Galatasaray-Antalya BŞB (78-66)

17.10.07 Çarşamba 17:30 Galatasaray Cafe Crown Antalya Bş.Bld.

Biraz erken oldu gibi ama maç Çarşamba günü olunca bilgilendirme gereği duydum.

inşallah 2. galibiyetimiz olur

sevgiler

O gün milli maç vardı yahu..Yunanistan maçı..Olamaz böyle şey ya..Hangisine gitsem acaba :(

Kerem Abi yanlışlık olmasın Antalya maçı deplasmanda..Antalya deplasmanı yolu gözüktü diyecem de Yunanistan maçı daha önemli.Hele ki ASY'de ise...

Re:

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Kerem Abi yanlışlık olmasın Antalya maçı deplasmanda..Antalya deplasmanı yolu gözüktü diyecem de Yunanistan maçı daha önemli.Hele ki ASY'de ise...

Maç İnönüde değilmi Yunanistanya İnönünüde oynuyoruz Yunanistan diye ;)
İnönü bişeyler hatırlatıyor diye ;)

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
http://www.tbl.org.tr'ye göre ilk 3 maçımız içeride görünüyor garip ya..Ben de deplasmanda sanıyordum ama o siteye göre içeride..

Bu arada maç Ali Sami Yen'de..

Deplasmanda olması lazım abi.Eğer zaten içerde olursa gün ve saati çok ters olur.

Maç var akşam.Yunanistan ile ASY'de...

Normalde bir içerde bir dışarda olması lazım. 2007 / 2008 fikstürde de 2.hafta Antalya BŞB deplasmanı gözüküyor. Fakat TBL'nin sitesinde öyle yazmışlar , yanlış olabilir.

Çünkü fikstürde 2.hafta Antalya BŞB deplasmanı ..;)

en son gittiğim alpella maç biletleri 3 ytlydi .. şimdi malum yeni takım yeni salon derken fiyat ne kadar oldu acaba ?
15den aşağı kurtarmaz bnce :)

Dostlar,

Bana TBF'den gelen bültende maç İstanbul'da gözüktüğü için insanlar programları ayarlayabilsinler diye çok erken olduğunu bile bile bu başlığı açtım (açtığım başlık bile değiştirilmiş ya neyse) rahatsızlık verdiysem özür dilerim...

Re:

hakanyıldız' Alıntı:
en son gittiğim alpella maç biletleri 3 ytlydi .. şimdi malum yeni takım yeni salon derken fiyat ne kadar oldu acaba ?
15den aşağı kurtarmaz bnce :)

Resmi sitede daha önce yapılan açıklamaya göre,Avrupa maçlarında ve derbylerde 15,diğer maçlarda 10 YTL olacak.Zaten Biletix'in sitesinde 10 YTL olduğu görülüyor.

Geçen sezon Ankara´daki bir maç öncesinde Murat Hoca ile sohbet ederken Türkiye ile İspanya, Yunanistan vb ligleri arasında liglerin pazarlanması açısından büyük farklar olduğunu bu farkın ligin kalitesine direk yansıdığını söylüyordu. Murat Hoca´nın fikrini dayandırdığı nokta; bu liglerde maç programlarının çok önceden hazır olmasına rağmen Türkiye´de 3 gün sonrasının dahi belli olmamasıydı. Konu bu nedenle erken açılmış görünüyor. Yoksa ne gibi bir zararı olabilir ki? Ancak Savaş Bey başlıktaki hatanın düzeltilmesinin ne gibi olumsuz bir yanı var bunu anlayamadım.

Emre, bizim evsahibi olduğumuz maçlardaki bilet fiyatları belli de Antalya ile deplasmanda oynayacağız.

Re:

Onur Yavuz' Alıntı:
Savaş Bey başlıktaki hatanın düzeltilmesinin ne gibi olumsuz bir yanı var bunu anlayamadım.

Emre, bizim evsahibi olduğumuz maçlardaki bilet fiyatları belli de Antalya ile deplasmanda oynayacağız.

bakın başlıkta bir hata yoktu TBF bültenine göre maç İSTANBUL'da oynanacak , bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi konuyu alelacele açmış olmamın ANA AMACI zaten bu idi,
İnsanları yanlış yönlendirmekte ısrar edebilirsiniz ama hiç olmazsa GALATASARAY'ımızın adını doğru yazın ....

Re: Re:

savas49' Alıntı:
bakın başlıkta bir hata yoktu TBF bültenine göre maç İSTANBUL'da oynanacak , bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi konuyu alelacele açmış olmamın ANA AMACI zaten bu idi,
İnsanları yanlış yönlendirmekte ısrar edebilirsiniz ama hiç olmazsa GALATASARAY'ımızın adını doğru yazın ....
Dikkat ederseniz yazımda sizi değil federasyonu eleştiriyorum. Pazar günü oynayacağımız Banvit maçının saatinde bile daha geçen gün değişikliğe gidildi. Bu federasyona mı güvenelim!

Fikstüre göre 2. hafta Antalya ile deplasmanda oynayacağız ama Antalya´nın salonu bakımda olması vs nedeniyle maç İstanbul´a alındıysa bilemiyorum. O zaman gerekli düzeltmeyi yaparız.

Not: Uyarınız için teşekkürler, değişikliği yapan arkadaş Galatasaray´ı yazarken acele etmiş.

Dilek Sabanci diye salon var orda oynasinlar. neyse yani aslinda bizim isimize gelirdi bu olay iki mac arka arkaya kendi evimizde mac kazanip gaza gelebilirdik ama carsamba günü maglum yunanistan maci var. kimse gitmez basket macina filan.