Galatasaray C.C.: 60 - Efes Pilsen: 74

Arkadaslar Ülker e karsi kaybettik artik önümüzdeki maclara konsantre olmaliyiz ve bunlardan biri de Efes maci insallah maci aliriz. Mac büyük bir ihtimal ile Pazar günü oynanacak.

Re: Galatasaray Cafe Crown-Efes Pilsen

Sonio2' Alıntı:
Arkadaslar Ülker e karsi kaybettik artik önümüzdeki maclara konsantre olmaliyiz ve bunlardan biri de Efes maci insallah maci aliriz. Mac büyük bir ihtimal ile Pazar günü oynanacak.

maç kazanmak istiyorsa her zaman yaptıklarının üstünde bir performans sergilemesi gerekiyor gs nin , normal performnsı ile FENERBAHÇE ÜLKER efes pilsen türk telekom gibi takımları yenmesi imkansız

Karşıyaka maçı nedeniyle verilen ceza açıklandı mı? Eğer seyircisiz oynama cezası verilirse işimiz çok daha zor olacak.

almighty' Alıntı:
maç kazanmak istiyorsa her zaman yaptıklarının üstünde bir performans sergilemesi gerekiyor gs nin , normal performnsı ile FENERBAHÇE ÜLKER efes pilsen türk telekom gibi takımları yenmesi imkansız

fb ülker neden büyük yazıldı ki şimdi burda ? ülker'in forumumu burası gözümüze sokmuşsun fenerbahçeyi .. ayrıca hadi fener'i böyle yazdın gs öylemi yazılıyor Galatasaray de bari kardeşim.. bu mesajada alıntı yapıp cevap felan verme sakın

Tequila' Alıntı:
fb ülker neden büyük yazıldı ki şimdi burda ? ülker'in forumumu burası gözümüze sokmuşsun fenerbahçeyi .. ayrıca hadi fener'i böyle yazdın gs öylemi yazılıyor Galatasaray de bari kardeşim.. bu mesajada alıntı yapıp cevap felan verme sakın

çok haklısın.fb gibi takımlar için bir daha böyle böyle büyük şeyler yazmayalım.aslında öyle bir takıma en iyi f5 demek lazım.

yahu fenerbahceli olsun , ona birşey diyen yok. tek konu fb ülker adını gözümüze soka soka büyük yazıp ,Galatasaray'ı gs yazması. burası ülker'in forumu değil o kadar , fenerli olmasında bir sakınca yok.

O değil de ben para cezasına yanarım Önder abi. Olacak iş değil valla, Ayhan Şahenk'i kiralayacak paramız yok, taraftardan 3000 YTL para cezası geliyor. Tabii alamazlar Ayhan Şahenk'i, layık değiliz çünkü.

Bir de bir şey, çok çok büyük bir süpriz olmazsa, seyircisiz hiçbir koşulda bu ligde hiçbir takım ( Telekom hariç ) Efes'i yenemez bence. Seyirci olsa bir umut bağlayabilirdim baskıdan ama, bizim seyircimize de umut bağlanmıyor. Neyse. Tek bir örnek, Akatlar'daki baskı ve Efes'in yenilişi. 100 kere maç yapsalar, Beşiktaş bir kere yenerdi.

Bu cezayı almamızda emeği geçenlere ve bunla övünenlere helal olsun ne kadar iyi taraftar oldugunuzun belgesidir ... Ama anlaşılan o ki bu ne ilk ne de son :oops: Maça gelince bu cezadan sonra umudum kalmadı hiç ...
Ancak bir umuttur yaşatan insanı . Yenilsende yensende taraftarın senle :atki

emegı gecenlere tesekkurler. ve galatasarayı bız kotu gunde desteklıyoruz sız evınızde oturarak yorum yapıyorsunuz dıyen arkadaslarım artık bu karardan sonra oturup dusunmelıler bence.. takımın en cok destege ıhtıyacı oldugu bı donemde yalnız kalıyorlar. gercı seyırcı olmadan tofası yendıler.zaten seyırcı takıma ve klube zarar verıyor..

İtiraz edilirse cezada indirime gidilebilir.Ama her şekilde Efes maçını seyircisiz oynarız.Belki daha hayırlı olur.Neyse.

Almigthy nin art niyetli olduğunu düşünmüyorum.Gereken düzeltmeyi kendisi yapacaktır zaten.

fenerlileri bu forumda şahsen istemiyorum
maçı seyircisiz oynamamıza vesile olanlar kimse haklarımı onlara helal etmiyorum(hakkım geçmemişte olabilir)
VE SİZLERE Bİ ÖNERİM VAR BENCE AHMET CÖMERTE GİDELİM VE TAKIMIMIZ SALONA GELİRKEN ONLARI BAĞRIMIZA BASIP GALATASARAY SEVGİMİZİ GÖSTERELİM ONLAR BU MANZARAYI GÖRÜNCE ZATEN YÜREKLERİYLE OYNAYIP MAÇI ALIRLAR

LÜTFEN BU TEKLİFİMİ CİDDİYE ALIN VE DÜŞÜNÜN
GALATASARAY SEVGİMİZİN NE KADAR BÜYÜK OLDUĞUNU HERKES GÖRSÜN...
:atki :atki :atki

Bu cezayı sahaya girenlere ödetecen aslında bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı ?

Umarım yataklarında sıcak sıcak uyuyabiliyorlardır. Kadıköy'de olanların üstüne bir de bu tuz biber oldu.

sene başiından beri isimlere karşı gıcıklığım var kimsenin 100 yıllık kulüplerin isimleri ile alay etmeye hakkı olmadığını düşünüyorum, aynı şekilde gs ile cafe crwon diye dalga geçilse ona da kızarım bjk ya cola turka bu takım yahu diyene de uyuz olurum , sene başında burada alpellayı savunan da bendim herkes karşı çıktı keşke bjkl ve gs de o takıma katkı yapsaydı da yetenekli gençlerimiz körelmeseydi benchte , kaç kişi ismeti hatırlıyor şimdi acaba

oraya büyük yazılma nedeni bana göre ciddi anlamda ezeli rekabete yakışmayacak çirkinlikte yazı yazan arkadaşımızn dikkatini çekmekti , yok genelde bilen bilir ne bjk ne de gs yazarken sonundaki eklentileri kullanmam , çünkü ülker cafe crown cola turka bugün varsa yarın yoktur ama fb bjk gs sürekli vardır 100 yıl daha var olacaktır. 27 yaşındayım , 12 sene aktif olarak basketbol oynadım , benim diyen bir çok büyük kulüp taraftarından daha çok basketbol maçına gitmişliğim vardır, her zaman basketbol seyircisinin üstünlüğüne inanan biriyim, bu foruma baktığımda pırıl pırıl basketbolu bilen ve ona göre yorumlayan genç kardeşlerimi gördükçe mutlu oluyorum , kimsenin tuttuğu renklerle ilgilenmeden yorumlamaya devam edeceğim , benim rengim yok ben basketbolseverim

not : GS adının küçük yazılmasında kasıt yok her zaman küçük harf kullanan biriyim oradaki mevzuyu kısaca anlattım , kusura bakmayın dostlar tekrardan