Galatasaray-CASA Hazırlık Maçı Canlı Yayın

Gurovic her maç yapıyor bunları tamamda.Birisi bana teo nun oyununu anlatsın gittikçe heycanlanmaya başlıyorum.

Arda Öztürk' Alıntı:
Gurovic her maç yapıyor bunları tamamda.Birisi bana teo nun oyununu anlatsın gittikçe heycanlanmaya başlıyorum.
Üzerinde Galatasaray formasının olduğunu bilerek hareket edersin ya. İşte öyle bir şey. :)

Heyecan var, oynama isteği var, sahanın yarısından topu alıp diğer potaya kadar koşma isteği var... : )

89723541bn1.jpg

76008427uc0.jpg

97667710tm7.jpg

51848194cw1.jpg

84343305ma6.jpg

14389151cl6.jpg

49812913hp6.jpg

Acilen guard pozisyonuna bi çözüm bulunmalı bu böle gitmez. Marshall kaldıramaz bu yükü
daha önce bi başlıktada belirtmiştim her sene yaptığımızı bu senede yapacağız bence marshall'ı gönderip yerine yeni bi isim kadroya katılacaktır.

Arkadaşlar Teoman iyi dediniz.Peki yeni Tufan Ersöz ümüz olabilir mi acaba?
Tufan Ersöz ün yerini doldurabilir mi?Cevaplandırırsanız sevinirim.

Bu arada off topic olarak soruyorum yeni transferlerden sadece zizic in numarasını bilmiyoruz(maçları izleyen arkadaşlar hariç)
benim tahminim 9 numarayı aldığı yönünde 9 değilse de 8 dir bence
arkadaşlar tahminim tuttumu zizic in numarası kaç?

Özkan Canpolat' Alıntı:
herseyı m.s yuklemeyelım lutfen takım savunması olara takımımız kotuydu.
M.S a yüklenen arkadaslar , garantisini verebilirmisinin kötü oynadığının ? He, verebilirmisiniz? :) Bu kadar acımasız elestiriler yapmayın lütfen . Ayrıca bu oyuncu sezon icerisinde takımın gizli skoreri olacak biliyorum cünkü onda o potansiyel var .

Marshall Strickland nasıl oyuncu ?

Skor yönü kuvvetli , takımı oynatabilen (iyi pasör), ceza sutları sokabilen , savunması iyi , iceriye drive edebilen ve en önemlisi cok potansiyelli bir oyuncu .

Hatırlatma yapayım ;

Gecen sezon basındaki Quinton Hosley ve simdiki Hosley

yani

1 sezonda : Pınar Karsıyaka'dan - Real Madrid'e

Marshall'ın öyle olmayacağı ne malum ?

Umarım anlatabilmişimdir

Burak Barut' Alıntı:
Sorması ayıp.Bu Teoman çatır çatır döktürürken Altay Bey nerelerde ?
Hoca süre vermemis olabilir , Alican'da bugün oynamadı . Bence bu tamamen hocanın insiyatifi

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2ugrfq8i]Sorması ayıp.Bu Teoman çatır çatır döktürürken Altay Bey nerelerde ?
Hoca süre vermemis olabilir , Alican'da bugün oynamadı . Bence bu tamamen hocanın insiyatifi[/quote:2ugrfq8i]

O zaman Altay Bey kendine gelsin ;) Bu kadar eksik bir takımda ve hazırlık maçında görev alamıyorsa kendine gelsin ;)

Abicim dur bi yaa :) Nerden biliyosun formsuz olduğunu ? Ya sakatsa