Galatasaray C.C.: 60 - Efes Pilsen: 74

ayrıca maça dair olarakda şöyle söyleyeyim hedef ilk dörtse ilk dörtün içinde olabiledek takımları da yenmek gerekir en azından bir galibiyet almak gerekirbu takımlarla oynanan maçlarda , çünkü kimsenin bu maçlar dışında kalan maçların hepsini kazanacak diye garantisi yok (örnek kolejin gs yi yenmesi, bjk nin efesi yenmesi) o yüzden telekom ve fener maçları kaybedildi şimdi sırada efes var bu maçı almak da çok zor , ancak ikinci yarıda bu maçların rövanşı var gs buralardan alabileceği bir galibiyetle ciddi avantaj sağlar kendine , en nihayetinde iyi bir kadro var zaman zaman çok iyi oynuyor (özellikle fb maçında bir ara savunmada süperdi) bence bu takıma sonuna kadar destek olunmalı , yıllar sonra özlediğim üç büyük kulübün basketbol kapğışması artık gerçek oluyor bundan daha büyük mutluluk olamaz benim için

kesinlikle bu maçı alıcaz bunun başka bi çıkar yolu yok kaldı ki efes daçka yı zor yendi jenkins falan da formsuz zaten bi cüneytleri var ayakta kalan yenmememiz için hiç bi sebep yok besiktas bile yendi biz niye yenmeyelim

arkadaslar gercekten efes i yenecegimize inaniyorum ben..Haislip efes in en etkili ismiydi bence ve cezali oldugu ıcın oynamayacak..Cüneyt Erden ve nicholas in dıs sutlarini kesebilirsek bence maci alabiliriz...

maç pazar saat 15.00'te olacakmış ve ntv'den naklen

gercekten zor mac olucak ozellikle seyircisiz
ama efes in son macını dusununce ümitlenmiiyorda degilim ama her iktimalle zor bir mac olucak.
fatihe ve fitche cok is dusucek

ya beyler ben teklifimi yinelemek istiyorum

maç günü gidelim ahmet cömerte basketbolcularımıza kendimizi gösterelim onların morallerini arttıralım ve destek olalım onlara
böyle yaparsak maçın seyircisiz olması bişi değiştirmez ve efesi yeneriz...

lütfen bu önerimi ciddiye alın

daha ii bi önerisi olan warsa da söylesin...

Yanıltmadığın için teşekkürler.Kendi adıma senin yazdıkların benim için çoğu kişiden daha değerli.
;)

X' Alıntı:
Almigthy nin art niyetli olduğunu düşünmüyorum.Gereken düzeltmeyi kendisi yapacaktır zaten.

Ekstra galibiyet mutlaka olacak ama sorun sistem ve kimyanın oturmaması.Israr ediyorum 2 değişiklik yapıldığı anda ki bu da 1 ve 3-4 oynayabilen bir oyuncu üzerine olması gerekiyor çok farklı oynayacaktır bu takım.

Almigthy benim misafirimdir yanlış yapmayın :?

Buraya yazmak için hasta Galatasaraylı olmaya gerek yok. Burası her ne kadar Galatasaray ile alakalı olsa da özünde bir basketbol sitesi ve forumudur. Bu tarz bir ortam Türkiye' de başka yerde yok.

Saçma sapan 20.000 km. uzaklıktan NBA yorumu yapılan ortamlardan başka basketbolla dopdolu olan hangi site var?

Almigthy bu forumda adam akıllı yazan ve basketbol yorumlarını beğenerek okuduğum bir elin parmaklarını geçmez kulanıcılardan biridir. Kendisine bir kez daha burada olmasından dolayı ve hiçbir şekilde polimiklere girmemesi nedeniyle teşekkür ediyorum.

bencede GALATASARAY efesi yenebilecek güçte.yeterki basketbolcularımız kazanacaklarına inansınlar ve kendilerine gerçekten destek veren taraftarları için oynasınlar.bu maç ilk 4 için son şans değil tabiki ama tbb de ilk 4 e girmek demek büyüklere karşı oynanan maçları kazanmak demek o nedenle basketçilerimiz bunun bilincine varmalı ve giydikleri formanın hakkını sonuna kadar vermeleri gerekir zaten o formanın hakkını verirlerse eğer benim için kazanmaları veya kaybetmeleri önemli değil... :atki

öncelikle sevgili X ve Arda ya teşekkür ederim , destekleri ve hakkımda söyledikleri güzel sözler için daha fazla da bu konuyu yazıp uzatmaya maç topic ini kaynatmaya gerek yok ama :)

kesinlikle zor bir maç olacak ancak efesin halini görünce daçka karşısında gs ın yenme ihtimalinin kuvvetli olduğunu düşünmeye başladım, son saniyede yapılan bir iki hata olmasa daçka efesi yeniyordu, açıkcası efes takım savunmasını çok iyi yapıyor ama bence elinde fitch i durduracak bir savunmacı yok yani fb de basden ve ömer in yaptığını yapacak kişi yok bence efeste, ne drew nicholas ne de horace jenkins bunu yapabilecek kadar iyi savunmacı değiller geriye barış ermiş ile cenk akyol kalıyor ki ben fitch in onların savunmasında çok fazla zorlanacağını düşünmüyorum , ancak pota altı mücadelesi ciddi derecede handikap olacak gs için bu yüzden bence özellikle dış hücumlarda ekstra sayılar bulmak gerek yoksa maçı kazanmak çok zor gs için

taraftarın maçtan önce salonun orda olması hoş olur oyunculara moral verir, ancak genel olarak baktığımızda efes gibi avrupanın en ateşli deplasmanlarında her sene 3-5 maç yapan bir takımın bu atmosferden pek etkileneceğini sanmam o yüzden içerde taraftar olsa da olmasa da bu efesi etkilemez. bu işten esas zararlı çıkan gs olmuştur zira aynı taraftar kendi oyuncularını çok daha fazla motive eder ve oyuncular normalin üstünde performanslara çıkabilirler... bunun da en öenmli nedeni bu kulüplerde oynayan oyuncuların sadece para ile değil aynı zamanda forma aşkıyla oynamasından kaynaklanır, ki zaten o forma aşkını hiçbirşeyle satın alamazsınız

efesi yenebiliriz çünkü efeste ülker kadar iyi şutörler yok son haftalarda cüneyt ve nicolas formda ama onları durdurabileceğimizi düşünüyorum pota altında da haislip in yokluğunda fatih ve cemalle üstünlük kurarız hem neden yenemeyelim geçen sene daha zayıf bir kadroyla 2 yabancıyla bunu yaptık (bu senede 2yabancılı sayılırız ama neyse)tekrar niye olmasın ayrıca şuana kadar fazla katkısı olmayan holman ve oynarsa mc goven dan bir patlama bekliyorum.fitch in katkısıda çok önemli tabiki :atki :atki :atki

Başka bir topice yazdığım gibi,keşke saha kapatmaya çevrilebilse ceza.İyi bir seyirciyle alacağımız Efes galibiyeti sezonun gidişini değiştirebilirdi.Sağolsun arkadaşlar buna izin vermediler...
İşimiz çok zor.Efes'i yıldırabilen tek faktör seyirciydi.Daha çok teknik yorum yapmak isterdim ama maçın skoru ne olursa olsun benim gözümde kırılma noktası aldığımız ceza olacak.

inanıorumki bu macı alcaz geçen sene olduu gibi en büyük eksiğimiz taraftar karsıyaka macında keske olaylar çıkmasaydı 3 5 karsıyakalı taraftar için kavga edioruz yaw efes pilseni yenmek için cüneyti savunmak lazım keremi içerde fatih savunursa nicholas zaten bisi yapamaz ermalıda unutmamak lazım o da çok iği bir oyuncu cosuyor hemen ama inancım bu macı alacağımız yönünde

dogrusunu söylemek gerekirse pek fazla yenme ihtimalimiz oldugunu düşünmüyorum bu macı taraftar destegiyle oynasaydık farklı düşünürdüm. insallah bu macta fitch murat tufan devrede olur
:atki

gskemal1905' Alıntı:
dogrusunu söylemek gerekirse pek fazla yenme ihtimalimiz oldugunu düşünmüyorum bu macı taraftar destegiyle oynasaydık farklı düşünürdüm. insallah bu macta fitch murat tufan devrede olur
:atki

tufanın hücum gücü düşük ondan bişey beklemek yanlıs hersey mitchel fitch ve murat da ve pota altında fatih de biter
prkaçin -fatih eşleşmesi zevkli olcak sanırım yada ermal daha sert kerem gonlum u katama fatih onu biçer

Prkacin - Ermal
Kerem - Haislip

Fatih - Cemal
Burak - Hollman

:D

15 yeriz normal de , belki fiç coşar bişiler olursa kafa kafaya oynarız