Galatasaray CC: 71 - Pınar Karşıyaka: 56

• Konbuyu başlatan Necati
  • Başlangıç tarihi
maçtan düngece eve geldiğimde saat 2330 du (Allah hakemlerden razı olsun son periyotuda izlesek son minibüsede yetişemezdim ) Maçtan önceki tahminimn tuttu ve maç çok rahat 20 civarı oldu (sakarya daki turnuvadan bilioz ksk yı ) Maçtaki olayalara gelince ne yazıkki , gereksiz tepkiler vererk kendi kendimizi yıpratıyor ve kimi durumlarda rakip takım tarfatarlarının eleştirdiğimiz hareketleri bizim içimizdekiler de tekrarlıyor .
Şimdi ksk lının 1i salona geliyor o ana kadar tribünde olup olmadıkları bile belli olmayan ksklılar da salondayken 1 olay oluyor ve Tribün büyüklerimiz kalkıp elemana çöküyolar.(ki okadarına ses çıkarmayıpta bu elemana 1 sey yaptıklarına gorede var 1 bıldıklerı dıyoruz , zaten elemanda trıbunde yedıgı tekmenın tokadın etkısıyle rahat durmadı ) neyse mılletı cıkartırlarken gene koridorlarda bı olay oldu . Sahanın öbür tarafındaki olaya müdahele etme gereği duyan arkadaşlar en kestirme yol olarak sahanın içinden geçmeye çalıştılar falan filan .
Asıl önemli konu şuki O sahaya atlayan kişilere polislerin engel olamamsı , atlayan kişilerin bu olaylardan dolayı hiç 1 şekilde sorgulanmamamsı . Benim herzaman inandığım 1 olay var : Sen koyarsın polisini ön sıralara sahaya her hangi şey atanı alırsın taraftarın içinden (dünki gibi ) Fişlersin kardeşim bu insanı , alırsın elinden maça girme hakkını basarsın cezayı 2 hafta bilemedin 3 hafta sonra . Bizim ne yazıkki bilinçsiz taraftarımız derki ulan polis çok sıkı alıntı olup rezil olucağıma bırak paşa paşa takımımı destekleyim. Bu şekilde kısaca salladırıcan bunu yapan 3 4 kişiyi bak bakalım olay molay kalıyormu yada olay çıkaran adam kalıyormu tribünde ...

Taraftar ile ilgili bölüm kitlendiği için buraya yazmak zorundayım üzgünüm.. Sevgili hocamız ve oyuncularımız her fırsatta seyircimizi salonda görmek istediklerini söylüyorlar. Ben gerçekten o kadar üzgünümki seyirci ile güzel olan bir spor nasıl seyirci ile bu kadar kötü hale gelir ben uzun zamandır böylesini görmemiştim. Bu salondan defalarca çıkartıldık açıkçası alıştık buna ama nereye kadar. Ben kızkardeşimi götürdüm bu maça ve o edilen küfürü (küfrüleri değil) nasıl bir insan söyler ben bunu anlayamıyorum. Ne kadar utanç verici. Anlayamadığım bir diğer noktada hakemlere tepki gösterilmesi. Yanımda bir arkadaş nereye gidiyorsunuz diyor hakemlere. Ona aynen şunu söyledim sen duymuyorsun galiba. Ama umrunda bile değilki. O kadar doluyumki bu konuda gerçekten üzüntümden kahroluyorum..Yani inanın salon boşaltıldıktan sonra ki maç daha zevkliydi. Seyircisiz bir basketbol maçı nasıl daha zevkli olur bunuda görmüş oldum. Şu andan itibaren tek umudum salona biletsiz seyirci alınmaması ve maçlarımızı bu uğursuz salonda oynamamak(seyirci açısından uğursuz). Umarım bir gün Galatasaray basketbol taraftarı basketbol takımı için salonları doldurur..

Taraftar dün muhteşemdi..
Son zamanlarda düşüşe geçen taraftarımız antalya deplasmanı (özellikle) ve ksk maçındaki birlik beraberlik ve gs'nin hiçbir koşulda ismine leke sürdürmeyen arkadaşlar dün ksk'lilerin kışkırtmaları sonucunda, sahaya girdiler.. Girilmesi gerekiyordu.. Önüne gelen ''bu bizim iyimser tablo çizen ve fair playci taraftarımız yüzünden'' salona böle kafasını sallaya sallaya girmeye çalışıyorlar..!

Galatasaraya en büyük ihaneti bilinki bu tayfa düşmanı insanlar yapar..
Adamın maçla alakası olmaz.. Gelir çekirdeğini alır, maçını izler sanki katapultu izler gibi sonrada başını eger evine döner..

İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDERİZ ÖLÜMÜNE DESTEK..!
:atki :atki :atki :atki

ne muheteşemi rezaletti rezalet kimse fair play olsun demiyor ama salonda maç izleme adabı vardır rakibe saldır bağırmayana saldır sürekli küfür et ne bu yaaaaa yazıklar olsun....
SUÇ YÖNETİMDE REZALET BİR SALONDA SAHİPSİZ BİR TAKIMIMIZ VAR!!!!

Dün ikinci yarı başlarken yani üçüncü periyodun başında Gerald Fitch soyunma odasına gitti ve bir daha geri gelmedi. Murat Özyer dışında tüm sorumlu kişiler sanırım 7-8 kişi sürekli içeri gidip geldi. Ama Fitch geri gelmedi. Vatan gazetesinde ilk beşte başlamadığı için rest çektiğini yazmışlar. Galatasaray.org da ise sakatlanıp çıktığını. Tvden izleyenler varsa maçı bununla ilgili bir açıklama oldumu veya bu konudan bilgisi olan varmı? Benim gözlemlediğim bir sakatlığı olduğu çünkü içeri ilaç alıp gidildiğini gördüm. Umarım öyledir çünkü diğer türlü rest çekmesi olumsuz bir davranış. Burada sakatlığı istemek kötü biliyorum ama diğer türlü rest çekmesini düşünmek bile istemiyorum.

Kasımpaşa' Alıntı:
Taraftar dün muhteşemdi..
Son zamanlarda düşüşe geçen taraftarımız antalya deplasmanı (özellikle) ve ksk maçındaki birlik beraberlik ve gs'nin hiçbir koşulda ismine leke sürdürmeyen arkadaşlar dün ksk'lilerin kışkırtmaları sonucunda, sahaya girdiler.. Girilmesi gerekiyordu.. Önüne gelen ''bu bizim iyimser tablo çizen ve fair playci taraftarımız yüzünden'' salona böle kafasını sallaya sallaya girmeye çalışıyorlar..!

Galatasaraya en büyük ihaneti bilinki bu tayfa düşmanı insanlar yapar..
Adamın maçla alakası olmaz.. Gelir çekirdeğini alır, maçını izler sanki katapultu izler gibi sonrada başını eger evine döner..

İNŞALLAH BÖYLE DEVAM EDERİZ ÖLÜMÜNE DESTEK..!
:atki :atki :atki :atki

Bravo böyle devam edin. Atılmaya devam.

Zaten adamı dövmüşsün girişte, bir de üstüne adamları çıkartıyorlar daha neyin sahaya girmesi ? İstediğin olmadı mı işte elini kolunu sallaya sallaya giremedi adam.

Ayrıca burdaki insanlar ne tayfa düşmanı, ne de senin dediğin gibi elinde çekirdek "katapult" izleyen tipler. Hepimiz burada yapılan bir yanlışı tartışıyoruz. Özeleştiri yapamayacak hale geldiysek vay halimize.

Madem o tipi sıkıştırmayı düşündünüz, niye o anda salon dışına çıkıp salon dışında sıkıştırmayı denemediniz ? İlla sahaya mı dalmanız gerekliydi ?

Bu kafayla devam edersek hiç bir 40 dakikayı tamamlayamayız. Umarım tez zamanda Ayhan Şahenk'e geçeriz de sahaya girme olayı olmaz en azından.

Not: Bu arada dünkü olayları saymazsak taraftar gerçekten çok iyiydi. tekbuyuk.com'dan tribün videolarını izledim, tv'den pek dikkat edememiştim. Maça gidenler de bunu vurgulamaya çalışıyor sanırım. Ama işte gel gör ki bu olaylar hepsinin üstünü kapattı. Lütfen biraz bilinç !!!

Almeida' Alıntı:
Dün ikinci yarı başlarken yani üçüncü periyodun başında Gerald Fitch soyunma odasına gitti ve bir daha geri gelmedi. Murat Özyer dışında tüm sorumlu kişiler sanırım 7-8 kişi sürekli içeri gidip geldi. Ama Fitch geri gelmedi. Vatan gazetesinde ilk beşte başlamadığı için rest çektiğini yazmışlar. Galatasaray.org da ise sakatlanıp çıktığını. Tvden izleyenler varsa maçı bununla ilgili bir açıklama oldumu veya bu konudan bilgisi olan varmı? Benim gözlemlediğim bir sakatlığı olduğu çünkü içeri ilaç alıp gidildiğini gördüm. Umarım öyledir çünkü diğer türlü rest çekmesi olumsuz bir davranış. Burada sakatlığı istemek kötü biliyorum ama diğer türlü rest çekmesini düşünmek bile istemiyorum.

Vatan'ın yalan haber yazdığı ne kadar belli, Fitch ilk 5 başladı.

İnanmayın şu yazdıklarına...Karıştırmaya çalışıyorlar.

fitc sakatlanmıs 2.yarı oynamamıs o yüzden bana da arkadas dedi tv de öle sölemişler umarım derbi öncesi önemli sakatlık değildir :roll:

Ben de Fitch'in oynamasına engel bir sakatlığı olduğunu zannetmiyorum.En azından ilk yarıda böyle bir emare yoktu.

Moral bozukluğu ve bahsi geçen sebeplerden ikinci yarıda oynamamış olabilir.

Zira geçmişi bu yönden pek parlak bir oyuncu değil.

Not:Seyircinin yaptığı da halt etmektir.Bu kaçıncı arkadaş?

takımla seyirciyi ayrı degerlendirmek lazım..ama şurası kesinki bu seyirci bu takımı hak etmiyor..maç oynanıyo,takım sahada mücadele ediyo ama maçdaki seyircilerin bircogunun sahaya arkası dönük,maçla uzakdan yakından bi ilgileri yok..böyle bir anlayış artık hiç biyerde yok beyler ayıp ya hakkaten ayıp..maçla ilgilenmicekseniz gelmeyin maça,macla ilgilenmedikelriyle kalmayıp birde sacma sapan işler yaparak takıma ve diger günahı olmayan seyircilerede ceza veriyolar! takıma gelince gercekden herşey cok güzel gidiyo,fitchin oynadıgı ilk yarı takıma faydadan cok zarar verdigi,ikinci yarıdada oynamadıgı bi maçı bu kadar rahat tempoda kazanıyorsak hakikaten ciddi anlamda yol almışız demekdir.ozellikle son 3 maçdır 60 sayıdan fazla yemiyoruzki,bu rakipler bjk,banvit ve ksk...bu savunma direnci devam ettigi sürece takımın önü açık. özellikle murat kaya ve mitchellin bu perfonmanslarıda cok umut verici,çünkü bu hafta oldugu gibi fitchden olaganüstü verim alamayabiliriz

ikinci yarıya ilk bes baslamadıgı ıcın sorun yapmıs diye haber gecti ntvde.
her superstar sorunlu olur fitchte oyle.
dun fitch yoktu ama murat vardı.
belkide beklenenden daha kolay bir maç oldu bizim için.
ama hiç yokken olaylar cıktı.
bu mac bana gecen seneki karsıyaka besıktas macını hatırlattı.
izmirdeki maca besıktaslı seyircilerde gitti.
macın henuz basında besıktas ve karsıyakalı seyirciler birbirlerine girdi.
bunun sonucunda besıktas seyircisi salondan cıkartıldı ve mac devam etti.
ancak hala anlamadıgım bizene fenerden.
sen orda ondesin belkide ilk defa bu kadar cok seyirci karısında oynuyor takımın git onlara destek ver sanane elalemden.
boyle gidersek biz yine seyircisiz oynamaya devam ederiz.
nereye kadar gider bakalım böyle.
ben sahsen hakemlerin daha seyirciler sahaya girdikten sonra salonu bosaltacağını umuyordum iyi dayandılar

inanılmaz olaylar yaşandı ama şaşırmadım açıkcası çünkü bütün sebepler mevcuttu;fenerler maçı öncesindeyiz,bordouex karşısında tarihimizin hezimetini yaşamısız.karşıyaka ile oynuyoruz,ve kışkırtma var.ama taraftar herşeye rağmen takımının arkasında dimdik ve düzgün durmalıdır dün bunu beceremedik ve biz bunu zaten hiç beceremedik.
oyunumuz ise tatmin etmedi çok hata yaptık çok top kaybettik.bu önemli maçlar öncesinde iyi bişey değil.defansımız iyi ama fener veya efese böyle defans yapamazsın hucümda da bişeyler yapman lazım.dürüst olmak gerekirse bu oyunla(top kaybı asist hücüm ribaundu istatislikleri)2 hafta galibiyet göremeyiz.tabiki o maçların motivasyonu farklı olacaktır en azından umarım öyle olur :?

uAozi' Alıntı:
şimdi geldim maçtan.taaa dumlupınardan gelmiştim bu sa bah ve unılerler gittik.şimid maça gelmeyenler için buırdan ordakiş seyirciye atıp tutmak kolay.yok türübün liderleri şunlar bunlar.sizde orda olsaydınız aynı tepkiyi vercektiniz hiç hayır mayır.demeyin seyirci mükemmeldi.yok basket seyircisi ayrıymış falan filan,kusura bakmayın ama tiyatroya gitmioz.orda olmayanlar tvden gördükelrinle yorum yaparken dikkatli olsun bence saygılar.
Ben kendime kefilim,aynı tepkiyi öldürseler vermez,gerekirse salondan çıkardım.Seyirci mükemmeldi demenizi zaten anlayamıyorum.Bir tane Euroleague maçı izleseniz,seyircinin ne olduğunu görürsünüz.Ayrıca dikkatli olun gibi kelimlerle insanları tehdit etme yetkisini kendinizde nasıl görüyorsunuz anlayamıyorum.

biri de klavye erkekliği yapmak kolay diyerek klavye erkekliğinin babasını yapmış. bizim yaptığımız takımımızı savunmak bakın yine üzülen biziz olayı çıkaranlar ancak "tehlikeli sularda yüzüyonuz" özetinde iletiler atıolar bir yerlerinde değil ki takım, ego tatmini aq