Galatasaray C.C. - Tekel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
he iste geliceğim güzel bir mac
takımın bu macı kesinlikle kazanmasını bekliyorum pota altının bıraz kımıldanması yeter bu mac icin

Finalleride bitirip tek maçlık aradan sonra alıcaz yerimizi salonda işallah bi aksilik olmazsa rahat da kazanırız bu maçı eğlenceli olucak yani :)

maçı kesinlikle alırız diyorum ama daçka maçındaki gibi öndeyiz deyip maçı bırakırsak yenilme şansımızda var.artık 2.devre her maçı ciddi oynamalıyız.e tabi ciddi oynarsak rahat rahat alırız bu maçı

tekel ilk yarıdaki tekel diğil dikkat çekelim bi sürü yeni yabancı getirdiler geçtiğimiz seneler bisürü takımların canlarını yakmışlardı o eski tekel dönebilir dikkat etmeliyiz maça yumşak başlarsak zorlanırız buda hiç iyi olmaz

Hınca hınç değil de diğer maçlardaki kadar gelir..İnşallah Daçka maçındaki kazaya uğramayız yine..Tarih ve saat güzel orada olacağım her zamanki gibi..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Hınca hınç değil de diğer maçlardaki kadar gelir..İnşallah Daçka maçındaki kazaya uğramayız yine..Tarih ve saat güzel orada olacağım her zamanki gibi..

öyle deme inş bu maç salon hınca hınç dolu olucak
oyak maçın cuma günüydü ve herkesin final haftasıydı o nedenle az bi taraftar wardı bu maçta güzel bi trbün hayal ediyorum(z)

Karneleri aldıktan sonraki Pazar günü.Tatil olması sebebiyle günü ve saati bizim yaş grubuna ideal.Karne yüzünden kesmezlerse gelmeyi planlıyorum. :)
Ciddi oynarsak sıkıntı olmaz,yalnız salmamız durumunda çok zorlanırız.Belirtildiği gibi Tekel ilk yarıdaki Tekel değil.Yenildiğimiz Daçka'ya 15 vurdular.Ligde kalacaklarını tahmin ediyorum.Yani maçın seyri bizim elimizde.

öyle deme inş bu maç salon hınca hınç dolu olucak
oyak maçın cuma günüydü ve herkesin final haftasıydı o nedenle az bi taraftar wardı bu maçta güzel bi trbün hayal ediyorum(z)

her maça o dilekle gidiyorum ama malesef..en kalite maçımız telekom maçına bile arkadaşları davet ediyorum ne de olsa yeniliriz diyolar gelin de düşünün.. :)

Eğer Fatih Solak bu maçta da az süre alıp kötü oynarsa kendisini toparlaması uzun sürebilir.Ancak bu son günlerde iyi form grafiği yakalayan Cemal için iyi bir fırsat olabilir.Faul probleminden bir kurtulabilse...Bu arada Cemal'in Oyak maçındaki 5 bloğu Fatih'i aratmadı.

bn onu tartışmıyorumki bnm anlatmak istediğim taraftarın bölünme ihtimali olduğu
benim tek istediğim tekel maçında salonun full çekmesi
bende salona gelcem tabikide

Eğer yazılanlar doğruysa canaydını yaptığı ilk icraattan dolayı kutlamak lazım
darısı verdiği diğer sözlerin başına
en sonunda elalemin kaprisini çekmeden takımımızı görebilicez..
helal olsun walla

maç saati belli oldu.

28 Ocak Pazar
17:00 Galatasaray Cafe Crown - Tekelspor (Ahmet Cömert Spor Salonu)

aynı gün oynanacak olan tekerlekli sandalye basketbol takımımızın macıyla birlikte doyumsuz bir basketbol keyfine hiç kimse hayır demesin lütfen...

uygun bir mac herkez gelip gelemiceğini birkez daha dusunmeli bence gs basket tribünü dediğimiz ilk macta yanlız bırakmayalım takımı

2. yarının ilk maçı olmasından dolayı çok önemli bir maç.umarım alnımızın akıyla çıkarız.inşallah seri galibiyetlerin ilki Tekel maçı olur.bu arada maçı ntv vermiyo.

Nejlet Timur Uzun' Alıntı:
maç saati belli oldu.

28 Ocak Pazar
17:00 Galatasaray Cafe Crown - Tekelspor (Ahmet Cömert Spor Salonu)

aynı gün oynanacak olan tekerlekli sandalye basketbol takımımızın macıyla birlikte doyumsuz bir basketbol keyfine hiç kimse hayır demesin lütfen...

14.00 Galatasaray - Kardemir Karabük

17.00 Galatasaray - Tekel

Haydi İstanbul !

çok iyi olmuş tekerleli sandalye takımıyla aynı gün olması her iki takımımıza da elimizden gelen desteği verelim inşallah full olur cömert hem casa ted ile banvitte oynuyo banvit yenese birada olsa rahatlarız tabi bu maçı kazanmamız şart

tekel maçı için salonun dolu olduğunu hayal ediyorum ne güsel olur şöyle salona giriyoruz içerisi tıkış tıkış dolu süper bir ambians gelin salonu dolduralım bizler şampiyonluğa inandığımızı gösterelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...