Galatasaray-Banvit(Galibiyet klasiği)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar Kaya Peker'i almak isteseydik bjk değil biz alırdık bunu böyle bilin.
Marcus'u ise alamadık nba'e gitmek istedi bunuda bilen bilir.

bizim kadromuzda kaliteli ama daha oturmadı oyuncular birbirlerini tanımıyolar onun için biraz sabır gösterelim ve destekleyelim tabi kaya pekeri alsaydık iyi olurdu.. :p

Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar Kaya Peker'i almak isteseydik bjk değil biz alırdık bunu böyle bilin.

Eyüp bey Kayayı almayı istemediğimizi kim söylüyor?

Parasal olaraktan Beşiktaşın verdiği rakama çıkamadık sadece
işin enteresan tarafı bütçe olarak Beşiktaşla aynı bütçeye sahip olduğumuz söyleniyor bu nasıl bir çelişkidir anlayamadım en az bizden 2 kat daha fazla para harcayarak yaptılar transferlerini

Re: Re:

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":99a91]Arkadaşlar Kaya Peker'i almak isteseydik bjk değil biz alırdık bunu böyle bilin.

işin enteresan tarafı bütçe olarak Beşiktaşla aynı bütçeye sahip olduğumuz söyleniyor bu nasıl bir çelişkidir anlayamadım en az bizden 2 kat daha fazla para harcayarak yaptılar transferlerini[/quote:99a91]M.Hoca söylüyor.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":e8f1a][quote="Eyüp YILDIZ":e8f1a]Arkadaşlar Kaya Peker'i almak isteseydik bjk değil biz alırdık bunu böyle bilin.

işin enteresan tarafı bütçe olarak Beşiktaşla aynı bütçeye sahip olduğumuz söyleniyor bu nasıl bir çelişkidir anlayamadım en az bizden 2 kat daha fazla para harcayarak yaptılar transferlerini[/quote:e8f1a]M.Hoca söylüyor.[/quote:e8f1a]

Bir yanlışınız olmalı

Kendim izledim Murat hocayı NTV de
Kayayı almak için çok uğraştıklarını ancak istediği para nedeniyle anlaşamadıklarını söylemişti
Daha öncedende almak istiyorduk ama o zamanlarda TAU da kalacağını söyleyip reddetmişti teklifimizi

Dediğim gibi BJK ya TT den daha fazla şans tanıyorum şampiyonluk yolunda çok sağlam bir kadro kurdular tebrik etmek lazım

bende izledim aynı program sanırım ntv ye sorunda...
kayayla ilgili bir görüşmemiz yok bizim 4 yabancımızın toplam istediği parayı istiyor onun özelleklerinde takımımda oyuncu var dedi.

Re:

Arda Öztürk' Alıntı:
bende izledim aynı program sanırım ntv ye sorunda...
kayayla ilgili bir görüşmemiz yok bizim 4 yabancımızın toplam istediği parayı istiyor onun özelleklerinde takımımda oyuncu var dedi.

Ntv de Yakın Plan Spor programındaydı
Murat hocanın söylediklerini çok iyi hatırlıyorum zaten çokta zaman geçmedi aradan

Programın metnini veya kayıdını bulursam sana PM den atarım

arkadaslar

Galatasaray Cafe Crown - Banvitspor
Saat : 14 : 00
Salon : Ayhan Şahenk Spor Salonu
Naklen Yayın : NTV

Galatasaray Cafe Crown - Banvitspor
Tarih: 14.10.2007
Saat : 14 : 00
Salon : Ayhan Şahenk Spor Salonu
Naklen Yayın : NTV

Maçın saati değişmiş.Erken saate almışlar.

Bende Kaya Peker'le ilgilendiğimizi fakat bütçeden dolayı alamadık diye biliyorum.Murat Hoca biryere söylemişti ama hatırlayamadım.

arkadaşlar pazar günü maça ben de cevizlibağ dan otobüsyoluyla gidecem ve ben de salonun yerini bilmiyorum aynı güzergah üzerinden gidecek olanlar warsa(güngörenden bikaç arkadaşın geleceğini okumuştum) toplaşsak beraber gitsek

takım sezonu geçde olsa bu gün florya'da açtı ....petra ujlie gelmiş yarında chantelle geliyo ..
parça parça geliyolar :)
sophia ve vickie ne zaman gelecekmiş ?

ultrAslan tartışması yapan arkadaşlara biraz daha sakin olmalarını öneriyorum...

Bana göre haklı-haksız olduğunuz noktalar var, yine de yorum yapmayacağım. Sadece imkanı olup da maça gitmeyenleri (ki imkanı olup da derken İstanbul sınırları içinde olanlardan bahsediyorum) şimdiden kınıyorum.

Unutmayın ki GALATASARAY taraftarı hiç bir zaman tabela taraftarı olmadı, takım iyi oynamıyor diye gitmeyecek insanlar bir zahmet sezonun geri kalanında Maslak'ın köşesinden bucağından geçmesin...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Cem YILMAZ":acb48]Sonu belli olan bir maç.Bence salonda maç sonrası Murat Hoca'ya protestolar başlar.
Umarım uyutulan Gs taraftarı uyanır.[/quote:acb48]
Burak uyuyan takımın uyanmasını tercih ederim ;) Siyahı beyaz yapmak zor ama imkansız değil ne de olsa sen karalar bağlamışın.

Galatasarayın adının geçtiği heryerde ultrAslan'nın adı istesende istemesende geçer.oturup kafa patlatırsın , daha güzel besteler yaparsın , o da yetmez soylersin soyletırsın tribunde , iyiyse zaten herkes katılır ve tribune yayılır.
" insan gibi " izleyelim kısmına hiç girmiyorum.
Seversın sevmezsin kımseye taraf değilim ama ortaya daha iyisini koyamıyorken elde olana çamur atmak nasıl bir piskolojidir?

Galatasaray tribünlerini başka yerlerde konuşalım yeri ve zamanı değil kanımca.
Banvit maçını bekliyoruz , saatin erkene alınması daha iyi olmuş.