Galatasaray-Alpella (79-64)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray-Alpella

Arda EZER' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":44531]Ne sorunlu salonmuş.

Bizimki (Ankara Atatürk) Ankara'nın meydanına 5 dakika uzaklıkta. :) Her yerden araç var. :p

Peki ya ASKI ? :roll: :shock:[/quote:44531]

Onur Yavuz' Alıntı:
ASKİ Olimpiyat Stadı´nın Ankara´daki salon versiyonu :)

****************************************************************************************************************************

Alpella maçından sonra, takımımızın ilk deplasmanı Ankara olacak ve seyirci desteğinin çok olmasını bekliyorum. (Konuyu saptırdım; ama boş ileti göndermek istemedim. :))

Biletix konusunu net bir şekilde öğrenip foruma yazacağım arkadaşlar...

Bundan sonra Biletix'le ilgili sorun yaşamayacağız daha dikkatli olacaklar.
Alpella maçının biletleri biletixten saat 3 ten itiraben satılmaya başlanacak.

Ben yukarıda da yazdım bize hücum ve defans konusunda sorun çıkaramazlar..Tek sıkıntımız önceki haftalarda çok üstün olduğumuz ribaundlarda olur..Sıkıntı değil de ilk ciddi sınav desek daha iyi kısacası..Bu maçta da ribaundlarda iyi bir istatistik yakalarsak o konuda sene boyunca sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum..

ya yarın cumartesi biz maçta olucaz yani haddime değil ama lütfen gelin yani Alpella maçı diye boşvermeyelim hani işi olmayan gelebilecek olanların gelmesi ve sahanın artık en azından yarısının dolması iyi moral olur diye düşünüyorum Dee Brown'ın açıklamalarını okuyunca bu adamlara daha büyük desteğin gerekli olduğunu da düşünmeye başladım açıkçası.

Arkadaşlarımla beraber bilet aldık.. 4 kişi geliyoruz.. :)

Biletix konusunda Eyüp Abiye yarın detaylı bir teşekkür etmeyi düşünüyorum.. :D

Biletler ; Biletix'de de salon girişinde de 10 YTL'dir. ;)

NTV'ye mail konusuna gelirsek ;

Ya mail yağmuruna tutacağız.Yani herkes mail atacak , çok olacak.

Ya da bir tane mantıklı , ayrıntılı , güzel mail olacak.