Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Oktay Mahmuti ile tamamen yeni bir yapılanmaya giden Erkek Basketbol Takımımız ile Ceyhun Yıldızoğlu'yla ligde ve Avrupa'da şampiyonluk hedefleyen Kadın Basketbol Takımımız'ın ortak kombinelerinin fiyatları belli oldu.

Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak maçlar için 100 liradan başlayan fiyatlarla 10 gün içinde kombineler satışa çıkacak.

Ayrıca 3 taksit imkanı da olacak sanırım kombineler için.

Sonunda basketbolda beklediğimiz yıllar geldi. İki takımımız da şuan Galatasaray'a yakışan iki koç ve her takıma kafa tutabilecek kadrolara sahip.

Bize düşen geçen seneden de fazla, daha kalabalık biçimde takımı desteklemek.

Yaklaşık 40 maç olacak tüm sezonda ve 100 TL'lik kombineler gayet uygun bu yüzden.

Galatasaray'ın spor kulübü olduğunu unutmayalım, futbolda kombinelere gösterdiğimiz ilgiyi bu sene bunu hakeden basketbol takımlarımız için de gösterelim.

Kombineler 10 gün içinde satışa çıkacak.

Re: Basketbol Kombinesi Alıyoruz

dün akşamki bilgilere göre (tabii ki eyüp dostumdan) saha içi olacak ama 100 tl orası değil :)

250-300 tl civarında olacağını sanıyorum ki bu fiyat bile oldukça uygun olacaktır. almamamız için istisnalar dışında hiçbir sebeb görünmüyor arkadaşlar. dünya şampiyonasıyla birlikte sık sık basketbol camiasından insanlarla karşılaşıyoruz ve hepsinin bu sene takımımzdan ama özellikle seyircimizden büyük sıçrama bekleniyor sözlerini duyuyoruz.

zaten alt yapımız oluştu seyirci açısından 3-4 yıldır ahmet cömert, ayhan şahenk ve ipekçi serüveninde şimdi bu çıtayı havalara fırlatma zamanıdır...

Uygun fiyatlar aslına bakılırsa.Maddi sıkıntısı olmayan bütün Galatasaray'lı arkadaşlarımı kombine almaya davet ediyorum.

Son bes yilda baslayan salondaki orgutlu kalabaliklasmamiza bu sene yonetimde kayitsiz kalmayarak uzun vadeli temeller atarak gereken katkiyi hem kadroda hemde kombineleri cok uygun tutarak destegi verdi..

Simdi sira bizde bu fiyatlardan en az 3000 kombine almamiz lazim gecen seneyi 2500 ortalamayla oynayan bizler icin cita yeterince alcak.

Hepimiz kombine icin elimizden geleni yaparsak biz bu kombine hedefini bile ikiye katlayabiliriz

Hadi arkadaslar ozlemlerimizin gerceklesmesi icin omuz omuza!

Renkdaşlarım ben Bursa'da yaşayan bir kardeşiniz olarak bu rakama satılacak bir bileti almayı gerçekten istiyorum; siz İstanbul'da yaşayıpta almazsanız artık sarının yanındaki rengi değiştirdiğinizden şüphe ederim.
Ayrıntı belli mi? Nasıl ve nereye müracaat edilecek, internet başvurusu(biletix falan) var mı? Bilgi lütfen...

Tuncay bey şimdiye kadar hiç biletix'den veya netden başka bir yerden satılmadı hep Ali Samiyenden bizzat satıldı.Bu sezon bir değşiklik olur mu bilmiyorum.

Bu arada yok mu bir gelişme bilgi vs

Tarihin en iyi kadrolarından biri kurulmuşken, taraftarın istediği şekilde kombinler çıkıyorken, konuya ilgi gözümü yaşarttı...

Kombineler biter, özellikle 100 liralık olanlar, çünkü sadece 500 adet çıkmış, forumdan 3-5 kişi alır kanımca.

Sanırım salona giden taraftarın büyük bir kısmı bu forumdan değil, kombineleride sokaktaki basketbol sever alacak, eskiden salona 500 kişi gelirdi, 300 kişisi forumdan olurdu.

Şimdi salona çok daha fazla insan geliyor, bunun küçük bir kısmı bu forumdan, düşünmek gerek bunu.....

DOST ACI SÖYLER....

2-3 Gün içinde çıkacak dostum.

Forumdan daha fazla kişi alır. Buna eminim ama tribünde etken olan seyirciye ihtiyac var dünya şampiyonasındaki gibi ahh layan vahhlayan değil. Bayan takımımızdan 8 oyuncu gitti Keza erkek takımımızdan da 9 oyuncu gitti sanırım. Yani takıma destek olacak, sezon başı kötü oyun görmeye hazırlıklı ama uğuldayacak kişiler lazım. Tabii salon büyük olduğundan ben uğuldamam ama kombine alırım diyenlere de kapı açık:) Saha içi fiyatlarını öğrenebilsek ve istediğimiz bölgeden saha içi kombinesi alabilirsek çok güzel olur.

Sühan Cem' Alıntı:
Forumdan daha fazla kişi alır. Buna eminim ama tribünde etken olan seyirciye ihtiyac var dünya şampiyonasındaki gibi ahh layan vahhlayan değil. Bayan takımımızdan 8 oyuncu gitti Keza erkek takımımızdan da 9 oyuncu gitti sanırım. Yani takıma destek olacak, sezon başı kötü oyun görmeye hazırlıklı ama uğuldayacak kişiler lazım. Tabii salon büyük olduğundan ben uğuldamam ama kombine alırım diyenlere de kapı açık:) Saha içi fiyatlarını öğrenebilsek ve istediğimiz bölgeden saha içi kombinesi alabilirsek çok güzel olur.

Dünya şampiyonasındaki İstanbul seyircisini bende pek tutmadım doğrusu daha etkin bir seyirci olmalı kesinlikle ama öte yandan Basketbol taraftarının etkin olma biçimi ile futboldaki çok farklı oyunu da az çok takip edip oyuna göre reaksiyon verecek bir seyirci profili olmalı .

Ben geçen sene lig maçında (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) Bİr tribünün tamamının yapılan faulden sonra kasti faul işareti yaptığını gördüm. Bence basket seyircisi anlamında son noktadır o. O sayıda basketbol koçunu koysak trbibüne kasti faul diyerek o hareketi yapamazlardı. Acaip mutlu olmuştum. Bizim tribünde basketbolu bilen çok sayıda insan var. Bu da seyircinin sahaya etkisine yansıyor zatenn. Bu yüzden 500 rakamı çok az geldi bana. Byük ihtimalle arttıırılacaktır o rakam

Sühan Cem' Alıntı:
Ben geçen sene lig maçında (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) Bİr tribünün tamamının yapılan faulden sonra kasti faul işareti yaptığını gördüm. Bence basket seyircisi anlamında son noktadır o. O sayıda basketbol koçunu koysak trbibüne kasti faul diyerek o hareketi yapamazlardı. Acaip mutlu olmuştum. Bizim tribünde basketbolu bilen çok sayıda insan var. Bu da seyircinin sahaya etkisine yansıyor zatenn. Bu yüzden 500 rakamı çok az geldi bana. Byük ihtimalle arttıırılacaktır o rakam

Yanlış anlamadı isem 500 satışa çıkacak toplam kombine sayısı değil 100 TL'lik kombine sayısı yani farklı fiyatlardan satılanlarda olacak sanırım.

Umarım geçen seneki gibi yapmazlar geçen sene kombine almak üzere gittiğimde tüm iyi yerlerin satış harici (yada genel satış harici) olduğunu gördüm ve anlamktan vaz geçtim. İşin garip tarafı almayı düşündüğüm yere yakın yerlerden sezon içersinde bilet almak mümkündü ve öyle de yaptım