Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Mert Hatunoğlu' Alıntı:
Bizde 3 kişi İzmitten geliyoruz sabah trenle Kadıköyden gelcez salona.12 gibi orda oluruz ama umarım girebilirz.Arkadaşlar haremden gelme olasılığımızda var ordan salona nasıl ulaşabiriz?

Kadıköyden deniz otobüsüyle bakırköye geçerek en kısa ve kolay şekilde gelebilirsiniz. Bakırköy sahilden ister taksi ile (15 ytl civarında yazar) istersenizde bakırköy meydandaki evlendirme dairesi arkasındaki ataköy minibüsleriyle salona ulaşabilirsin. minibüsten olimpiyat evinin önünde inliyor ve salon E-5 tarafında kalıyor.

Burak Ceyhan' Alıntı:
zor bir maç ama fitch oynarsa alırız diyorum..arkadaşlar almayın fenerli çakallarının hiçbirini...bide güzel bir pankart asın ya böyle bilindik birşey olmasın...alalım bu maçı...bu maç cehennem olsun çakallara..iyi çalışmalar.. :atki

:D :D :D :D :D :D :D

basketbol seven gs li dostlarımla görüşürüz pazar günü salonda

imza fb li çakal :D :D :D :D

Tarkan AKGÜL' Alıntı:
Kadıköyden deniz otobüsüyle bakırköye geçerek en kısa ve kolay şekilde gelebilirsiniz. Bakırköy sahilden ister taksi ile (15 ytl civarında yazar) istersenizde bakırköy meydandaki evlendirme dairesi arkasındaki ataköy minibüsleriyle salona ulaşabilirsin. minibüsten olimpiyat evinin önünde inliyor ve salon E-5 tarafında kalıyor.

ohhh be abi naptın 15 ytl falan yazarsa taksiciyi eşek sudan gelinceye kadar dövün falan abartmayın ya deniz otobüsünden indikten sonra üst geçitten karşıya geçin otobüs durağından taksiye binin maksimum 5-6 lira yazar hele ki 3-4 kişiyseniz tadından yenmez :D :D :D

Hakan Cebir' Alıntı:
valla herkes fitch diyor ama solomon la bi kitlerlerse fitch kim atacak sayıları ayrıca fıtch ın içeri drive ları bi işe yaramaz oğuz ve mirsad gibi iyi pota altı savunucuları var bu maçta fatih e çok iş düşecek fatih-graves ikilisi uygun olur . fatih savunma yapar graves hücum besleyicisi de olursa(fitch) fenerle başa baş oynarız ama zaten mrşiç den korkmusunuz ki o adam yedek ibo ve solomon la başlıyorlar

fb ülker savuması kötüyse gs savunma yapmıyor derim ben

Furkan Z.' Alıntı:
ohhh be abi naptın 15 ytl falan yazarsa taksiciyi eşek sudan gelinceye kadar dövün falan abartmayın ya deniz otobüsünden indikten sonra üst geçitten karşıya geçin otobüs durağından taksiye binin maksimum 5-6 lira yazar hele ki 3-4 kişiyseniz tadından yenmez :D :D :D

walla nebileyim uzun zamandır taksiye binmedim :D

Biletlerle ilgili

:atki Ya biletlerin Biletix ten satılmaması tamamen skandal erkenden gidilmezse biletler karaborsaya düşer gibi.

Bu maç için abdi ipekçi düşünülmeliydi.
[/url]

Ahmet Cömert'te ne zaman Biletix uygulaması olmuş ? Ya da ne zaman karaborsaya bilet düşmüş ? Olmayacak beklentiler arkadaşlar...

Erken gelenler salondaki yerini alacaktır...

Bu maçı kazanmamız gerekir biz de bu 3 takımı zorlıyabiliriz mesajını vermek için.Ayrıca ben Efes'in 1. olmasını istiyorum.Çünkü yarı finalde efesi diğer iki takıma nazaran daha çok zor duruma düşürürüz kanımca.

Tarkan AKGÜL' Alıntı:

Abi çok saolasın teşekür ederim

Kaan DURAN' Alıntı:
Ahmet Cömert'te ne zaman Biletix uygulaması olmuş ? Ya da ne zaman karaborsaya bilet düşmüş ? Olmayacak beklentiler arkadaşlar...

Erken gelenler salondaki yerini alacaktır...

Onu da görürüz dostum, merak etmeyesin.

Bilet konusunda merak ettiğim bayan maçına gelenlerin bileti, erkekte geçerli olacak mı? Bu konuda bir bilgisi olan var mı?

zatn bayanlar maçı içn içeri girenleri bi daha geri çıkartmıyolar.3hafta öncede yine erkeklerin maçından önce bayan maçı wardı o zaman çıkarmamışlardı inş. şimdide çıkartmazlar:atkı

Eğer üst aranması olmazsa tekrar çıkartıp eziyet yaptırırlar.Tekerlekli maçında öyle olmuştu 1 ay önce.

Cem Baba' Alıntı:
Onu da görürüz dostum, merak etmeyesin.

Bilet konusunda merak ettiğim bayan maçına gelenlerin bileti, erkekte geçerli olacak mı? Bu konuda bir bilgisi olan var mı?

Beşiktaş maçında kapıda davetiyle girdik o günde aynısı olur rahat olun ,kimse karaborsa yapmaz.

Bayan maçına yetişcez burdan ama umarım dışarı çıkarmazlar bayan maçından sonra.Umarım dışarıda kalmayız ve her şey güzel gelişir.

Gökce Başaran' Alıntı:
Bu maçı kazanmamız gerekir biz de bu 3 takımı zorlıyabiliriz mesajını vermek için.Ayrıca ben Efes'in 1. olmasını istiyorum.Çünkü yarı finalde efesi diğer iki takıma nazaran daha çok zor duruma düşürürüz kanımca.

Gökçe'ciğim, herşeye rağmen Efes'in kadrosu ligdeki en iyi ve potansiyelli kadro. Ayrıca şöyle birşey var, Efes'in kadrosunda baskıyı kaldırmaya alışık adamların sayısı, Telekom (ki Avrupa'da ne olduğunu gördük, düz mantık olacak belki ama 15 sayıyla yendikleri takımın 15 sayıyla yendiği takıma evlerinde yenildiler) ve Fenerbahçe Ülker (playoffta takım olmak öne çıkacaktır, özellikle Semih nasıl kaldıracak bu baskıyı).

Bayan maçı 12.45 ve Ülker maçı 3'de olduğuna göre maça yarım saat kala heralde salon boşaltılıp tekrar doldurulmaz tahminim...

Diğer bir konu ise bjk maçındaki gibi yine Ülker benchinin arkası boşmu bırakılıcak??Bunun yerine bi plastik kalkan türü bişey olsa çok daha iyi olur...

Bu iki konuda şubeye yakın isimlerden bi açıklama filan alınabilirse çok iyi olur...

Ömer H.' Alıntı:
Gökçe'ciğim, herşeye rağmen Efes'in kadrosu ligdeki en iyi ve potansiyelli kadro. Ayrıca şöyle birşey var, Efes'in kadrosunda baskıyı kaldırmaya alışık adamların sayısı, Telekom (ki Avrupa'da ne olduğunu gördük, düz mantık olacak belki ama 15 sayıyla yendikleri takımın 15 sayıyla yendiği takıma evlerinde yenildiler) ve Fenerbahçe Ülker (playoffta takım olmak öne çıkacaktır, özellikle Semih nasıl kaldıracak bu baskıyı).

Abi Efes'in kadrosu eyvalah ama baskı unusrunu nasıl kaldırcaklar??

Ben de şunu düsünüyorum Telekom ve Ülker o maçları full seyirciye oynıcaklar ve bu yüzden ikisinde de öz güven aşırı olacak tabi bunun altında ezilme şanşları var ama ben Telekomu da Feneri de Efes'ten kadro olarak daha güçlü görüyorum.Bence Efeste ki her adamı durdurma şansımız var ama Telekom da bir Dudley'i 2 senedi durduramıoruz yada Jagla yı nasıl tutacaz !!! Tutkuyu zaten bilioruz bize nasıl oynadığını... !!!!

Ülkerdekiler ise sırf gazla oynuyorlar bunlarda onlara avantaj getiriyor.!!! Hakem faktörünü hiç sölemiyorum bile...

Ama Efes ile oynıcağımız her maçta seyirci üstünlügümüz olacak evet tevrübeliler hem de çok ama bence biz onları cok daha fazla zorlarız...

Efes'teki her adamı nasıl durdurma şansımız var Gökçe? Efes'te Euroleague'in geçen sezon sayı kralı ve bu sezon hücumda dış şut bile atabilen ve harikalar yaratan Haislip var. Dahası, gözden kaçan Prkacin ve Granger faktörü var. Cüneyt'in de geçen sezon finallerde ne yaptığını biliyoruz.