Galatasaray-Alpella (79-64)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
ben topkapı ya gidicem bayrampaşa dan minibüsle , sonra topkapı dan salona nası gidiceğimi ayrıntısıyla bana anlatabilcek bi arkadaş var mı ?

dün gece fabrikada sabahladığım için (daha doğrusu gece 1 e kadar izmitteki fabrika 1den 10 a kadar istanbuldaki fabrikada çalıştığım için eve dinlenmek için izin alıp cıktım, pek tabiki bu fırsatta da maça gidecem : )
gayet güzel oldu. yolda uyuyakalırsam kusura bakmayın:p

birasdan işyerinden maç için izin istiycem bakalım sonuç ne olucakk.
Gerçi onlarda biliorya izin verselerde vermeselerde ben bu maça giderimm:)

Re:

Fırat Aydın' Alıntı:
ben topkapı ya gidicem bayrampaşa dan minibüsle , sonra topkapı dan salona nası gidiceğimi ayrıntısıyla bana anlatabilcek bi arkadaş var mı ?

tekrarlıyorum ama kusura bakmayın aciliyeti var , buna yanıt veremicek mi kimse ?

Re: Re:

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Fırat Aydın":0826e]ben topkapı ya gidicem bayrampaşa dan minibüsle , sonra topkapı dan salona nası gidiceğimi ayrıntısıyla bana anlatabilcek bi arkadaş var mı ?

tekrarlıyorum ama kusura bakmayın aciliyeti var , buna yanıt veremicek mi kimse ?[/quote:0826e]topkapıdan cevizlibağ otobüslerine bin 4.leventte in sarıyer dolmuşlarına binip parkormanda iniceğini söyle salonda orda zaten.

Topkadı'dan Cevizlibağ otobüslerine bindiğinde 4.levent'te ineceksin ya ;

4.Levent'ten Sarıyer dolmuşu yanı sıra ;

Tarabya dolmuşu ,

Tarabyaüstü , Ferahevler , Bahçeköy , Rumeli Kavağı , Derbent , İstinye Dereiçi , Sarıyer otobüslerine binebilirsin...

Re: Galatasaray-Alpella

Arkadaşlar Maça geliyorum :p

Yanlız klasik olacak ama sizden Bakırköyden nasıl oraya gidebileceğime dair bir bilg rica ediyorum

ha ayrıca bilet bulabiliriz gişeden değil mi?

Re: Galatasaray-Alpella

Alen Hekimbas' Alıntı:
Arkadaşlar Maça geliyorum :p

Yanlız klasik olacak ama sizden Bakırköyden nasıl oraya gidebileceğime dair bir bilg rica ediyorum

ha ayrıca bilet bulabiliriz gişeden değil mi?
Beyoğluna gel 1 kadar ben seni götüreyim :)

Re:

Fırat Aydın' Alıntı:
Bu saydığın otobüslerin hepsi parkormandan geçiyo öyle mi batuhan ? neyse konuyu çok meşgul ettim galiba.
1.30 da geç kalabilirsin yanlız...

Re:

Yiğit Pazar' Alıntı:
Saat 1 gibi ordayım,pankart asmada yardımcı olabilirim...

Pankart şu anda bende.Ben tek başıma asamam zaten.. :)

Koskoca GSbasket.org panakrtı. :)

Yardımcı olursanız sevinirim...

---

Dediğim otobüsler Parkorman'dan geçiyor.Yalnız İstinye Dereiçi salonun aşağı tarafından geliyor , yani o Parkorman'dan geçmiyor.Sen ona binme çok yürürsün.Diğer dediğim otobüslere binebilirsin.

Ayrıca Eyüp Abi'nin de dediği gibi 1.30'da geç kalırsın.