Galatasaray CC: 71 - Pınar Karşıyaka: 56

• Konbuyu başlatan Necati
  • Başlangıç tarihi
arkadaşlar maçtaki kavga görüntüleri tam bir rezaletti takımımız adına büyük ihtimalle saha kapatırlar bize ve ana haber bültenlerine bile çıktık yani ayrıca maça gidip de bu kavganın sebebini bilen varsa benle paylaşsın lutfen son olarak da fitch neden bu kadar kotu oynadı sakatlık varmı :kizlar :kizlar

salonun karsı tarafında bırbırı ıle kavga eden ınsanlar. sadece rakıpten dıye tahammul edılemıyen tavırlarve kavgalar.. hakem yanlıs karar verdı dıye tepkısını ıslık yada bogucu tezahurat ıle yapmak yerıne sahaya atlayan taraftarlar. ve bır basketbol salonuna sırtı donuk ınsanlar ve onların emrınde kufur eden ınsanlar...kendı takımına deılde rakıbıne 15 dakıka boyunca sureklı kufur eden ınsanlar..herseyden onemlısı salonda cok sayıda cocuk ve bayan oldugu halde kufur ederek centılmen ve taraftar oldugunu sanan taraftar..ıcerı bedava gıren cocuklar..
ve bıdaha maca gıtmeyelım dıyen ınsanlar..
ve spor adına katledılen saatler..hepsı spor adına..
not:sanırım anonsu yapan emre ıse bısey soylemek ıstıyorum. son lafım sana.. :muhaha abıcım gobegın muthıs. ama sanırım erıtmen gerek. :muhaha :muhaha

Arkadaşlar NTV'de dun gece izlediğim spor haberlerinde Fitch'in 2.yarı ilk beşte olmadıgından dolayı sahaya cıkmadı diye haber geçti boyle birşey varmı herhangi bir bilgisi olan varmı??

bertan' Alıntı:
salonun karsı tarafında bırbırı ıle kavga eden ınsanlar. sadece rakıpten dıye tahammul edılemıyen tavırlarve kavgalar.. hakem yanlıs karar verdı dıye tepkısını ıslık yada bogucu tezahurat ıle yapmak yerıne sahaya atlayan taraftarlar. ve bır basketbol salonuna sırtı donuk ınsanlar ve onların emrınde kufur eden ınsanlar...kendı takımına deılde rakıbıne 15 dakıka boyunca sureklı kufur eden ınsanlar..herseyden onemlısı salonda cok sayıda cocuk ve bayan oldugu halde kufur ederek centılmen ve taraftar oldugunu sanan taraftar..ıcerı bedava gıren cocuklar..
ve bıdaha maca gıtmeyelım dıyen ınsanlar..
ve spor adına katledılen saatler..hepsı spor adına..
not:sanırım anonsu yapan emre ıse bısey soylemek ıstıyorum. son lafım sana.. :muhaha abıcım gobegın muthıs. ama sanırım erıtmen gerek. :muhaha :muhaha
bu yazıyı baş tacı yapıyorum!!

Beşiktaş taraftar topluluklarına baktıgınıza iyi veya kötü kesin yorumlar getirebilir;ortaya bir kimlik çıkartabilirsiniz.Nitekim zaman zaman yaptıkları güzellikleri gazetelerde okuyabilir;hatta bazı icraatlerinin gündem yarattıgına şahit olursunuz.

Galatasaray taraftarına bakarsanız;ortada 'tek' grup olmasına ragmen acayip bir kimliksizlik ortaya çıkıyor.Dün maçta Galatasaray taraftarı kendisiyle,rakip taraftarla,yönetimle,herkesle kavga etti,herkese küfretti.Tamam çılgınsın ama polis çıkartmaya kalktıgında da önden yürüyüp terketmeyeceksin.

Taraftar küfrediyor,taraftar adam dövüyor.İki türlü eleştiri olur.Ya biz galatasaraylıyız deyip bu adamlarıda düzeltecek yönde çalışırsın;ya da bu taraftarı eleştirip tribünden soğursun.

Bir arkadaş Tayfa grubuna eleştiri yapmak ihanettir demiş.Neden bunu diyor;çünkü biliyor ki tribünde diğer gruplardan neredeyse çıt çıkmıyor.Futbol maçlarında kapalının ortasından sürekli bir ses geliyor.Eski açıkta yanındaki taraftarı duymuyor ama rakip taraftarın sesini duyabiliyorsun.Örneğin Sakarya maçı ve Tatangalar...

Şimdi geçelim bu maçın eleştirisine :

Maç başlarken bizim Ultraslan'a ait olmayan afişimiz engellendi.Galatasaray tribünlerinin buna hazır olmadığı yönünde uyarılar yapıldı.Bu taraftarlar arasında kalsın diyelim,geçelim.

Sonra maç başladı ve Galatasaray'ın galip geleceği anlaşıldı.Taraftar,Banvit maçına göre daha fazlaydı ama tezahüratlar o maça göre etkisizdi.KSK taraftarı bi pankart açmak istedi ve sanırım birileriyle görüştü.Onlardan ret yanıtı aldı ve bench arkasına oturdular.En fazla 5 kişiydiler.Derken bir Karşıyakalı sanırım salona yeni girmişti;bizim önümüzden,tribün liderlerinin arkasından geçerek bench arkasına gitmek istedi.Tam o sırada ''burası bizim çöplüğümüz'' mantığıyla bu liderlerden biri adama saldırdı.Karşıdan da ''hehehooooyyyttt'' diye bir ses yükseldi.Adam yerine geçti;ee Ksklılarda yapılana karşı çıkma amacıyla '' KAfkafsisi'' temposu tuttular.Bu sırada karşı tribünden birileri sahaya girdi.Evet,Gs taraftarları bunu çok gruba yaptılar;ama bu adam bilinçsizlikle sahadan geçti.

Ben geçen sene 3 kez maçtan çıkarıldım,2 kerede cezadan dolayı maçı izleyemedim.Artık sıkıldım bu hareketlerden.Yine çıkarılacagımızı biliyordum;nitekim çıkarıldık.

Ee şimdi Tayfa denilen gruba laf atmakla hakkaten birşey olmuyor.Onlarda basketten anladıklarını iddia etmiyorlardır.Şimdi yapılanları eleştirmek ile kalıyorsanız hiç birşey elde edemeyiz.

Gsbasket olarak bu konuda somut adımlar atmamız gerekmez mi?Tribünde karışık yerleşen bu taraftarı toplasak da sahaya sırtını dönmeyerek Galatasaray için hiç susmayarak bağırsak!Üretip marşlarımız haykırsak?Bence buradan bu sonuş çıkar.Şurada maça gidip,eleştiri yapan arkadaşlar olarak bir toplansak 50 kişi oluyoruz.Basket tribünü için onemli bir rakam.Değil mi?

bence artik su ahmet cömertten vazgecip ayhan sahenke yerleselim. en hayirlisi o olur. bu salon hakkatten ugursuz ve inanilmaz derecede kötü bir salon. 5 sira tribün bir de sahaya asiri yakin.

rebel34' Alıntı:
Sen bu maça gelmişsin dumlupınardan ben giderim her maça ve bugünde oradaydım emin ol tiyatro izler gibi izlemem maçları (ki izLEYENEDE SAYGI DUYARIM) ANCAK BUGÜN OLAN olaylarda kim olsa destek vermemeliydi sen yapmışsın bence biraz düşünürsen takıma verdiğin zararı farkedeceksin .... Basketbol maçlarında gerçekten çok mükemmel seyircimiz olduğu ve tezahüratın takımı motive edecek sekilde çok MAÇA gittim ancak sen İNAMOTO tezahüratını muhteşem destek diye tanımlıyorsan kendine iyi bak ...

sen kendine iyi bak arkadaşım,merak etme biz bakıoruz.o anki tepki neyse o verilmiştir.polisinde,ksk li o ... taraftarlarında,sonra canaydının sonrada bizim suçumuzda var bu işte.ama eleşirmek için önce bi orda olmak lazım.rpbpt gibi duralım mı yani,ksk liler bize gs a küfür etsin,polis bize dalsın,canaydın hala orda robot gibi dursun, elbetteki tepkimizi koyarız.iyi yaptık ama,hakemelr naptı febeye küfüredilio die sahyı terketti gelde çıldırma.işte bu hakemelrin febeye bağlı oludğunn gene bir göstergesi.bizte tabi çileden çıktık.hee bi arkadaşta uA nın bazı gruplarının maçlara alınmamasına yönelik vaybe sen mi gidiceksin o zman her yere desteklemeye,gs küfür edilince sen mi savunucaksın,yoksa tiyatromu izlicen.peki bu olaylar banvit maçındanie olmadı.aynı kişiler gene ordaydı.demekki her maçta olmuyor.bişiler tetikliyor.haksızlık vrsa sesimizi çıkartırız.o trübün liderleri yapıo bunları dienlere sölüorum sen evde tv den yatağında izlerken,ordaki abilerimiz GS ın ev sahibi olduğu bir maçta içeri elini kolunu sallayarak küfür eden el kol hareketi yapan kişiye gereken müdahaleyi yapmıştır.iyide olmuştur.ha onlar olmasın diosunuz olnlar olmasydı o küfr eden sonra ne dicekti oraya girdik küfür ettik bişi yapamdılar gs taraftarında bişi yok hepsi kolpa bunalrın vb.kusra bakmayın ama o kadar kolay değil.herkes çok boş konuşuo yok basket seyrcisi yok futbol seyircisi ne dmek istiosunuz siz ya.tek arma tek forma diğilmi aşkımız.o zmanda tek taraftar olcaktır ortada.daha fazla yazmak istemyirum.

BU ALEMDE TAYFA,GERİSİ PALAVRA......... :atki

önemli olan o ksk züppelerinin ne dedegi degil. önemli olan bizim taraftar icin baskalarinin ne düsündügü degil. önemli olan o armanin basarisi. maalesef siz hareketleriniz ile bu basarinin yoluna tas koydunuz (efes maci seyircisiz sayenizde). tribün mü önemli takim mi? arma icin mi cabalar yoksa tribün icin mi? yüz kere sordum hala cevap alamadim. bir zahmet cevaplarsan sevinirim sevgili uAozi kardesim. ben üzülerek ultrAslanin amacindan uzaklastigini görüyorum.

uAozi' Alıntı:
sen kendine iyi bak arkadaşım,merak etme biz bakıoruz.o anki tepki neyse o verilmiştir.polisinde,ksk li o ... taraftarlarında,sonra canaydının sonrada bizim suçumuzda var bu işte.ama eleşirmek için önce bi orda olmak lazım.rpbpt gibi duralım mı yani,ksk liler bize gs a küfür etsin,polis bize dalsın,canaydın hala orda robot gibi dursun, elbetteki tepkimizi koyarız.iyi yaptık ama,hakemelr naptı febeye küfüredilio die sahyı terketti gelde çıldırma.işte bu hakemelrin febeye bağlı oludğunn gene bir göstergesi.bizte tabi çileden çıktık.hee bi arkadaşta uA nın bazı gruplarının maçlara alınmamasına yönelik vaybe sen mi gidiceksin o zman her yere desteklemeye,gs küfür edilince sen mi savunucaksın,yoksa tiyatromu izlicen.peki bu olaylar banvit maçındanie olmadı.aynı kişiler gene ordaydı.demekki her maçta olmuyor.bişiler tetikliyor.haksızlık vrsa sesimizi çıkartırız.o trübün liderleri yapıo bunları dienlere sölüorum sen evde tv den yatağında izlerken,ordaki abilerimiz GS ın ev sahibi olduğu bir maçta içeri elini kolunu sallayarak küfür eden el kol hareketi yapan kişiye gereken müdahaleyi yapmıştır.iyide olmuştur.ha onlar olmasın diosunuz olnlar olmasydı o küfr eden sonra ne dicekti oraya girdik küfür ettik bişi yapamdılar gs taraftarında bişi yok hepsi kolpa bunalrın vb.kusra bakmayın ama o kadar kolay değil.herkes çok boş konuşuo yok basket seyrcisi yok futbol seyircisi ne dmek istiosunuz siz ya.tek arma tek forma diğilmi aşkımız.o zmanda tek taraftar olcaktır ortada.daha fazla yazmak istemyirum.

BU ALEMDE TAYFA,GERİSİ PALAVRA......... :atki

Bu fikirlerini cevaplamak için kafamı yormaya gerek duymuyorum çünkü siz değişmeyeceksiniz.

uaozi,acaba çıkarıldığımız FB maçlarının hepsinde de takımı yalnız bırakmaya,paralarını verip düzgün bir şekilde maçı izleyen insanların maçtan çıkarılmalarına neden olan yönetim miydi?
Ayrıca küfürklü tezahürat için üç kere anons yapıldı.Hakemlerin davranışları onların FBli olduğunu göstermiyor.

Banvit maçında olay çıkmadı çünkü bordeux maçı daha oynanmamıştı ve olay çıkartmak isteyen bir toplam yoktu o maçta , o maçta da ordaydım ben ...

Başkana ; bu maçta ki olaylarla ilgili senin yorumlarını merak ediyorum açıkçası konuyu uzatmak için değil sadece bir durum değerlendirmesi de senden bekliyorum ...

Galatasaray tribünleri neden dolmaz, bu maçta daha iyi anlaşıldı herhlade.

Allah aşkına söyleyin, ben çocuğumu alıp maça gidebilirmiyim? ya da diyelimki çocuğumu getirmeden kendim geldim, küfür dinlemek zorunndamıyım?

Polis bunlara asla müsade etmemeli.

bazı forumlarda bazı arkadaşlar, bu protestonun Canyadın'a karşı yapıldığını söylüyor. Ben deonlara diyorum ki; Canaydının adresi belli, bürosu şirketi belli, eğer yiyorsa, karşısına çıksanıza?

Bu maçtaki seyirciden utandım

basket maçlarının ufak ufak kendi kitlesini oluşturmaya başladığı takımımızın iyi olduğu bir dönemde salonda yapılanlar resmen rezaletti.

giggs' Alıntı:
Galatasaray tribünleri neden dolmaz, bu maçta daha iyi anlaşıldı herhlade.

Allah aşkına söyleyin, ben çocuğumu alıp maça gidebilirmiyim? ya da diyelimki çocuğumu getirmeden kendim geldim, küfür dinlemek zorunndamıyım?

Polis bunlara asla müsade etmemeli.

bazı forumlarda bazı arkadaşlar, bu protestonun Canyadın'a karşı yapıldığını söylüyor. Ben deonlara diyorum ki; Canaydının adresi belli, bürosu şirketi belli, eğer yiyorsa, karşısına çıksanıza?

Bu maçtaki seyirciden utandım

yaa bu küfür olayları sadece bzm salonumuzda yokkii...akatlardada her hafta küfür oluyoo...özellikle geçen sezon bjk nın her maçı küfürlüydü ama ben seyircinin dışarı çıkartıldıını hatrlamıyorumm....

beyler şapkayı önünüze koyun düşününn...tamam küfür doğru değil..ama bu ülkede en çok sömürülen ve ezilen GALATASARAY traftarıdır...buda yönetimden kaynaklanıyoo....

bir polis memurundan duyduğum şeyyy:"BİZ FB TARAFTARINA EN UFAK Bİ MÜDAHELE YAPSAK BAŞIMIZ YÖNETİMİYLE BELAYA GİRİYOOO" ne demek buu aziz taraftarını koruyooo....azizi günahım kadar sewmem ama bu tarafını takdir ediyorumm...

haftaya f5 maçı var.bakalım salonda ne kadar küfr edilecek ve salon u boşaltabileceklermiii