Galatasaray CC - Beşiktaş CT | BBL - Play-Off Ç.F (3-0)

Fırat Aydın' Alıntı:
Cuma günü maçın saat kaçta olduğunu kimse yazmamış veya gözümden kaçmış ??? söyleyebilir misiniz acaba ?
cuma günü saat 20.00 de

içerde salonu cehenneme cevırdıgımız 3 macı da normalın altında bır oyunla kaybettık.
artık taraftarın cok ıstedıgı macları da kazanabılmeyı yakalayalım bu 2 mac ıle.

İçeri maçı yıkmalıyız salonu..Eşi olmayan hareket yapmalıyız..Burdan yetkililere sesleniyom,yine o resim oyunu olsun elimizde kartonlarla,resmen kıskandırmıştık..

Maçı kesine kesin kazanmalıyız,fenere karşıda gururumuzla yeniliriz sanırm..

Yarın ki maçı kesinlikle almalıyız ve bundan sonraki maçıda almalıyız avantajımızı iyi kullanmalıyız bjk'den o kadar korkmuyorum doğrusunu söylemek gerekirse sadece maçına göre iyi oynayan bir takım formda olursa olmassa zaten maç bizim demektir! seriyi 3-1 filan alırız ama o kadar zorlanmayız... Yarınki maçtada bakalım ahmet cömert ne kadar dolacak pek ilgi yok gibi ama görecez...! ;)

Arkadaşlar bu takım Alpella ve Oyak reno'ya yenildi yani kimse bu seriyi kolay geçeceğimiz düşünmesin!!!
maça gidip takımımıza destek olalım!!

ufuk sarıca reese ve herveyin oynamayacagını reesenin sakatlıgını atlatamadıgını atlatsa bile 45 gündür idman yapamadıgını takımda olsa bile ne kadar katkı yapacagının şüpheli oldugunu söyledi

valla benim anlamadığım(daha önceki mesajlarda cevaplanmışsa özür) serinin son maçı neden abdi ipekçide?
yok tarafsız saha olsun diyorlarsa o zaman 2 takım taraftarıda gidebilecek o maça o halde serinin diğer maçlarına niye rakip taraftar alınmıyor?
deplasman seyircisiz maç maç değildir!

bir bilen warsa sölesin...

beşiktaşla yapacağımız maçlardan sona tur atlarsak, diğer maçların tarihlerini yazabilirmisiniz...

eğerki 33. haftadaki fb maçına denk gelen bi tarihteyse Ahmet Cömertte yerimizi alırız...

erciyesliAslanlar

YENCEZ

Evet beşiktaşı 3-0 yenicezz bugünkü maçta herkes coşucak CİMBOM diye :atki bende ordayımm 8)

abdi ipekçideki son maç sadece bizim seyirci olacak ahmet cömertte turnuva olacağı için son maçı ipekçiye çektiler ama ben abdi ipekçiye kalmadan işin biteceğine inanıyorum

Maçın başlamasına çok az bir süre kaldı. Bildiğim kadarıyla takımımızda herhangi bir eksik bulunmuyor. Umarım herşey yolundadır. Maçı kazanacağımızdan hiç şüphem yok. Zor geçecektir ama yinede kazanacağız. Aslanlara başarılar...

ya play-off için oyuncu getirdik adam kenarda oturuyor tolga oynuyor allahtan verimli savunma yapıyor iyi gdiyoruz 20 sayı civarıyla alırız gibime geliyor takım konsantre hiç bir itraz yok hakeme karşı herkes işine bakıyor sonu ortada böle devam