Galatasaray:89 - Tuborg:55

beykoz macında ev sahıbıydık. yer abdı ıpekcı teknık faul aldık. hemde yanlıs duduge cevap verıldıgı ıcın. tekel macında ev sahıbıydık burak son 3 dakıkayı bandajla kapadı. ve son perıoda kadar ıkı defa sakatlandıgı ıcın ( ıkısınde de kasdı dız yedı) televızyonda nasıl goruldu bılmıyorum ama salonda tam onumuzde oldu. o mactada yanlıs hatırlamıyorsam 2 teknık faul yedık. son efes macında fark 6 sayıya ındıgınde herseyı cok net gorduk.

sadece 3 mactan bahsettım. yeter galıba.

destek televızyonadan olmaz...

Hadley çok iyi bugün. Fatih Solak'a ancak 3 dakika dayanabildi Halil Hoca.
Dixon da pek iyi değil, orta şekerli gidiyor.

Hakan Şükür eşi ve çocuklarıyla ve Ergünle birlikte maçı izliyor.

Ama faul problemi yaşayacağız gibi. Dixon ilk çeyrekte ikiledi, whisby ikinci yarı bitmeden üçledi.
38-26 1 dakika 10 saniye var devrenin bitmesine.

ilk yarıyı 43-30 önde kapadık
bugün gerçekten güzel oynuyor takım müdafada şu son teknik faulden 4 sayıyı yemesek 26 sayıda tuttuk tuborgu
hücumdada gayet iyiyiz herşey yolunda gibi
sonunda bize rahat bi maç seyrettiyorlar :)

Şu savunmayı her maç istikrarlı bir şekilde becerebilsek çok daha başarılı olacaz aslında.. Güzel bir maç gerçekten bizim açımızdan. Umarim Halil Üner ratingleri düşünüp bir abukluklar yapmaz maçın kaderini değiştirecek...

tuborg'u ezdık

galatasaray sahada seyretmek muthıs bır zevk. takımın kendıne guvenı geldıkten sonra hersey kendılıgınden gelıyor. fatıh solak son perıyod'dakı bloklarını ozlemısım. hepsıde bulundugum bolumun potasında oldu. ben son ısmet ve mehmet'de gırdıkten sonra takımdakı herkes sure almıs oldu. daha oncekı yazımda galatasaray yonetımınden kımse yok demıstım. ama onumde turgay kıran oturuyordu..

her gecen gun taraftarın artmasıda cok guzel bence

gerçekten çok keyifli bir maçtı çok rahat aldık rahat almamızın sebebi bugün bir kez daha görüldükü ahmet cömert salonu böyle doldukça ve böyle coşkulu bir taraftar oldukça oradan kimse kolay kolay çıkamaz bu maçta takım olarak gerçekten çok iyidik umarım basket maçlarına her zaman ilgi böyle devam ederse bizim kolay kolay bileğimiz bükülmez ahmet cömertte

Bu maçta takımı çok iyi buldum. 3 senedir savunma savunma savunma dedik takım ilk kez maç boyu istekli ve organize şekilde savunma yaptı. Tuborg zayıf mayıf, problemli vs dememek lazım. geçen 2 sene zayıf takımlar bile üstümüzden geçiyordu. Her ne olursa olsun Tuborga 30 sayı fark sallamak büyük iştir.2.5 senelik Halil Üner döneminde ilk kez bir maçı keyifle izledim.

Şu savunmayı her maç yapsak takım asıl yerine gelir. Hücumda hala eksiklerimiz var ama savunmadaki gelişme beni mutlu etti. Umarım devamı gelir.

Evet .....kazandık..

Beyler kazandık yine aslan yürekli takımımız kazandı..bizlerin sayesin de onlara inananların sayesinde...şimdi size maçı anlatıcam...
maça tuborg hücumuyla başladı....ve ilk hücumda sayıyı aldılar....maç sayı 20 lere kadar süekli başa baş geçti ama galatasaray savunmadak başarısını(gleen whisby)hücumdada(hüseyin demiral ilk yarı)sürdürünce galatasaray ilk yarıyı farklı öne geçti lk yarı gidince...bu arada maçta hakan şükür ve ergün renbe de var dı...onlara da tezahurant ları eksik etmedik...2.yarı 3 .periyotta artık malik dixon 3 lükleri koyuyor adeta şampiyon benim diyordu...ve maçı farklı aldık...muhteşem taraftarımızla galatasaray c k zirveye tırmanışını sürdürüyor...