Galatasaray-Alpella (79-64)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":fc2e2]Eyüp abi okudum uA.com'da..Neden deplasmana giden takım istiyorsun biliyorum :D
Hanım eve almıyor zaten Fenerbahçe'li :( :( :([/quote:fc2e2]Birde garip rüyalar görmeye başladım fast break'ler, pick an roller, turnikeye çıkmalar faul atışları atmalar falan sabaha kadar... iyi değilim dostlar :D :D :D

Re: Galatasaray-Alpella

abi seni haftada 3 mac da kesmez ozaman her gün oynasinlar :D saka maka bu hafta 3 mac icerde oynuyoruz. iyi oldu bu. alpella yi da yenersek isler yavas yavas rayina oturur. umarim Girona macina kadar yol almis oluruz. o mac müthis zor olacak cünkü.

Cumartesı gunu hep beraber orda olalım salonu tıklım tıklım dolduralım ayrıca T blokta hep beraber olalımm bekle yavru fenerrr gelıyoruzzz

Re: Galatasaray-Alpella

ercan yeterli' Alıntı:
arkadaşlar 4.levent ten salonun buluduğu yere veya yakın bir yere vasıta varmıdır ?

4 Levent'ten geçen hemen hemen hangi otobüs ya da minibüse binsen salona en yakın yerden geçer zaten.

Binmeden önce sor Parkorman'ın önünden geçip geçmediği sonra Parkorman'da inip aşağıya doğru sallayıver kendini..

Re: Re:

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":e3fe6]Ne sorunlu salonmuş.

Bizimki (Ankara Atatürk) Ankara'nın meydanına 5 dakika uzaklıkta. :) Her yerden araç var. :p

Peki ya ASKI ? :roll: :shock:[/quote:e3fe6]
ASKİ Olimpiyat Stadı´nın Ankara´daki salon versiyonu :) Cumhurbaşkanlığı Kupası finali orada oynanır diyordum ama yetkililer yılda bir maç bile oynatmayı gereksiz buluyor orada.

Hazır olmadığımız sezona üç maç üst üste evimizde oynayarak başlamak güzel de bunun bir de ikinci yarısı var.

5. haftaya kadar bir süprizle karşılaşacağımıza ihtimal vermiyorum. Umarım yanılmam.

Bu tip maçları kazanmak çok önemli.Hem camianın takıma bakışı hemde taraftarın takıma daha çok sahip çıkması anlamına gelir.Çevremdeki birçok kişi maça gitmediğini ama mutlaka basket maçlarına gideceklerini söylüyorlar.İyi sonuçlar devam ettikçe bu sayı katlanarak artacaktır.

Özellikle Dee Brown silahını daha iyi kullanmamız gerek.Ama ilk geldiği kupa maçından dün oynanan Antalya maçına kadar geçen süreç Siyah'la Beyaz kadar farklı.Her geçen gün çok büyük oyuncu olacağı sinyallerini veriyor.Özel bir seyirci oluşturacak kendine.Umarım takımı tamamlayacak iyi bir 3 numara buluruz.Eğer böyle bir transfer gerçekleşirse o zaman Efes ve Ülker seviyesine çıkabiliriz.Ayhan Şahenk'te alayına posta koyarız.

Bu maç 2 bin den az kişinin geleceğini sanmam.

uA biraz bastırırsa ve çoğu arkadaşımız gelirse 3 bin sayısınıda bulacağımızı düşünüyorum.

daha önce fikstüre bakmamıştım ama az önce bi göz gezdirdir
ilk 7 hafta bütün maçları kazanmamız gerekiyo 8. hafta besiktas macı var

cumartesi ben de artık kalabalık bi maç bekliyorum
sanırım artık ua da daha aktif olucaktır bu haftadan itibaren

uA konusunda artık bir sorun yok..Bizzat sordum..Tek sorun öğrenciler için bilet fiyatları..O da aşılır..

İlk 7 hafta en zor maçımız Karşıyaka..Onu alırsak ve 7de 7 yaparsak Beşiktaş maçına çok moralli çıkarız..

Maç konusunda eklemek istediğim bir konu da ribaundlar..Ömer ve Kinloch ribaundlarda iyi gidiyorlar..Hüseyin,Gaines ve Owens'la biz de çok çok iyiyiz..Ofans ve defans olarak olmasa da ribaund olarak uzunlarımızın önemli bir sınavı olacak :)

Re:

Genel olarak söylemek gerekirse her konu başlığında yol tarifi yapılması anlamsız bir hal almaya başladı. İstanbul´u ve Ayhan Şahenk Spor Salonunu iyi bilen bir kişi değişik noktalardan salona ulaşmanın tarifini yapsın ve bu konu başlığı da bir süreliğine sabitlensin.

aslında salonun tarifini bile yapmaya gerek yok
herkesin evi bi yerden taksim-levent metrosuna ulaşıyodur
4.leventte inen herkes salona tek minibüs ve otobüsle kolayca ulasabilir
bu konu bos yere sorun ediliyo nasıl gelicem diye

Bende bu konuyu daha önce belirtmiştim..Şehrin merkez sayılabilecek semtlerinden ulaşım için otobüs,minibüs,dolmuş vs. yazarak bu sorun çözülebilir..

Cihat Çetin,
Yenibosna'dan Taksim otobüsüne binersin..Taksime gelince Taksim-İstinye otobüslerine ( 40T ) binersin..Son durakta inersin..Sonra indiğin yerden yukarıya doğru bir yol var..Oradan da biraz yürürsün..İşlem tamamdır :) Ayhan Şahenk karşında :)

Ya bı organızasyon yapabılırmıyız salonun onunde bulussak falan gsbasket olarak hepberaber maca gelıcekler bı yerde toplanırsak hem tanısmıs oluruz hemde daha guzel gecer dıye dusunuyorum.

maçı e2 bence verebilir yoksa haftada 1 maç yayın oluor o da hiç yakışmaz tblye ve ntvye ve bjk deplesmanda telekom ankarada bizim maç verilebilir

telekomu da verebilirler