç basketbola gitmedin ya da yazıcak bişi bulamadın..Biletler ne kadar olabilir en fazla fiyat zaten 5 ytl taş çatlasa ...Zaten salon dolmuo beleşe girersin...

galatasarayımızın geçen haftaki efes yenilgisine rağmen iyi oynadığını düşünüyorum ve eğer öyle oynarsak ve şemsettin de devreye girerse maçı rahatça alırız diye düşünüyorum ancakmichael bell'in bloklarına ve rahimiç'in içeriden sürpriz şutlarına dikkat etmeliyiz.desean da tuborg'un dışarıda oynayan iki forvetinden yaşlı olan siyahiye verilmelidir maç boyunca çünkü onun da doşarıdan iyioynadığını biliyoruz.

selim53' Alıntı:
arsameia' Alıntı:
selim53' Alıntı:
alan_savunması_dixon' Alıntı:
arsameia' Alıntı:
Masallah bu forumda herkes hakemleri elestirebilecek kadar basketbol bilgisine sahip !!
Helal olsun sana O kadar bilgililer ki sanki galatasaraya Hiç Teknik fual verilmez bizde ölümüne galatasaraylıyız ama o teknik fualler haklıydı..halilünerin yüksek tepkileri teknik fuali getirdi bilginize.....
iyide saha avantajı denen bi şey var...yani hoş bişey değil ama kendi sahanda oynuyorsun bunun bilincinde olsa birazda hakemler...

Sanırım saha avantajını yanlıs yorumluyorsun sen, onu ev sahibi takıma veren hakemler degil, yaratması gereken taraftardır.. ;)
o zaman sen maçlara gelmiyorsun...yada gelmene rağmen görmüyorsun..

Ben taraftara laf etmedim ki, bunu hakemden beklemen yanlıs dedim. Ayrıca Ankara'da olmama rağmen 3 İstanbul, 1 Ankara macına gidip, TV de yayınlanan bütün macları da izledim.. Hani herkes ağlıyor ya sürekli hakemler maclara önyargısız cıksın diye; sende tam tersi olsun, hakemler Galatasaray'ın sahasında oynandığını bilerek karar versin diyorsun, ilginç tabi..

bunu virginandhardly ye yazıyorum

sen jeferson ı malik le karsılastırıyosun.sen dedin jeferson malik ten daha iiii
sonra demissin randy olmasaydı jeferson olsaydı. neden ozaman jeferson nba de oynamadı da randy oynadı. hatta randy ilk bes cıktı.

ayrıca jeferson malik ten daha iyi değilll.

Sen benim ne yazdığımı iyi algılayamadın sanırım.Ben Jefferson Malik Dixon'dan daha iyi oyuncu demedim sadece yaşı itibariyle böyle yetenekli ve skorer bi oyuncu 32 yaşındaki Dixon'dan daha değerlidir dedim.Yoksa şu anda Dixon'un sayı kralı ve ligin en winner oyuncusu olduğunu ben de biliyorum.Benim demek istediğim şey bizim Randy değil de Jefferson tarzı ikinci bi tehdite sahip olmamız gerektiği.Randy de çok yetenekli fakat dizindeki sakatlığı onun performansını belki de %10 lara düşürüyo.Sonuç olarak Randy'nin kariyer üstünlüğüne rağmen takıma pek de olumlu bi katkısı olmadığı ortada.Ama rotasyonda ii işler de yapmıyo değil.Benim demek istediğim Jefferson'un küçümsenmemesi gerektiği hatta Randy yerine takımda o tarz bi oyuncuya ihtiyaç olduğu.Bi mevkiye özellikle guarda iki tane yabancı almak hiç de mantıklı değil çünkü.

emreozturk demiş ki:
arkadaşlar bilet fiyatlarından haberi olan varmı

arkadasım sen yanında gene bes ytl bulundur. hatta parasız alırlar seni. cnk
ahmet cömert dolmuyo akatlar gibi . ahmet cömert e 30-40 kişi geliyo. seni belese bile alırlar

Virginandhardly' Alıntı:
Sen benim ne yazdığımı iyi algılayamadın sanırım.Ben Jefferson Malik Dixon'dan daha iyi oyuncu demedim sadece yaşı itibariyle böyle yetenekli ve skorer bi oyuncu 32 yaşındaki Dixon'dan daha değerlidir dedim.Yoksa şu anda Dixon'un sayı kralı ve ligin en winner oyuncusu olduğunu ben de biliyorum.Benim demek istediğim şey bizim Randy değil de Jefferson tarzı ikinci bi tehdite sahip olmamız gerektiği.Randy de çok yetenekli fakat dizindeki sakatlığı onun performansını belki de %10 lara düşürüyo.Sonuç olarak Randy'nin kariyer üstünlüğüne rağmen takıma pek de olumlu bi katkısı olmadığı ortada.Ama rotasyonda ii işler de yapmıyo değil.Benim demek istediğim Jefferson'un küçümsenmemesi gerektiği hatta Randy yerine takımda o tarz bi oyuncuya ihtiyaç olduğu.Bi mevkiye özellikle guarda iki tane yabancı almak hiç de mantıklı değil çünkü.
Pardon sevgili galatasaray lı yanlış anlamışım...Ama Bazı takımlar Var ki büyük ve kariyerli bir oyuncu o takımda olduğunda takıma güven geliyor...Ama randy livingston un bu takıma verecek çok şeyi var ...bu adam nba patentli ise bu da onun kötü perfomansına bağlı değildir herhalde....Neyse Bakıacz yarın Kim kaliteli kim fos..Beyler Şu Beste ve Pankart Konusunda biraz sesimizi yükseltelim...yoksa yönetim aksilik yapacak..site açılırken yazıyı okumadınız mı??[/img]

sence randy nin dizindeki sakatlık gecince biz nsl oynamaya baslarız

arkadaslar biz bir noktaya deyinmedik. tuborg su anda 2 galibiyet 8 malubiyet leri var. birde kocları 1-2 gün önce istifa etti. birde istatistiklere bakarsak bize karsı cok ama cok zorlancaklar. yrdmc.antrenör tuborg u yönetecek. bunuda oyuncularımız fırsat bilmesi gerekmezmi.
bir konuya daha değinmek istiyorum. m.bell f. solakın abd li versiyonu diyolar.ama neyin ne olacağı belli olmazki bi bakmıssın yarın m.bell 0 sayı atıcak. kötü oynayacak. ona bakarsak biz randy i el-amin in kopyası diye
büyük umutlarla transfer ettik. ama su anda adam 4 sayıyı gecemiyor
biz randy nin ülker macındaki performansının tekrarını istiyoruz. insallah olucak. ama biz genede tuborg u yenecez . takımımıza güvenelim

Virginandhardly yazıyorum

senden özür dilerim.bende sen jeferson malik ten daha iyi dedim sandım.
birşey dicem,madem randy takıma faydası olmuyo diyosunuz. simdi de jeferson ligin en iyi guardları ndan birisi haline gelmisse ndn jeferson , randy
takası düsünülmüyo. hem biz onlara formsuz oyuncu veririz,formda oyuncu alırız. daha iyi olmazmı. hem randy nin boyu bir oyun kurucuya göre cok uzun değilmi. randy gs de 2 nmr oynamalı. hem jeferson bizde olsaydı biz su anda daha olduğumuzdan daha iyi yerde olurduk.

Jefferson guard değil 2 ve kısa boyuna rağmen 3 oynayabilen bi oyuncu ve takımına katkısı bakımından öle bişi söz konusu olmaz.Randy nin diz sakatlığı da artık kronikleşmiş yani zaten bu yüzden Nba de değil.Yoksa çok yetenekli.
Bi de girdim Tbl ye istatistiklere baktım gerçi konu çok dağıldı topicle alakası yok ama genede şu üç oyuncu istatistiklerini veriyim:

Malik Dixon:24.3 sayı 2,6 ribaund 3,8 asist
Randy Livingston:3,4 sayı 2,2 asist 1,7 ribaund
Dewayne Jefferson:19,5 sayı 6 ribaund 4,4 asist

Bu arada Jefferson henüz 26 yaşında ve üç ya da ikisene evvelinin Türkiye ligi sayı kralı onu da hatırlatyım.

bizim maçı kazanmamız tribünleri doldurup vereceğimiz desteğe bağlı......... maçı izleyip pozisyonlara göre tepki vermeliyiz.............

ne olursa olsun hep cimbomluyuz

bu maç biziiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm maçı kesin izleyin ntv veriyo

Murat Özgül'ün istifasını avantaj ya da dezavantaja çevirecek olan biziz.Eğer hızlı başlarsak bir devrede olay biter.Ama yine ilk yarı uyursak (ki büyük ihtimal yine olacak) maçı kalp çarpıntıları içinde seyredeceğiz.
Bu maçı kaybedersek ekstra olur.

Maça Doğru...

Beyler maça gidicem birazdan inşallah inşallah herkez gelir..bide maçtan sonra olan ilgin ç olayları alatın bizde anlatırız maçta ne olmş ne bitti....yencez bu maçı...

@gs@' Alıntı:
sence randy nin dizindeki sakatlık gecince biz nsl oynamaya baslarız

arkadaslar biz bir noktaya deyinmedik. tuborg su anda 2 galibiyet 8 malubiyet leri var. birde kocları 1-2 gün önce istifa etti. birde istatistiklere bakarsak bize karsı cok ama cok zorlancaklar. yrdmc.antrenör tuborg u yönetecek. bunuda oyuncularımız fırsat bilmesi gerekmezmi.
bir konuya daha değinmek istiyorum. m.bell f. solakın abd li versiyonu diyolar.ama neyin ne olacağı belli olmazki bi bakmıssın yarın m.bell 0 sayı atıcak. kötü oynayacak. ona bakarsak biz randy i el-amin in kopyası diye
büyük umutlarla transfer ettik. ama su anda adam 4 sayıyı gecemiyor
biz randy nin ülker macındaki performansının tekrarını istiyoruz. insallah olucak. ama biz genede tuborg u yenecez . takımımıza güvenelim

Virginandhardly yazıyorum

senden özür dilerim.bende sen jeferson malik ten daha iyi dedim sandım.
birşey dicem,madem randy takıma faydası olmuyo diyosunuz. simdi de jeferson ligin en iyi guardları ndan birisi haline gelmisse ndn jeferson , randy
takası düsünülmüyo. hem biz onlara formsuz oyuncu veririz,formda oyuncu alırız. daha iyi olmazmı. hem randy nin boyu bir oyun kurucuya göre cok uzun değilmi. randy gs de 2 nmr oynamalı. hem jeferson bizde olsaydı biz su anda daha olduğumuzdan daha iyi yerde olurduk.
Kardeşim onlarda düşüncek herhalde hemen alınırmı formda oyuncu bide formsuz oyuncuyu vererek..onlardan güçlü sayılır lar sadece bizim geçen seneki versiyonumuzu yaşıyorlar..

arsameia' Alıntı:
selim53' Alıntı:
arsameia' Alıntı:
selim53' Alıntı:
alan_savunması_dixon' Alıntı:
[quote="arsameia":6ba25]Masallah bu forumda herkes hakemleri elestirebilecek kadar basketbol bilgisine sahip !!
Helal olsun sana O kadar bilgililer ki sanki galatasaraya Hiç Teknik fual verilmez bizde ölümüne galatasaraylıyız ama o teknik fualler haklıydı..halilünerin yüksek tepkileri teknik fuali getirdi bilginize.....
iyide saha avantajı denen bi şey var...yani hoş bişey değil ama kendi sahanda oynuyorsun bunun bilincinde olsa birazda hakemler...

Sanırım saha avantajını yanlıs yorumluyorsun sen, onu ev sahibi takıma veren hakemler degil, yaratması gereken taraftardır.. ;)
o zaman sen maçlara gelmiyorsun...yada gelmene rağmen görmüyorsun..

Ben taraftara laf etmedim ki, bunu hakemden beklemen yanlıs dedim. Ayrıca Ankara'da olmama rağmen 3 İstanbul, 1 Ankara macına gidip, TV de yayınlanan bütün macları da izledim.. Hani herkes ağlıyor ya sürekli hakemler maclara önyargısız cıksın diye; sende tam tersi olsun, hakemler Galatasaray'ın sahasında oynandığını bilerek karar versin diyorsun, ilginç tabi..[/quote:6ba25]ok vermesin saha avantajı olan takımada ajantaj sağlayacak kararlar vermesin...
ama adil yönetsin....
gidipte ev sahibi olmammıza rağmen bize karşı düdükler çalmasın...