Galatasaray-Alpella (79-64)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Galatasaray-Alpella

Ben dün attım maili hatta cevap bile yazmışlar, bence herkesin mail atması daha mantıklı....

Boşverin vermesin maçı E2 bu sayede seyirci fazla olur.

Ama tabi İstanbul dışında ki arkadaşları unuttum.Kusura bakmayın.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Boşverin vermesin maçı E2 bu sayede seyirci fazla olur.

Ama tabi İstanbul dışında ki arkadaşları unuttum.Kusura bakmayın.

Aybediyorsun Gökçe valla :D Peki ben ne yapayım istanbul'a mı geleyim maçı izlemek için :D hadi ülker maçı olsa neyse tamam dicem de neyse. . . Herkes mesaj yazsın ntv'ye... E2 yada NTV kesin vermeli bu maçı !

Gökçe Abi'cim kendini düşünme sadece..:)

Arkadaşlarımız için , abilerimiz , kardeşlerimiz için ;

MAİL YAĞMURU !

Herkes atabildiği kadar atabilir...

ben dün atalım dedim ama pek cevap gelmedi bence bugündn itibaren bu iş olmaz keşke olsa bugünkü mailler yarın iş saatinde okunacağına göre maç yarın yayın arabası vs. ayarlanması çok zor .bence geç kaldık bu konuda

şansa bak ya :( maç 3 te işyerinden izin alabilirsem bu maçada gelicem ama sanmıyorum.. Maçı NTV'de vermiyor saat 14.00'da başlicak fenerbahçe maçını yayınlayacaklar reklamlarında onu gösteriyorlardı artık napalım bi yerden videolarını bulup izleriz.

verilecek bir maç değil zaten şu boşuna yormayın parmaklarınızı..Efes-Fbülker-Telekom ve Bjk maçları daha öncelikli olur bu sezon normal olarak..bizimde arada sırada verirler bu takımlarla yaptığımız maçları veya günün uygun olmasıyla alakalı olarak..

maça gelince rahat kazanırız gibi..hem güzel bi seri yakalanması açısından hemde lige iyi başlamak açısından önemli bence galibiyet

Maç hakkında
Tek kelimeyle fark atmamızı ve Fenerbahçenin bir nevi B takımını parkede süründürmemizi istiyorum
Bu senede ligden düşmesini en çok istediğim takım...

Fülker'in kendisini yenmemiz çok zor gözüküyor, bizde en azından onların paf takımlarını yenmeliyiz. Kendi oyunumuzu oynadığımız sürece bizimle başa çıkamaz alpella. Birkaç çok iyi oyuncuları var, diğerleri vasat oyuncular. Kendi oyunumuzu oynayalım yeter. Seyircimizle birlikte güzel bir galibiyete imza atacağımızdan eminim. Başarılar...