Galatasaray C.C. - Tekel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer nitelik yüksek olursa nicelikte yükselecektir.Nicelik nicelik derken sürekli zarar görür olduk.Önce nitelik.

Mesela Oyak maçının görsel zenginliği çok hoşuma gitti.Her maç böyle şeyler yer alsa daha da güzel olur.Kendi kendini ateşleyen rakibin oyununu etkileyen bir taraftar kitlesi vardı.

Galatasaray için susmayacak herkesin orada yer alması gerekir.Bilet fiyatıda 3 Ytl gibi uygun bir fiyat.Eğer birarada olunursa sadece baskete ozel pankartlar ve marşlar yaratılabilir.

Orada olacamm yine aynı yerde yenilmezarmada gsbasket.org kısmında tüm arkadaşları önce salona sonra oraya bekliyoruz.

http://www.galatasaray.org/images/home/back_548son.jpg
(bunu resim olarak ekleyemedim, gözükmüyor.Link olarak verdim ben de)

Ahmet Cömert'te Sarı Kırmızı Bir Gün...

Önce Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, ardından Galatasaray Cafe Crown... 28 Ocak Pazar günü, saat 14:00'te başlayıp, devam edecek olan sarı kırmızı güne hazır mısınız?

Liglerinde zirveye oynayan takımlarımızı, Kardemir Karabük ve Tekelspor maçlarında destekleyip, şenlik havasında geçecek sarı kırmızı bir gün yaşamak için tüm Galatasaraylı sporseverleri Ahmet Cömert Spor Salonu'na çağırıyoruz...

28 Ocak Pazar / Ahmet Cömert Spor Salonu

14:00 Galatasaray - Kardemir Karabük
17:00 Galatasaray Cafe Crown - Tekelspor

http://www.galatasaray.org/basketbol/de ... rID=297822

ronaldinho' Alıntı:
Arkadaşlar bağcılar dan Ahmet Cömert e nasıl gidebilirim ya da olmadı bakırköy den nasıl gidildiğini söylerseniz sevinirim

Bağcılardan minibüsle şirinevlere tek vesaitle gel daha sonra yaya geçidinden geç ataköye ve atriuma doğru yönlendikten sonra sürekli sola dönerek yürü olimpiyat evini köşede göreceksin salon hemen onun arkasında E-5 tarafında.

Bakırköyden gelmek istersen meydanda in nikah dairesi bakırköy belediyesinin arka tarafaından ataköy minibüsleri kalkar. 9.10.11.12.13. kısım minübüslerine bin olimpiyat evinde in.

Arkadaşlar bir de kadıköyden tarif ederseniz çok sevinicem.

Tarkan AKGÜL' Alıntı:
Bağcılardan minibüsle şirinevlere tek vesaitle gel daha sonra yaya geçidinden geç ataköye ve atriuma doğru yönlendikten sonra sürekli sola dönerek yürü olimpiyat evini köşede göreceksin salon hemen onun arkasında E-5 tarafında.

Bakırköyden gelmek istersen meydanda in nikah dairesi bakırköy belediyesinin arka tarafaından ataköy minibüsleri kalkar. 9.10.11.12.13. kısım minübüslerine bin olimpiyat evinde in.

çok saol dostum en iyisi bakırköyden gelmek sanırım

arkadaşlar bir sorum olacak bilet işi nasıl olacak ben en son 2005 senesindeki olayllı fenerbahçe maçına gelmiştim süper bir mnaçtı inşallah bu maçtada orada olacağım ama bilet işi nasıl olacak yada bilet fiyatları ne kadar oluyor bilgilerinizi bekliyorum pazar yıkıcaz yakıcaz o salonu full çekicek inşallah

Arkadaşlar maç hem pazar günü hem de saati de herkese uyabilecek bir saat.Ayrıca futbol maçı falan da yok.Bence asıl şimdi gs taraftarı gerçek taraftarlığını gösterip salonu full yapmalı.Bir tek gs-fb bayan maçında ciddi bir katılım vardı o da derbi olduğundan.Şimdi de salonu doldurmalıyız.Her gelen yanında 2 3 kişi getirse yeter bence :)

darktiger1905' Alıntı:
arkadaşlar bir sorum olacak bilet işi nasıl olacak ben en son 2005 senesindeki olayllı fenerbahçe maçına gelmiştim süper bir mnaçtı inşallah bu maçtada orada olacağım ama bilet işi nasıl olacak yada bilet fiyatları ne kadar oluyor bilgilerinizi bekliyorum pazar yıkıcaz yakıcaz o salonu full çekicek inşallah

bilet fiyatları 3 ytl olucak dostum

Burak Küçüktürköz' Alıntı:
Arkadaşlar maç hem pazar günü hem de saati de herkese uyabilecek bir saat.Ayrıca futbol maçı falan da yok.Bence asıl şimdi gs taraftarı gerçek taraftarlığını gösterip salonu full yapmalı.Bir tek gs-fb bayan maçında ciddi bir katılım vardı o da derbi olduğundan.Şimdi de salonu doldurmalıyız.Her gelen yanında 2 3 kişi getirse yeter bence :)

daha önce başka bi arkadaşımızda bu konuya değinmişti
GALATASARAY sevgimiz fb nefretinden daha fazla olmalı demişti
pazar günü bunun doğruluğunu göstermeliyiz
herkes salona...

hiç merak etmeyin salon full olmasada dolucak eminim,uA-uni olarak arma için heryerdeyiz,aşkımızı yalnız bırakmayız zaten bırakmıcaklarda......yarın mecidiyeköye pazar salonlara........ :atki

Onur UNCU' Alıntı:
Denzi otobüsüyle Bakırköy,oradan taksi en ideali Ömerden kaptığım kadarıyla. ;)

Ben geçen haftaya kadar o yoldan geliyordum..Ama artık Kadıköy-Mecidiyeköy ordan da Mecidiyeköy-Şirinevler güzergahını tercih ediyorum..Bu otobüse binince ister Şirinevler de ister bir önceki durakta inip 10 dk. yürüyerek salona ulaşabilirsiniz..Bu bana maddi açıdan daha uygun geliyor..Malum öğrenciyiz.

bu arada ben yazarken fe5 yazmıştım Fenerbahçe olarak düzeltilmiş
neyini düzeltiyosunuz anlamıyorum
burası gsbasket.org
objektifmi olmaya çalışıyoruz anlamadım
bari f yi büyük harfle yazmayın insaf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...