Galatasaray-Banvit(Galibiyet klasiği)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
14-10-2007 saat 18:00 de sezonun ilk maçında Banvit ile oynayacağız.
Tribünleri doldurup takımımıza gereken desteği vereceğiz, artık 3 senedir klasik haline gelen Banvit galibiyetiyle sezona başlayacağız...
KONSANTRASYON!!!

banvitin 2 maçınıda izledim çok iyi de değiller çok kötüde
mokongo hızlı iyi şut atan bir adam ama bizde daha iyisi dee brown var maç tarihine kadar kendini bulmuş olacak.adeleke diye bir adam var pota altında hüseyin eğer faul problemine girmezse alır potaya sokar onu onun dışında önemli bir oyuncuları yok caner erdem eşleşmesinde erdemden ümitliyim gaines ve owen gereken katkıyı yaparsa galibiyeti alırız
İNANCIMIZ TAM
YENSENDE YENİLSENDE

olalım tek yumruk tek yürek sana söz güzel günler geri gelecek.

İnşallah dolu tribünler önünde kazanıp sezona galibiyetle başlarız.Takımın bu zor günlerinde taraftarların tribünü doldurması gerekir.Böylece oyunculara iyi bir moral vermiş oluruz.

Ayhan Şahenk'te omuz omuza...

Beko Basketbol Ligi'ni Banvit maçıyla açıyoruz.Haydi hayırlısı...

Başarılar...

K O N S A N T R A S Y O N

chriss hill ve mokongo en önemli dış silahları.. içerden adeleke ve zaman zaman pavic katkı veriyo..
bizde ise işler farklı daha çok uzunlarımızda sonuca gitmeye çalışıyoruz..
gerald fitch ayarında bi şutor sıkıntımız aşikar buna çözüm bulanablilir 5. yabancıyla yada avery yollanır(sözleşmeli oyuncu nsl yollancaksa artık) kaliteli bi 3 alınır
ozaman tadından yenmez :)

İnşallah galibiyetle başlayıp öle devam edeceğiz...!! iyi bir başlangıç olursa arkası gelir... umutla başlayalım...

Taraftarımız Ayhan Şahenk'te tam destek vermeli... Bu takımı yalnız bırakmamalıyız...ama inancım güvenim sonsuz!

Murat hocam belki de bu maç senin kaderini belirleyebilir... lütfen artık bişeyler yapıp ligde birşeyler olsun artık kupayı alalım..benim hala inancım var!

Bu Sene baskette tarih yazalım...

banvitte mokongo dışında dişe dokunur bişi yok gs'nin uzunları banvitin uzunlarından daha kaliteli dış oyuncular da biraz skora katkıda bulunursa rahat bir galibiyet olabilir.... aslında tam fatih solak'lık maç ama sanırım sakatlığından dolayı oynayamayacak......

Re:

Furkan Z.' Alıntı:
banvitte mokongo dışında dişe dokunur bişi yok gs'nin uzunları banvitin uzunlarından daha kaliteli dış oyuncular da biraz skora katkıda bulunursa rahat bir galibiyet olabilir.... aslında tam fatih solak'lık maç ama sanırım sakatlığından dolayı oynayamayacak......

Valla bu isler oyuncuları tek tek karsılastırmakla olmuyor maalesef. Galatasaray' ın pota altı ligdeki bircok takımdan daha iyi; hele hele 5 numarası bence gercek 5 numaraların neslinin tükendigi Avrupa' nın en iyisi durumunda. Anca gel gör ki hazırlık turnuvalarında ve kupa elemelerinde görduk ki kazın ayagı bu sekilde degil.

Dıs oyunculara bakınca da Cuneyt-Murat-Tufan-Erdem gibi kalburüstü Türk oyuncuların yanına kolej kariyeri üst seviyede olan Dee Brown ve avrupa kariyerine kimsenin tek kelime edemeyecegi William Avery gibi yabancılar eklenmis durumda ama su ana kadar takımın basarılı maclar cıkaramadıgını goruyoruz.

ben acikcasi galibiyere inanmiyorum. dakkikalarca sayi üretmekten aciz oynayan takimimiz var. Banvit de o Mokongo dediginiz adamin Dee den eksigi yok fazlasi var. Hill gibi skorer var mi bizde?? yok. Ümit Türkoglu olsun, Adeleke olsun istikrarli bi sekilde sayi üretiyorlar. Caner, Yunus ve Derya da cok kaliteli oyuncular. bizim takim su an hazirlik dönemine yeni baslamis sanki.

banviti o kadar iyi izlemişsinki ümit sayı üretiyor diyorsun önce ümitin hangi takımda oynadığını öğren sonrada dee ve mokongo yu karşılaştırma veya karşılaştırırken bir defa daha düşün.

Re:

Fatih Hısım' Alıntı:
ben acikcasi galibiyere inanmiyorum. dakkikalarca sayi üretmekten aciz oynayan takimimiz var. Banvit de o Mokongo dediginiz adamin Dee den eksigi yok fazlasi var. Hill gibi skorer var mi bizde?? yok. Ümit Türkoglu olsun, Adeleke olsun istikrarli bi sekilde sayi üretiyorlar. Caner, Yunus ve Derya da cok kaliteli oyuncular. bizim takim su an hazirlik dönemine yeni baslamis sanki.
Fatih, Ümit Türkoğlu Banvitte değil ki. Zor maç olur ama alırız.

Ümit Sonkol o zaman. ikisini bir türlü ayirt edemiyorum. ama Mokongo Banvit'in hem skorunu hem oyun kurgusunu hem de asistlerini sirtliyor. Avrupanin en gelecek vaad eden PG leri arasinda. hem atletik hem avrupa basketbolunu biliyor. Dee alisana kadar cok zaman gecer bence. avrupada hiz NBA deki kadar fark yaratmiyor. saha cok dar ve alan savunmalari gecit vermiyor cünkü. kivrak olmak cok daha önemli benim gördügüm kadariyla da Dee fazla kivrak ve atletik degil. takim oturursa faydali olur ama bizi sirtlayacak bir oyuncu degil bence.

tek artısı avrupa basketbolunu biliyor olması bu noktada sana sonuna kadar katılıyorum.
ancak yetenek bakımında karşılıştırılması son derece yanlış.

Sezonun ilk maçına en yakın arkadaşlarımı getiriyorum yaklaşık 20-25 kişi olucaz inşallah son anda ekenler satanlar olmaz :D ben 12 si diye biliyordum 14'ünde olması daha güzel ailemi alıpta gelebilirim. Şimdiden galibiyetimiz hayırlı olsun.

Yusuf Güngören'den Topkapıya gidebilirsen orada 500 T'ye bin.4. Levent'te inecem de indirirler.Zaten boğazdan önceki son durak.Karşıya geç indiğin yerden.Orada Sarıyer Minibüsleri var.Atla onlara.Ayhan Şahenk'te inecem de indirirler.Durağın adı Darüşşafaka yanılmıyorsam.

Başka bir yolda Mecidiyeköy.Güngörenden Mec. gidebilirsin atla metroya 4. levente in.4. levent çıkısından çık gene Sarıyer Minibüslerine bin.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Maslakta.Maslka Boyner'in ilerisinde.
SAKIN Boyneri görüpte durakta inme ilk kez O salona giitiğimde o haltı bende yemiştim indim maslak Boynerin karşısında yürü Allah yürü ...
En temiz tarifi Sarıyere giden minibüs yada otobüslerin Hacı Osman yolundan gidenlerine binisosunuz ,Park ormanın karşısında inin yokuştan aşşağı saldınızmı salonu göruyorsunuz :)