Galatasaray CC - Beşiktaş CT | BBL - Play-Off Ç.F (3-0)

yeneriz

bjkyi yeneriz ama diğer arkadaşların dediği gibi yenersek yarı finalde fb ile karşılaşacağız ama bjkyi geçeriz :muhaha

arkadaşlar futbol için lütfen gelmemezlik yapılmasın ya , yani bu maçları da 3-0 yeneriz diyip geçiştirmemek lazım , sonuçta ne kadar düşüşte olsalar da Beşiktaş rakip , dikkatli olunmalı , kaybettikten sonra gelmesin akıllar başa hep olduğu gibi . Asılalım biraz ve en azından yarı final oynayalım bu sene , cuma ve pazar Cömert'teyiz elbette bizde :)

akla kara belli olacak cok yakinda;artik mazeret yok cikip GALATASARAYliliga yakisir sekilde GALATASARAY ruhu ile oynamalari gerekio...... :claps bizimde desteklememiz

korktuğum tek isim harvey oynamazsa bizim için çok büyük avantaj olur
ayrıca saha avantajımızı koruyarak akatlara tur için gitmemiz lazım :atki

2 berbat takımın mücadelesi , herşey olabilir açıkcası ama 3-2 biz daha yakın geliyor.Kesinlikle çantada keklik değil.

arkadaşlar bn hem futbol maçına gidicem hemde basket maçına acaba futbol maçı için basket maçından sonra salonun önünden otobüs vs... fln ayarlabilrmiyiz???? :atki :atki :atki

Kime göre berbat neye göre berbat, sonuçta bu play-off ve yılların derbisi potalarda. Sahada mücadele edicek 24 sporcunun performansını bi kalemde berbat olacaını değerlendirip çöpe atmak ayıptır. Daha yapıcı ve nedenini anlatıp yorumlasaydın daha iyi olurdu bence.

valla kartal ın savunması bizden iyi sayılır cevher -barış gibi oyuncuları var her zaman ceza kesebilirler dikkat etmek lazım yinede bizim yabancılara güvenimiz tam bir de tufan ve fatih i katarsak bunlara neden olmasın

Bu senenin en önemli maçına çıkıyoruz ,bu maçta tribünlerin tıklım tıklım

doldurmamız gerekiyor!

Herkes salona, en büyük görev taraftara düşüyor!

Biz her zamanki gibi orda olacağız

uA Kocamustafapaşa

beni bjk de baslıca reese harvey cevher korkutuyor ama bizde onların korkması gereken cok oyuncu var reese , harvey uzun zamandır oynamıyor ama bizimle oynanan play-off maçlarında oynamaları bekleniyordu son durum ne onu da bilmiyorum hatta bir ara cevher de sakatlanmıstı öyle bir sey daha duymustum bu oyuncular seri boyunca performanslarını sergileyemezse turu geceriz sergileseler bile yine turu geceriz bu eşleşmesinin favorisi biziz tahminim 3-1 ile bu turu geceriz yarı finalde kimsenin bekleyemeyecegi sürprizi yapacagımıza da güvenim tam!

arkadaslar konu dısı ama aklıma gelmısken sorım bi zamanlar gs lı yonetıcıler sanlıurfadan bi cocuk bulmuslardı 2.40 boyunda ameliyat falan o0lacaktı haberı olan varmı

Yılmaz Yıldırım' Alıntı:
galiba basketbol oynayamayacağı öğrenilip gönderilmişti.
Evet doğru. Sultan isminde birisiydi. Bigün bir köy kahvesinde otururken bulmuşlardı bu adamı yanılmıyorsam. İstanbul'a getirildi. Bikaç kez ameliyat filan oldu ama bir türlü istenilen sonuca ulaşılamadı. Fiziği basketbol oynamaya elverişli değildi. Geldiği zaman 3-4 yıl sonra oynayabilir denilmişti ama olmadı ne yazıkki. 2.40-2.50 o civarlarda bir boyu vardı.

Ne üç dört yılı yav, adam yürüyemiyordu. Ama olduğu yerden smaç basıyordu. Neyse; bu takımın ikinci bir Fatih Solak'a ihtiyacı yok diyip kestirip atalım.

Oyuncularımızın normal sezona oranla daha dikkatli olacağını düşünüyorum. Aslında bunun ilk belirtisi bu maçta ortaya çıkacaktır. Bu maçta saha avantajımızla kazanırız, her ne kadar normal sezonda kaybetmiş olsakta. İlk 2 maçı alırsak beşiktaşta oluşacak moral kaybıyla birlikte işi son maça bırakmadan turu geçebiliriz, bunun içinde bu maç çok önemli. NTV'de yayınlıyor galiba maçı, iyi olmuş maça gidemeyenlerde seyredebilecek.

bu seride kesin favoriyiz, m.didin in gidişinden sonra adeta çöktüler. U.Sarıca çok deneyimsiz ve takımı toparlayamadı ama çok da sakatlık yaşadklarını unutmamak lazım. Kadro olarak üstünlüğümüz açık ama bjk çok mücadeleci ve tutturduğu zaman çok sert savunma yapabilen inatçı bit takım. Artı ezeli rekabet söz konusu. Seriye çok asılacakları kesin ama karşılıklı ikramlar sonucunda saha avantajı bizde kaldı ve bütün maçların dolu olacağını düşünyorm. Bunu iyi kullanıp turu geçeceğimzi sanıyorum ama yinede kolay olmayacak. Son mağlubiyetler biraz moral bozdu ve özgüven bunalımı yarattı bence ama her şeye rağmen kadro kalitemize ve tabikide Fitch’imize güvenerek 3-2 biter diyorum. Yarı final ise her şeye gebe..unutmayın fb maçlarında hiçbşey belli olmaz

Kaan Sunman' Alıntı:
Kime göre berbat neye göre berbat, sonuçta bu play-off ve yılların derbisi potalarda. Sahada mücadele edicek 24 sporcunun performansını bi kalemde berbat olacaını değerlendirip çöpe atmak ayıptır. Daha yapıcı ve nedenini anlatıp yorumlasaydın daha iyi olurdu bence.

Olacağa değil olmuşa berbat dedim.Şu an çok formsuz 2 takım Bjk ve Gs.24 oyuncunun hepsi için de öyle bir ifade kullandığımı görmedim yazıda,genel anlamda konuştum.
Ha abi bi dahaki sefer yorum yapacağın yazıyı alıntılarsan sevinirim.

Sanırım Harvey oynayamcakmış ama Reese'in durumu belirsiz. Aslında BJK de bize sorun çıkartabilecek tek oyuncu olarak Harvey görüyorum. Reese her ne kadar takıma katkı yapmaya çalışsa da iyi bir savunmacı karşısında adeta kilitleniyo ve takımına büyük zararlar veriyo.Biz ise sezonun sonuna doğru iniş içersindeydik. Ancak açık bir şekilde onlardan daha üstün bir kadromuz var. Eğer Fitch takım oyunu içerisinde oynarsa seri rahat geçebilir. Ayrıca diğer oyuncuların ve opsiyonlarımızın katkısı çok önemli. Mitchell,Graves,Tufan,Murat'ın katkıları çok önemli olucak...