Galatasaray Basketbol Kombineleri Satışta

Re: Kombine Alıyoruz!

Ben 2-3-4. blokların satılmaması konusunda il güvenlik kurulu veya federasyon böyle demiş şöyle demiş gibi bir kelimeyi kabul etmiyorum. Bugün basketbolu bilmeyen biri bile bilir ki basketbolda sahaya etki etmek için en önemli koltuklar sahaya en yakın koltuklardır. Dünya şampiyonasında da demiştik sahaya yakın koltukları birilerine peşkeş çekerseniz taraftar sahaya inemez baskı anlamında diye. Şimdi aynısını bize yapıyorlar. FB federasyona bişi dmeyecekki. Normal sezon boyunca maçlarına zaten 250 kişi geliyor o koltuklara ihtiyacları yok GS ve Play off fiallerinde de o koltuklara adam oturtup, ya koca sezonda 2 maçta siz bizi idare edin diyecekler emniyete ve TBF'ye. GS ise erdemir spora karşı o koltuklarda biriler otursada baskı yapsa da mühim değilki. Play off maçlarında ve FB-BJK maçlarında o koltukkları boş bıraktıktan sonra vali valiliğini başkan başkanlığını sorgulayacak bir zahmet. Saha içi koltukların kombinelerinin tamamı satılsa her koltukta kimin oturacağı belli olsa herhangi bir maçta saha içi koltuklardan biri ters bişi yaptığında tespiti daha kolay olmaz mı sayın valim? Böyle bir terbiyesizlikmi var olya olabilir diye koltuk boşaltmak.

O zaman benim devlete önerim var. Güneydoğuda tüm köyleri boşaltın insanalrı bu tarafa gönderin terör çıkabilir çünkü. Orada insan olmaz ise askere kurşun sıkan olmaz. Maçlara seyirci alınmasın böylelikle polislerimiz kapılarda yıpranmaz sahalarımızda olaylar çıkmaz. Okullar olmasa maarifi çok güzel yönetirdim diyen milli eğitim bakanı gibi oldu olaylar iyicene. 70 tane kamera var ama olay çıkarabilir diyip oralara seyirci alınmamasının açıklaması yoktur. GS yönetimi de bu anlamda her hafta başka br şekilde bizi hayal kırıklığına uğratmaktadır.

Beni bilenler bilir ben skor taraftarı dğeilim. klübümün aldığı kararların arkasında olmaya çalışırım aşırı absürd olmadığı sürece. Ama Başkana olan güvenim iyicene azaldı bunun sebebi de skorlar anlamında dğeil, GS'ın menfaatlerini koruma anlamında aciz durumlara düşmesi yüzünden. GS yönetiminin yaptıkları herşey farklı yerdne kokuyor. 6000 kişilik salon konusunda başkana söylememize artık bilgisi olmasına rağmen ısrarla o projeyi yapmak konusunda ısrarcılar. Ondan sonra Ayhan Şahenkde maçları oynamak için araya bir söylenti yayıveriyorlar taraftarın nabzını ölçüyorlar. GS resmen osmanlı sarayı gibi oldu entrika had safhada. Adam gibi çıkıp bir açıklama yapan yok. Hep açıklamalardan bişiler anlamaya çalışıyoruz. sonra dertlerimizi ufaltıp 2-3-4 de neden oturamıyoruz diyoruz. Dert çok daha büyük konumda.

Bu arada tribünden kombine alan ilk 500 kişiye 100 lira sonrası 150 lira deselerdi çok daha iyi olurdu. 213den kombine alıp 113de insanalrın duracağını çok iyi biliyoruz neden böyle bir iş yaptılar anlamadım.

Salonun farklı yerlerinden nedne kombine alınmıyor? Muhalefetten birileri salonun başka yerinden 100 kombine alır yönetimin aleyhine bağırtır korkusuylamı? Bırakın isteyen salonun istediği yerinden alsın kombinesini. Belki biz GS basket olarak bir pota arkasında konumlanacağız diğer GS platformları ile beraber. Yönetim korkaklığı, çakallığı bırakacak GS'a hizmet edecek. Bu kafa ile tüzük kongresi başına dert olur başkanın.

Ben haftalardır çocuk gibi kombine bekliyorum hazretler 012 hariç saha içi köşeleri satıyorlar.Futbol kombinesi için (gerçi 1.5 sezon) ama öğrenci fiyatı bile 500TL'nin üzeri.Benim için basketbol kombinesi çok daha değerli ama istesemde alamıyorum.200-300 yer satılmıyor birilerine bedava dağıtılacak yada 300 TL'den verilecek o zaman yapın 1000 TL o birileri de verisin alsın bende alayım klüp 200 bin kazansın ama o birileri futbol kombinesine fazlasını verir 100 TL basketbola biraz zor verir.Yok 300'e satılacaksa kombineye sahip olan sabahın köründe stada giden almalı.X cemiyete üye olanlar değil.

Beşiktaş protokol tribününden kombine satıyor şubeye katkı sağlayan izlesin oradan diye X cemiyete Z derneğe üye olan izlesin diye düşünmüyor.

Bu olay basit bir olay değildir bu konularda da profesyonelleşmezsek o son adımı son adımları biraz zor atarız.

Güvenlik falan hikaye .Biz bu filmi Şahenk'de de izledik pembe koltuklar
konusunda 2 yıl önce...

Fener bahçenin geçen sene ipekçide oynarken yaptığı kombine satışı ile ilgili link aşşağıda.Blokların isimleri değişmiş ama altta oturma düzeni var.

Federasyon izin vermez dememişler.X cemiyete veririz de dememişler heryeri herkes için satışa çıkarmışlar

Benim istediğim tribünde var bugünkü 003 geçen sene A30'muş adı.Tüm pota arkalarıda var B-20,B-40,D-40

http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/17137/

Kutay Çamcı' Alıntı:
Ben haftalardır çocuk gibi kombine bekliyorum hazretler 012 hariç saha içi köşeleri satıyorlar.Futbol kombinesi için (gerçi 1.5 sezon) ama öğrenci fiyatı bile 500TL'nin üzeri.Benim için basketbol kombinesi çok daha değerli ama istesemde alamıyorum.200-300 yer satılmıyor birilerine bedava dağıtılacak yada 300 TL'den verilecek o zaman yapın 1000 TL o birileri de verisin alsın bende alayım klüp 200 bin kazansın ama o birileri futbol kombinesine fazlasını verir 100 TL basketbola biraz zor verir.Yok 300'e satılacaksa kombineye sahip olan sabahın köründe stada giden almalı.X cemiyete üye olanlar değil.

Beşiktaş protokol tribününden kombine satıyor şubeye katkı sağlayan izlesin oradan diye X cemiyete Z derneğe üye olan izlesin diye düşünmüyor.

Bu olay basit bir olay değildir bu konularda da profesyonelleşmezsek o son adımı son adımları biraz zor atarız.

Güvenlik falan hikaye .Biz bu filmi Şahenk'de de izledik pembe koltuklar
konusunda 2 yıl önce...

Fener bahçenin geçen sene ipekçide oynarken yaptığı kombine satışı ile ilgili link aşşağıda.Blokların isimleri değişmiş ama altta oturma düzeni var.

Federasyon izin vermez dememişler.X cemiyete veririz de dememişler heryeri herkes için satışa çıkarmışlar

Benim istediğim tribünde var bugünkü 003 geçen sene A30'muş adı.Tüm pota arkalarıda var B-20,B-40,D-40

http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/17137/

kalınlaştırdığım yere bende katılıyorum.sanki çıkarmış olmak için çıkartıyorlar kombineleri.

Mevcut durumla federasyonun falan ilgisi yok Efes'de mi saha içi koltuk için gitti Sinan Erdem'e allah aşkına.

Pembe koltuk skandalı volume-2 ile karşı karşıya bulunmaktayız olay bundan ibaret.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Mevcut durumla federasyonun falan ilgisi yok Efes'de mi saha içi koltuk için gitti Sinan Erdem'e allah aşkına.

Pembe koltuk skandalı volume-2 ile karşı karşıya bulunmaktayız olay bundan ibaret.

en çokta o durum sinir bozuyor ya.gerçi 012den de alsan derbide yerinde oturur musun o bile belli değil.

fiyatlar uygun maç bazında bakarsak maç başına bilet ucuza geliyor basketbola sahip çıkalim kaç para olmalı kombine 300 olan yerler 150 yada 100 olan yerler 50 mi olmalı basketbola sahip çıkalım

bizim biletimiz basketbol para vermeye korkuyor hep beleş bilet bekliyor kutay sağol destek için bana kalsa beleş bilet dağıttırmazdım basketbol maçı için en baba bilet 5 lira onu bile beleşe getirmeye çalışılıyor sahip çıkmadan bir şeylere ayakta duramazsın basketbola sahip çıkalım
ne kadar basketbol seyircimiz varmış görelim geçen sene de kombine için hep pahalı deniniyordu basketbol kombineleri ne kadar pahalı geliyor bize futbol sahip çıkyığımız kadar basketbol sahip çıksak maçları 15 kişi taraflarla izlemezdik basketbolumuz galatasaray ait değilmi ki sahip çıkmıyoz yapmayalım böyle sadece gs baskete değil her yerde basketbolumuza sahip çıkalım herkes beleşe kaçmasın

Beleş bilet olduğunu herkes biliyor ama beleş biletle istediğim yerde oturmak yerine yönetimimim bana kombine satıp köşede oturmamı talep ediyor. Tamam parasını tabi ki verelim bir problem yok ama neden ben köşeye hapsoluyorum paramla. Beleş giren adam daha iyi yerden izliyor üstelik :)

Bu beleş bilet işini de çözemedim gitti..Takıma destek olmak için 5 lira vermeyen yüzlerce taraftar var..Bence bize hiç yakışmayan bir durum..

bu kadar eleştiri var kombine satışalarıyla ilgili , bir yönetici çıksın da desin : 2,3 ve 4 bloklardan satış yapamıyoruz nedenleride bunlar.. - ama o blokları satmayıpta derbi maçta o kısımda insanlar görürsek o zaman protesto çok büyük olur..

Kombine ile ilgili skandal ortaya çıktıktan sonra kime nasıl durumu anlatayım diye düşürken bir soyal paylaşım sitesinden Emir Alkaş'a durumu iletmek aklıma geldi.Aslında doğrudan sorumluluk alanı içiersinde olmadığı halde Konu ile samimi bir şekilde ve içtenlikle ilgilendi birşeyler değişir mi bilmiyorum ama elinden bişi gelirse yapacağından emin oldum.Önemli olanda bu zaten ve gelecek için umudum daha da artı.

Bu tutumu karşısında Uzun bir vicdan muasebesi sonucu kombine almaya karar verdim.Tabi konunun elimden geldiğince takipcisi olmaya devam etmeyi sürdüreceğim.

Bu arada Fenerbahçe şimdiye kadar 250 kişi ile oynadı maçlarını ama bunun en büyük nedeni sezon başında açıkladı bilet fiyatlarınından taviz vermemesi ve biletsiz seyirci almaması.Saha içi yerleri 50 TL'ye sattılar geçen sene hatta bazı koltukları sadece kombine olarak sattılar bilet satmadılar ve bu tavizsiz tutum sayesinde artık Fenerbahçeli taraftarlarda basket maçı mı ne kombinesi ne bileti bir şekilde girerim içeri anlayışı yok .Şu aşamada salona giden de yok ama kendi salonlarında yeni bir başlangıç yapabilmek için gerekli ortamı sağlamış oldular.Yani günü kurtarmaya çalışmıyorlar planlı programlı hareket ediyorlar.

Ayrıca 300 TL'lik kombine taksitle alındığında yaklaşık 350-360 TL'ye geliyor Biletix'den satış yapmak da ayrı bir deha örneği olmuş.

Bu forumun ve üyelerinin de büyük katkısı ile 2 sene önce pembe koltuk konusunda geri adım atmıştı yönetim.Yine elimizden geleni yapmalıyız bence.

Kombinelerle ilgili ufak tefek sıkıntılar olabilir ama, moral bozacak veya kombineden uzaklaşacak bir durum sözkonusu değildir.

Ben kendi adıma dostlarımdan ayrı kalmamak için, 213 ten kombine aldım, ve kısa bir süre içinde de 100 liralık ve 150 liralık yerler bitecektir diye düşünüyorum.

Şimdi biletix den tekrar baktım da oturma planlarına.
Çok sevgili yöneticilerimize özellikle 213 numaralı tribün için çok selam gönderiyorum. Pozisyonlara uzaklığı ve saha içine sıfır müdahale şansı ile bu seçenek tam bizim iş bilir yöneticilerimize göre.

Benim asıl konum ücretlendirme değil; 150 ve 300 liralık tribünler de kombine almaya değecek yerler değiller. Hem zaten bu kombinenin olduğu koltukların olduğu bölüme geçiş konusu nasıl kontrol edilecek o da muamma tabi. ;)
100 liralık "dağ başı" 213 den kombine alan bir taraftarın farklı bir tribüne geçişi nasıl kontrol edilecek?

Arda EZER' Alıntı:
Şimdi biletix den tekrar baktım da oturma planlarına.
Çok sevgili yöneticilerimize özellikle 213 numaralı tribün için çok selam gönderiyorum. Pozisyonlara uzaklığı ve saha içine sıfır müdahale şansı ile bu seçenek tam bizim iş bilir yöneticilerimize göre.

Benim asıl konum ücretlendirme değil; 150 ve 300 liralık tribünler de kombine almaya değecek yerler değiller. Hem zaten bu kombinenin olduğu koltukların olduğu bölüme geçiş konusu nasıl kontrol edilecek o da muamma tabi. ;)
100 liralık "dağ başı" 213 den kombine alan bir taraftarın farklı bir tribüne geçişi nasıl kontrol edilecek?

Saha içi olmayan koltuklar arasında bir kontrol yok ama saha içi koltuklar için oldukça sıkı sayılabilecek bir kontrol vardı apdi ipekçide geçen sezon .Görevliler bizzat bilete bakıp koltuğa kadar eşlik ediyor nerede ise hatta bir maç içinde iki kez bileitmi kontol ettikleri oldu.Zaten saha için girişi de farklı

100 ve 150 binlik yerler ise tamamen geçişken 100 binlik kombine ile rahatlıkla 150 binlik yerden izlenebilir.Gerçi zaten fiilen bedava o biletler son peterburg maçında kaç kişi bileti ücret ödeyip de aldı ki ?

Bu sezon ki kombine organizasyonu, bugüne kadar yapılmış en güzel organizasyondur.

100 lira ve taksitle almak inanılmaz büyük bir olaydır, şubeye sahip çıkmak isteyen ve maçlara kafası rahat bir şekilde girmek isteyen herkes zorlanmadan alabilir.

FB ve EP, A.İpekçi'den saha içi koltuklara seyirci alınmayacak maçlar olacağı için gitmiştir.

FB'de BJK'de hemde EP'de bedava bilet vardır.

Saha içi kombineleri orta bloktan satılmamıştır, ama bu bölümler belirli bir zümreyede ayrılmamıştır, oralara kombine satılmamasının tek sebebi, bazı maçlarda o bölümün kaldırılma ihtimalidir.

İstediğimiz fiyatlardan kombineler satışta, bu kombinelerin satılması için herkes çabalamalı....

Ben az önce 213 ten kombinemi aldım, dolu maçlarda arkadan izlerim, normal maçlarda ise öne inerim, çok dert değil.

SON OLARAK GALATASARAY BASKETBOL ŞUBESİNE GÖNÜL VERMİŞ HERKESİ KOMBİNE ALMAYA DAVET EDİYORUM....
GELİN OMUZ OMUZA TAKIMIMIZA DESTEK OLALIM....

BEN 213 TEYİM BEKLERİM EFENDİM :)

benim anlmadığım olay biz neden sinan erdem'de oynamayı seçmedik yad seçtiysekte neden bize zin verilmedi?