Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Maça gidecek arkadaşlardan minik bir ricam var;

LÜTFEN SUSMAYIN!!! :atki

Boğazının kurusun, ses telleriniz yırtılsın, hasta olun ama Allah aşkına maç boyunca bağırın, lütfen hiç susmayın...

Maçın saati dikkatimi çekti sabah saatine falan alsalarmış keşke.. zor maç olacak ama Ahmet Cömert, Abdi İpekçi'ye benzemez. Müthiş bir atmosferle takımla bütünleşirsek çıkamazlar ordan.

Çağlar Yıldız' Alıntı:
Maça gidecek arkadaşlardan minik bir ricam var;

LÜTFEN SUSMAYIN!!! :atki

Boğazının kurusun, ses telleriniz yırtılsın, hasta olun ama Allah aşkına maç boyunca bağırın, lütfen hiç susmayın...

Bundan önce olay cıkartılmasın lütfen.Olay çıkartırsak salondan da çıkartılırız ki böylelikle ne bağırma şansımız, ne de ses tellerimizin yırtılma şansı kalır. :D

Batuhan Varolsun' Alıntı:
Sarıyer'den Ahmet Cömert'e nasıl gidebilirim ???

Otobüsle geleceksen 341T ile Cevizlibağ'a gelirsin. Oradan da 85 M ile Şirinevler'e geçersin. Şirinevlerde indiğin yerde üst geçitten Ataköy tarafına geçebilir ve stadı sorarak yürürsün.

Uzun olur ama olsun :D di mi ? :D

Bende katılıyorum arkadaşlara eğer maç Abdi İpekçi'ye alındıysa maçı kazanma ihtimalimiz düşer çünkü Abdi İpekçi'de seyircinin takımı ateşleme gücü Ahmet Cömert'e göre daha düşük. Bu maçta takımımızın en büyük destekçisi taraftarımız olacak ve maç önceden planladığı gibi Ahmet Cömert'te olursa takımla seyirci bütünleşir ve sonuçta da galibiyeti koparırız. Ayrıca yine arkadaşlar bahsettiler taraftarımızın özellikle fenerli oyuncuların tahrik edici hareketlerine aldanmaması ve olay çıkarmaması lazım. Eğer olurda bi olay çıkarsa ve tribünler boşaltılırsa takımımız maçta iyi durumda olsa bile takımın moral motivasyonu bozulur dolayısıyla malesef yenilgi kaçınılmaz olur. Lütfen rakip takımın tahrik edici hareketlerine dikkat!!!

ayrıca mac abdi ipekci'ye alındıysa ki hiç zannetmiyorum ulker takımı orada antreman yapıyo orada oynuyor maclarını yani deplasman faktoru cok azalıyor. murat ozyer'in buna izin verecegini hiç zannetmiyorum.

Mrsic: “G.Saray Cafe Crown’u yeneceğiz”
15.03.2007 15:19

Fenerbahçe Ülker’in kaptanı Damir Mrsic, Galatasaray Cafe Crown’u yenerek, galibiyeti sarı lacivertli taraftarlara armağan edeceklerini söyledi.

Fenerbahçe Ülker kaptanı Damir Mrsic, Beko Basketbol Ligi'nde 18 Mart Pazar günü Galatasaray Cafe Crown ile yapacakları karşılaşmayı kazanarak, galibiyeti sarı-lacivertli taraftarlara armağan edeceklerini söyledi.

Hafta boyunca antrenmanlarda iyi bir performans gösterdiklerini, iyi çalıştıklarını ve bunun da pazar günkü maça yansıyacağına inandığını Damir Mrsiç, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: ''Galatasaray Cafe Crown maçı, iyi maç olacak. Çünkü derbiler her zaman güzel olmuştur. Kötü olan tek şey, taraftarımızın olmaması. Taraftarımızın hafta içinde bizi ziyaret edip, destek vermesi büyük moral oldu. Takımıma güveniyorum. Bu maçı alarak, taraftarımıza armağan edeceğiz. Galatasaray Cafe Crown’un da hedefi var. Onlar da saldıracak. İyi bir maç olacak. İlk yarıda Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynadığımız Galatasaray Cafe Crown maçı olaysız geçmişti. Umarım, bu maç da olaysız geçer ve güzel bir maç olur. Sonuçta kazanan biz olalım.''

Bu arada Galatasaray Cafe Crown ile Fenerbahçe Ülker arasında Ahmet Cömert Spor Salonu'nda yapılacak derbi maça, sezon başında üç büyük kulüp arasında yapılan anlaşma gereğince konuk Fenerbahçe Ülker takımının taraftarları alınmayacak.

Kaynak: tbf.org.tr

Tahrikler başladı, bu tahriklere kapılmayalım sadece takımımızı destekleyelim.

Ayrıca görüldüğü gibi maç Ahmet Cömert Spor Salonunda. Ahmet Cömertte şov yapılacakmı şuan bilemiyorum ama Salonda yerini alacak herkez KIRMIZI giyinsin.

Cem Baba' Alıntı:
Otobüsle geleceksen 341T ile Cevizlibağ'a gelirsin. Oradan da 85 M ile Şirinevler'e geçersin. Şirinevlerde indiğin yerde üst geçitten Ataköy tarafına geçebilir ve stadı sorarak yürürsün.

Uzun olur ama olsun :D di mi ? :D

Bizim burdan zaten Cevizlibağa otobüs yok ki...

Mihriban Oğuz ahmet cömertte iki maçıda kazanıcağız demişi.Seyirciler 12.45te bizim maçta olsunlar falan demiş.demek ki maç ahmet cömertte

Üstümüzdeki rakiplerden bir galibiyet almanin zamani geldi. İste en güzel firsat: bir fb maçi. Bu galibiyete o kadar çok ihtiyacimiz var ki...

Artık boyalı alanı daha iyi kullaniyoruz. Dışardan da Murat Kaya, Fitch, Mitchell önderliğinde sayılar buluyoruz. Telekom maçindaki performansı sergilersek eminim bu maçi alırız.

Bu arada Mrsic gayet normal bi açıklama yapmıs, bu açıklamanın altında tahrik unsuru aramamak lazım.

Bob Marley' Alıntı:
Üstümüzdeki rakiplerden bir galibiyet almanin zamani geldi. İste en güzel firsat: bir fb maçi. Bu galibiyete o kadar çok ihtiyacimiz var ki...

Artık boyalı alanı daha iyi kullaniyoruz. Dışardan da Murat Kaya, Fitch, Mitchell önderliğinde sayılar buluyoruz. Telekom maçindaki performansı sergilersek eminim bu maçi alırız.

Bu arada Mrsic gayet normal bi açıklama yapmıs, bu açıklamanın altında tahrik unsuru aramamak lazım.

mrsicin açıklamasına tahrik edici denmesini anlamıyorum

ikincisi bir fb li olarak bir çoğunuzdan çok ahmet cömertte gs maçı izlemişliğim ve iyi oyunu alkışlamışlığım vardır , hele hele böyle bir maçta kolay kolay bir fb li oraya gelip sizin aranızda sahaya bişi atamaz orada tuttuğu takım aleyhine bir ton tezahürat yapılırken sessiz kalabilmeyi başarmak herkesin harcı değildir , en fazla benim gibi gelirler otururlar maçı izlerler çıkarlar giderler

3. sü oynadığınız takım fenerbahçe ülker dir kalkıp ta ülker derseniz onlar da size cafe crown deme hakkına sahip olur bjk ye de cola turka deme hakkına sahip olurtlar ve bundan ne bir bjk li ne de bir gs li dostumun haz edeceğiini sanmam 100 yılı aşmış kulüplerin arasındaki rekabet aralarındaki ebedi bağı zedelemez hiçbir zaman

ayrıca sporun felsefesinde rakibe saygı duymak vardır çıkarsın 50 sayı farkla kazanırsın belki o derece favorisindir ama rakibine saygı gösterirsin maalesef hiçbir branşta bu yok türkiye de

ozvi' Alıntı:
kardesım sarıyerden cevizlibaga otobus var rahat ol ordan da sirinewlere mınıbusle gelırsın ztn ahmert cömert ordan 10 dk yuruyerek EWET KATILIYORUM HERKES KIRMIZI GIYINSIN VEDE OLUMUNE BAGIRSIN RASİM .OMER VE SEMINHIN TAHRIKLERINE DE KAPILMAYALIM BUNLAR ORALARI BURALRI OYNAYAN TIPLER:D OYUZDEN BIZ ONLARA UYMAYALIM VEDE 4 PERIYODUN SONUNDA TARTAR TAKIM KOL KOLA BI SOW YAPALIM IKI DİLEGIM VAR CIMBOMUM IKSIIDE FENERE KOYMAK:D :eek:key

Renktaş ben Sarıyer'de Tarabyaüstü'nde oturuyorum.Yani Sarıyer ilçesi.Bizim mahalle oluyor orası da Tarabyaüstü.Neyse o zaman Sarıyer'e giderim.Ordan Cevizlibağ..Cevizlibağdan da Şirinevlere.Sonra da yürürüm.

İnşallah gidebilirim...

Furkan Z.' Alıntı:
3. sü oynadığınız takım fenerbahçe ülker dir kalkıp ta ülker derseniz onlar da size cafe crown deme hakkına sahip olur bjk ye de cola turka deme hakkına sahip olurtlar ve bundan ne bir bjk li ne de bir gs li dostumun haz edeceğiini sanmam 100 yılı aşmış kulüplerin arasındaki rekabet aralarındaki ebedi bağı zedelemez hiçbir zaman

Daha önce Cafe Crown yada Cola Turka diye takımlar yoktu bu ligde. Var mıydı yoksa?

Ama Ülker diye bir takım vardı. Ve sponsorluk anlaşması ayağına koca takımı Fenerbahçe'ye hibe edilirse hiç kusura bakmayacaksınız Fener'e Ülker denmesine. Aynı şeyi biz yapsaydık atıyorum Galatasaray Efes Pilsen(isim de olmadı ama :) ) olsaydık nasıl tepkiler vereceğinizi çok merak ediyorum açıkcası.
Ben yine de o şekilde davranmazdım diyebilirsin ayrı konu, saygı duyarım ama bu olayı biz yapsak bizim verdiğimiz tepkinin çok daha fazlasını verirdiniz.

Fenerli oyunculara hiç mi hiç güvenim yok(birkaçı hariç). Yine bu maçtada her maç olduğu gibi taraftarımızı sürekli tahrik edecekleridir. Bu tahriklere karşılık vermemeliyiz aksi halde olay çıkar ve bu da fenerli oyuncuların istedikleri şey zaten. Özellikle Semih'in yapacağı çirkefliklere aldanılmaması lazım. Öylesine pislik bi insanki o zamanlar bayan takımımızın antrenörlüğünü yapan ve de "bir bayan olan" Müge hocamıza küfür edebilecek kadar pislik bi insan. Rasim'i de unutmamak lazım tabi. Eğer tahriklere aldanmazsak kesinlikle bi olay çıkacağını zannetmiyorum.

BİZİM için bu maçı alın

Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum ama yazmak bugüne kısmet oldu GALATASARAY'IMIZIN fenerbahçe maçında olağanüstü mücadele edeceğine yürekten inanıyorum bir bakımada inanma nedenim de 2 gündür koçumuz murat özyerin açıklamaları dün fanatik bugün sabah gazatelerinde hep takımı motive etici sözler sarf ettiğini gördüm ayrıca bildiğiniz üzere ülkerin geçen seneki antrenörüydü murat özyer bu yüzden fenerdeki çoğu oyuncuyu tanıyor bu yüzden takımımız bir adım önde gözüküyor. Benim maça gidecek arkadaşlardan tek isteğim ve ricam maçı seyircimizle tamamlayalım çünkü fenerdeki bazı karaktersiz oyuncular ve yöneticiler sürekli sizlerin üzerine oynuyarak salonu boşaltmak isteyecekler bu karaktersiz insanların oyununa gelmiyelim şimdiden teşekkürler saygılarımla
:atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki :atki