Galatasaray-CASA Hazırlık Maçı Canlı Yayın

Kerem SEÇER' Alıntı:
Gurovic 25 sayı, 6 reb, 2 asist, 1 top çalma, 2/2 serbest, 6/8 ikilik, 4/5 üçlük
Graves 17 sayı, 6 reb, 3 asist, 1 top çalma, 4/4 serbest, 2/5 ikilik, 3/7 üçlük
Zizic 14 sayı, 4 reb, 6/8 serbest, 4/10 ikilik
Hüseyin 10 sayı, 5 reb, 2 asist, 1 top çalma, 2/2 serbest, 4/6 ikilik, 0/1 üçlük
Strickland 8 sayı, 4 reb, 4 asist, 0/2 serbest, 1/3 ikilik, 2/4 üçlük
Teoman 7 sayı, 2 asist, 1 top çalma, 2/3 ikilik, 1/1 üçlük
Polat 6 sayı, 4 reb, 2 asist, 1 blok, 3/7 ikilik, 0/3 üçlük
Milojevic 2 sayı, 1 asist, 1/1 ikilik (çok erken sakatlandı)
Erdem 2 ribaund, 0/2 serbest, 0/1 üçlük

Anlatımda 1-2 hatalı yer var. 3lük dediğimize hakem vermemiş yada aynı mesajı 2 kere yazmışım. Bu yüzden Gurovic ve Graves fazla çıkmıştı ilk yorumlarda. Asıl istatistikler böyle.
Evet abi Polat'ın bir üçlüğü vardı ikilik saymışlar...
Teoman'ın üçlüğünü de malesef ikilik saymışlar...
Bu arada görüşemedik Kerem abi artık bir dahaki maça...

Arkadaşlar bu maçlar eksiklerimizi görme maçı, yenilmemiz bence önemli değil, hoca kazanmak isteseydi Gurovic'i hiç oyundan çıkarmazdı, sadece bu bile galibiyete yeterli olabilirdi.

2. Nokta ise bu sene hücumda sorun yaşamayacağız, savunmada ise sıkıntı yaşayacağız, teknik ekibimiz bol bol savunma çalıştırmalı takıma, keza rakipte ayakları hızlı 1-2 oyuncu bizi zor durumda bırakacaktır, buna biran önce çözüm üretilmeli, Gaines ve Owens yok artık:(

Gurovic meselesi var birde, arkadaşlar bu adama şunu hissetirmeliyiz, senin arkandayız bizim için oyna!

Bu duyguyu ona yükleyebilirsek bu sezon bizi çok büyük mutluluklar bekliyor!

Umut Gökçe de dedi ama skorboardla attığımız sayıları karşılaştırırsan doğru olduğunu göreceksin. Ayağı çizgideydi muhtemelen sen skorboarda bakmamışsındır ;)

Not: Teoman'ın bir üçlüğü ikilik olacak. Zizic de son 2 serbest atıştan birini kaçırdı.

Neyse istatistikler önemli değil ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Gurovic 25 sayı, 6 reb, 2 asist, 1 top çalma, 1/2 serbest, 6/8 ikilik, 4/5 üçlük
Graves 17 sayı, 6 reb, 3 asist, 1 top çalma, 4/4 serbest, 2/5 ikilik, 3/7 üçlük
Bu nedir bea :) Bu adam böle attıkça ve biz şu yenilme huyundan kurtuldukça güzel günler bizi bekler :)

Abi eminim denedi ilk yarıda sol köşeden....Neyse mac bitti artık fazla konusmaya gerek yok abi bu arada biri videoya alıyodu kimdi o acaba...o videoyu gs tv ye verelim izlesinler izlemeyen arkadaşlar.

Gurovic gerçekten tek kelime ile müthiş. Bir adam 20+ sayı her maç atabilir ama bu kadar yüzdeli. Gerçekten yüzdeler göz kamaştırıcı. Bizim için çok ama çok büyük bir şans. Her fırsatta ona değerini göstermeliyiz. Davranışları ve performansı ile gitgide kanım kaynıyor Gurovic'e... Büyük adamsın Gurovic...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Gurovic gerçekten tek kelime ile müthiş. Bir adam 20+ sayı her maç atabilir ama bu kadar yüzdeli. Gerçekten yüzdeler göz kamaştırıcı. Bizim için çok ama çok büyük bir şans. Her fırsatta ona değerini göstermeliyiz. Davranışları ve performansı ile gitgide kanım kaynıyor Gurovic'e... Büyük adamsın Gurovic...

Uğur Gurovic seni Lebron aşkından vazgeçireblirmi_? İmzan şu şekilde olabilirmi??

''KİNG'' Mılan GUROVİC... Tek kişilik takım... :)

Umut Erdem' Alıntı:
Abi eminim denedi ilk yarıda sol köşeden....Neyse mac bitti artık fazla konusmaya gerek yok abi bu arada biri videoya alıyodu kimdi o acaba...o videoyu gs tv ye verelim izlesinler izlemeyen arkadaşlar.
gerçekten arkadaşlar takımımızı izleyebilecekmiyiz
umut sende video ya aldım demiştin.ben mi yanlış anladım yoksa

Şimdi arkadaşımla beraber 30 dakikalık aldık ama youtube kapalı oldugundan türkiyeden update olmaz o yüzden biraz sorunumuz var.

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":1aobsjul]Gurovic gerçekten tek kelime ile müthiş. Bir adam 20+ sayı her maç atabilir ama bu kadar yüzdeli. Gerçekten yüzdeler göz kamaştırıcı. Bizim için çok ama çok büyük bir şans. Her fırsatta ona değerini göstermeliyiz. Davranışları ve performansı ile gitgide kanım kaynıyor Gurovic'e... Büyük adamsın Gurovic...

Uğur Gurovic seni Lebron aşkından vazgeçireblirmi_? İmzan şu şekilde olabilirmi??

''KİNG'' Mılan GUROVİC... Tek kişilik takım... :)[/quote:1aobsjul]
Vallaha yavaş yavaş olan oluyor Okan. İçimi bir Gurovic aşkı sardı. LeBron'un yeri her zaman ayrıdır. Ama Gurovic artık zirvede. Onunda yeri ayrı. İmzamı değiştirmek iyi fikir...

Umut Erdem' Alıntı:
Şimdi arkadaşımla beraber 30 dakikalık aldık ama youtube kapalı oldugundan türkiyeden update olmaz o yüzden biraz sorunumuz var.

Ben şu an youtube'a girebiliyorum (tamamen normal yollardan). Youtube olmazsa dailymotion'u deneyin derim.

Maçtan fotoğraflar koymaya çalışıyorum ama en fazla bu büyüklükte mi oluyor acaba ?

79701367vn6.jpg

Savunmamızı düzelttikten sonra daha da iyi olacağımızı biliyorum. Bu maçta tek sorun, savunma olarak göründü. Pota altına adam kaçırdık, smaç yedik, 3'lük yedik bol bol. Bunları azaltsaydık son saniyelere çabalayarak değil, elimizde top tutarak girerdik. Hazırlık maçı diye üzmüyoruz kendimizi.

Hazırlık maçı olduğundan dolayı hem Gurovic'in kendisini fazla sıkıntıya sokmadığını, hem de Murat Hoca'nın onu fazla oynatmayı düşünmediğini gördüm. Yoksa lig maçlarında Gurovic'in 30'lu sayılarda gezeceğini düşünüyorum. Bandaj konusu da, karşılıklı sevginin ve saygının bir ürünü...

Bu maçta en çok -hemen hemen hepinizin bahsettiği- Teoman'ı beğendim. Süre aldığı dakikalarda elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştı. 'Ben bu takıma faydalı olacağım' görüntüsü çizdi.

Polat'ın -önceki maçlarda sahadaki görüntüsünü bilmiyorum ama- istekli olduğunu gördüm.

Strickland'in biraz daha fazla faydasının olması gerekiyor. Bir iki hücumda biraz kararsız davrandı gibi geldi bana. Yanlış da hatırlıyor olabilirim. Bir iki hücum için değerlendirmiyorum tabii; ama ileride bize daha fazla faydasının olması gerektiğini hissediyorum.

Diğer oyuncularımız olması gerektiği gibiydi. Gözüme çarpan olmadı pek. Graves ve Zizic 31 sayı bulmuşlar gerçi. : )

Hazırlık maçı olmasından dolayı yenildiğimizi düşünüyorum. Resmî maçlarda daha farklı olur, daha iyi savunma yaparız.

Bir de, artık Ankara'da kazanalım. Takımdan, lig maçlarında kazanma sözü istiyorum.